Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Segítség: Háziegér! fórum

Segítség: Háziegér! (beszélgetős fórum)


2013. nov. 28. 10:00
macska
18. Szasz23X (válaszként erre: 16. - 7a1c4d35f1)
2010. máj. 7. 13:20
akkor nem adom a fiamat :) ő nem fél a kutyóktól, hiszen azzal lakik együtt :)
2010. máj. 7. 09:29

Szia!


Régebben nekünk is volt ilyen problémánk, mi is a cserepes technikát alkalmaztuk, csak befőttesüveggel☺

Tuti volt a siker, és még állatvédők is voltunk☺☺☺

2010. máj. 7. 09:09
sajnos nálunk a macska kizáró tényező. Mert szerintem a kutyunk hamarabb végez vele mint ő az egérrel:DDDD
2010. máj. 7. 09:08
Nekünk a macska bevált. Brit rövidszőrű.
2010. máj. 7. 09:06

sziasztok, én egész télen küzdöttem velük, a falba fészkeltek be, volt olyan nap, hogy négyet fogtam.

a ragasztó nagyon kegyetlen, napokig szenved, mire elpusztul, vagy agyon kell csapni. Az egérbarát egérfogó -amelyikből nem tud kijönni- nem tul hatásos, nagyon ritkán megy bele.

Egyetlen jó megoldás szerintem, a hagyományos egérfogó, ami bár lehet véresnek tünik, de egy tizedmásodperc alatt végez vele, nem szenved.

A méreg veszélyes, én nem mertem, mert féltem, hogy a kutyák ha megeszik, akkor bajuk lesz.

13. 7170b852f3 (válaszként erre: 11. - 47c2df9671)
2010. máj. 7. 09:06
Szívesen. Sok sikert! :)
2010. máj. 7. 09:04
Nekem a sima hagyományos egércsaőda vált be, de volt már igazán tanult Jerry egerunk is, aki szerintem étteremben érezte magát. Ugyanis bármit raktama csapdára, mindent lezabált, de ő nem lett áldozat. Aztán vettem iylen egérragasztót, na ott aztán pár perc mulva már beragadt, igy annyi lett neki. De volt olyan, hogy kergettuk végig a lakáson, és a végén a szekrényből vadásztuk le. Egy befőttes üvegbe futtattuk, kirohantunk vele, át az utca másik oldaára és elengedtük:DDDD
11. 47c2df9671 (válaszként erre: 9. - 7170b852f3)
2010. máj. 7. 09:03
Gazdabolt. Szuper. Tudtam, hogy talán az Auchan nem a legtutibb hely ilyet venni. Megnézem, köszi!
2010. máj. 7. 09:02
Aranyos a cserepes. Én nem vagyok állatvédő, de ha a házamból kitakarodik, már jól vagyok. Sajnos a macsek nem válna be,mert fallakó a kis huncut. Főleg amióta lezártam az otthonba vezető útakat egérragasztóval. Csak rág, meg a konyhaszekrénybe belemegy. A tiszta edényekhez. Meg tudnám ÖLNI. Csak nem tudom, ezért kérdeztem! :)
2010. máj. 7. 09:02

Rágcsálóirtó zselékocka. Gazdaboltban biztos kapsz.

Tuti siker. Szigorúan csak az egérnek.

2010. máj. 7. 09:00
Nálunk semmi sem vállt be,csak az egércsapda sajos,mikor már beköltözött a hűtő hátuljába akkor nem kisérleteztünk az állatvédő megoldásokkal.
7. Pegasus0629 (válaszként erre: 3. - Spatifillum)
2010. máj. 7. 08:56
Igen, nálunk amikor volt egér régebben, akkor egy normál cserepet kitámasztottunk féldióval, alá pedig egy sima felületű lapot raktunk és ő szépen a cserépen belül ment és elkezdte rágcsálni így ráesett a cserép és hopp már meg is volt az egér:) Lehet hülyén hangzik, de mivel mi nagyon állatvédők vagyunk így beleraktuk befőttesüvegbe és elvittük a város másik végébe,ott pedig elengedtük:DD
2010. máj. 7. 08:55
akinek egy hétig csak vizet adsz szerintem ha megszólalsz egy hét után hogy cin cin tömeggyilkos válik belőle és egy egérfarok se fog szórakozni többet nálad.Vagy vadászgörény az is megfelel a célnak
2010. máj. 7. 08:54
kölcsönadom a cicafiamat :) Az bármit levadááász :)
2010. máj. 7. 08:54

Van belebújos egércsapda.

Belemászik, de kijönni már nem tud.

Ha megvan, elviheted messze, és el tudod engedni, ha akarod.


Mérget ne rakj ki, mert megeszi, utána meg megrág mindent, és rákerül a méreg.

2010. máj. 7. 08:53
Állítólag a dióbéllel kitámasztott agyagcserép hatásos...én nem próbáltam.
2010. máj. 7. 08:53
macska
2010. máj. 7. 08:49
Hatásos egérírtót hol kapok? Amit az Auchanban kapni, inkább vitaminnak tűnik, már egy ideje etetem vele, a csomagolása jobban ízlik neki, az egérragasztót ügyesen felismeri, az egércsapda túl véres. Ötlet? :-S

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook