Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Műkörmösök vagy azt viselők, véleményeket szeretnék kérni a gumizseléről!? fórum

Műkörmösök vagy azt viselők, véleményeket szeretnék kérni a gumizseléről!? (tudásbázis kérdés)


9. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 8. - Suesue)
2010. máj. 7. 08:08

A normál fixálós zselé akkor reped csak, ha rosszul van felépítve a köröm.

Ha a fényzseléről beszélsz, ami fixálós, azt nem tudom, sosem használtam, csak azt, amit nem kell fixálni. Az sem reped.


Aha, körmös vagyok, kérdezz nyugodtan, csak majd később tudok válaszolni, mert mindjárt megyek dolgozni.

8. Suesue (válaszként erre: 7. - 57aa4ea1e8)
2010. máj. 7. 08:06

Erre csak annyit tudok mondani, hogy a normál fixálós zselé, reped.

Mikor találnak föl olyat ami nem..,

Több fajtát kipróbáltam. :(

Köszönöm a felvilágosítást, aranyos vagy.

Amennyiben körmös vagy kérhetek tanácsot 1-2 dologban?


Üdv: Suesue

7. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 5. - Suesue)
2010. máj. 7. 07:57

Te nem ugyan arról beszélsz, mint a többiek, hanem az easy off top shine-ról. Amit vagy easy off leoldható zselére lehet tenni, vagy a piacon nem régen megjelent gumizselére. A gumizselé építőzselé, elvileg nem törik, mert rugalmas. Tapasztalat még nem nagyon van róla, mert annyira új. 4-5 hét múlva már jönnek vissza a vendégek töltésre, akiknek ez volt rakva.

A gumizselére való az easy off top shine, ami fixálós.

De a normál porci vagy zselé nem lesz tőle semmivel rugalmasabb! Sőt, nem is arra találták ki, hogy porcira, és normál zselére rakja az ember. Arra megvan ezer éve a top zselé, ami gyönyörűen megmarad rajta.

2010. máj. 7. 06:44
A hagyományos fényzseléhez képest nem reped be, viszont nekem porcelánról levált egy darabon, és egészbe le tudtam húzni.
2010. máj. 7. 00:04

A gumizselé nem annyira törékeny, és fényzseléként lehet kapni, legalábbis én ilyet vettem.

Rugalmasabb tőle a porcelán és a zselé is, csak lámpázás után fixálni kell, mert ragacsos rétege van.

4. angel304 (válaszként erre: 3. - Cukornádkisasszony)
2010. máj. 6. 22:50
Hát,ma voltam körmösnél.Megkérdezhettem volna de nem tudtam hogy van ilyen:(
2010. máj. 6. 22:46

na igen jónak tűnik de valóban az mert elvileg rugalmas és ha beszakad nem törik ketté olyan fájdalmasan mit egy porcelán vagy hagyományos zselés tippes épített köröm

én ráizgultam nagyon hogy veszek zselét de jó lenne előtte a valós tapasztalat

2. angel304 (válaszként erre: 1. - Cukornádkisasszony)
2010. máj. 6. 22:40

Hogy mit ki nem találnak:)


Nekem van műkörmöm,még nem hallottam a gumi zseléről.

De most utána olvastam.Szerintem jónak tűnik.

2010. máj. 6. 22:31
Műkörmösök vagy azt viselők, véleményeket szeretnék kérni a gumizseléről!?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook