Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mik a tapasztalataitok az iWhite fogfehérítő szettel kapcsolatban? fórum

Mik a tapasztalataitok az iWhite fogfehérítő szettel kapcsolatban? (tudásbázis kérdés)


27. konchi
2014. jan. 8. 14:47
Azért azt jó ha tudjátok, hogy mindenkinek van 1 adott fogszíne, aminél nem lesz világosabb! Sőt, ha kávézik, dohányzik, borozik az ember, az folyamatosan elszínezi a fogakat, persze, hogy nem fog sokat érni a fehérítés.. Ja és Britney Spearsnek illetve az összes hollywoodi sztárnak héjkerámia van a fogain, nem fehérítve van!!!
2010. júl. 18. 13:38

Sziasztok!


Kipróbáltam. Nem volt bor vagy cigaretta miatt elszíneződve a fogam, egyszerűen csak szerintem nem volt elég fehér, és hiába próbáltam szódabikarbónával vagy egyéb házi módszerekkel, drágább fehérítő fogkrémekkel, semmi nem használt. Úgyhogy megvettem ezt, kissé kikezdte az ínyemet, de nem volt vészes. Végigcsináltam a 7 napos kúrát. Talán látok valami változást, tényleg fehérített, de nem lettem Britney Spears azért. :) Összességében nem rossz, de valóban csak annyit ér mint az ára. Gyengus.

25. DeeN (válaszként erre: 24. - Kori92)
2010. ápr. 19. 16:18

Szia!


Engem érdekelne!

24. Kori92
2010. ápr. 12. 18:36

Sziasztok.

Ezúton szeretnék meghirdetni egy eladó I WHITE fogfehérítő szettet. 6 hónapos kismama vagyok. Megvettem a terméket, és miután elolvastam a használati utasítást, csak akkor láttam, hogy terhesség alatt nem lehet használni. Ezért szeretném eladni. Csak a doboza van felbontva, a benne lévő sín és a fehérítő szivacscsíkok sértetlenek. 6990 Ft-ért vettem, 4000 Ft-ért eladnám. Ha bárkit érdekelne, írjon!

2010. ápr. 4. 13:47

Sziasztok!

Előszőr is ne haragudjatok, h ilyen sokáig elmaradtam.

Ada 52 neked is köszönöm válaszod.:)

Csajok az a helyzet, h nekem nem vált be ez a villanófényes változat.:( Nem változott semmit a helyzet.:/ Azon gondolkozom, h megveszem majd ezt az oxigén aktivációs változatot. Mit gondoltok? Szerintetek van különbség a kettő között a gélcsíkokat illetően? Mert ha nincs, akkor nem nagyon szeretnék még egyszer ennyi pénzt kidobni...

Ja, és majd elfelejtettem kellemes húsvétot, és sok locsolót holnapra!!!:D

22. Safy25828 (válaszként erre: 18. - Réki13)
2010. márc. 24. 20:35
Szia réki13! Nah, hogy állsz fehérítés-ügyben?
21. ada52 (válaszként erre: 16. - Réki13)
2010. márc. 24. 13:21

Szia!

Bár látom már nem aktuális a kérdés,de azért elmondom,én az oxigén aktivációsat használtam.Csak később vettem észre h van villanófényes is.Írd majd meg h menyire hatásos a villanófényes,kiváncsi vagyok!Mikor kezded??

20. Safy25828 (válaszként erre: 18. - Réki13)
2010. márc. 23. 16:57

Szia! :D Az azért bennem is felmerült, hogy megmaradnak-e a fogaim...

De beszéltem előtte a fogorvosommal, és ő azt mondta, hogy ha van türelmem, nyugodtam csináljam, nem lesz semmi baj, nincs kockázat, nem megy szét a fogzománcom, meg semmi hasonló! :)

2010. márc. 23. 12:35
megnéztem az oldalt és most csak 6990 Ft, vagy ez most csak akció??
18. réki13 (válaszként erre: 17. - Safy25828)
2010. márc. 23. 12:12

Szia Safy25828!:)

Köszönöm a válaszod! Örülök, h egyre több pozitív tapasztalatot olvashatok erről. Én is az oxigén aktivációsat akartam megvenni, de láttam a neten, h egy ezressel drágább a villanófényes, úh úgy döntöttem azt rendelem meg. Pont ma érkezett meg (pedig csak tegnapelőtt rendeletm :P), este neki is állok a "kezelésnek". Aztán majd megírom, h mi lett az eredmény.:) Remélem azért megmaradnak a fogaim...XD

17. Safy25828 (válaszként erre: 16. - Réki13)
2010. márc. 22. 12:01

Szia réki13!

Én is kipróbáltam, én az oxigén aktivációsat, még két nap van hátra. Túlzás lenne azt állítani, hogy hófehérek lettek a fogaim, de láthatóan fehérebbek mint voltak /mások is észrevették :P/. Nekem eddig nem lettek érzékenyek a fogaim a kezelés miatt.

Én megvettem mellé a fogkrémet is, biztos ami biztos :)!

Arra én is kíváncsi lennék, hogy a villanófényes hatékonyabb-e, vagy mindegy...

2010. márc. 17. 13:34

Sziasztok!

Ada52 és Krisz.tina85 ti melyik iwhite szettet használtátok? A villanófényeset, vagy az oxigén aktivációsat? Én is szeretnék "befektetni" ebbe, csak akkor nem tudom, h melyiket vegyem meg, melyik volt nektek hatásos.:/

15. ada52 (válaszként erre: 14. - Kima21)
2010. márc. 5. 07:57
köszi :)
14. Kima21 (válaszként erre: 13. - Ada52)
2010. márc. 3. 20:09
sya.... [link] itt megtudod rendelni a szivacsokat is kulön:)
13. ada52
2010. febr. 24. 17:13

ja és többen is írták különböző fórumokon,hogy felmarta az ínyüket,meg hogy érzékenyek lettek a fogaik...Az én fogaim érzékenyek voltak nagyon a hidegre,de ez is elmúlt.

Amúgy fél évente lehet ismételni a kezelést,gondolom gyakori alkalmazásnál nem olyan egészséges.Én biztos fogok venni fél év múlva.A kérdésem csak az lenne,hogy nem tudja valaki hogy hol lehet kapni csak szivacsot??Köszike

12. ada52
2010. febr. 24. 17:10
Sziasztok!Most fejeztem be a "kezelést".Nekem nagyon jó tapasztalataim vannak a készlettel kapcsolatban.Sajnos elég sárgák voltak a fogaim-szerencsére ez már múlt idő-,de minden egyes kezelés után láthatóan fehérebbek lettek.Igen,már az első után is.Mire elfogyott a csomag -7napra elég-a fogaim hófehérek lettek.Most már bátran mosolygok én is,nem kell a fogaim miatt aggódnom.Mindenkinek ajánlom!!
2010. jan. 23. 13:18

Kétszer is használtam már az iWhite fogfehérítőt. Nekem jó tapasztalataim vannak róla! Szép fehérek lettek a fogaim :)

Megéri ennyit áldozni értük!


Üdv.

2009. máj. 16. 23:21

Van még más is aki próbálta ezt az otthoni fogfehérítési módszert?

Várom a tapasztalatokat, érdemes e kipróbálni?

2008. dec. 9. 14:32

SZIASZTOK!ÉN IS KIPRÓBÁLTAM EZT A CUCCOT MOST OTT TARTOK H MÉG VAN A MAI NAP, ÉS VÉGE AZ 5 NAPNAK, DE NEM VETTEM ÉSZRE VÁLTOZÁST!:-(

SZERINTETEK HA VESZEK OLYAN SZIVACSOT BELE ÉS FOLYTATOM AZ ÁRTHAT???

2008. okt. 30. 17:15
mennyibe kerül ez a fogheférítő bigyó????
2007. okt. 11. 23:50

én is kipróbáltam és az én éleményem, hogy pont annyit ér, mint amennyibe kerül. mert fogfehérítő fogkrémmel nem lett volna ilyen eredmény.bár volt hogy fél órát volt rajta nem húsz percet - remélem nem hullik ki a fogam ....

de igenis fehérebb lett, kb. 4 árnyalattal. és fényesebb. és nem fáj, max. a nyálad folyik ki a szádból...

esetleg a topshoposat is próbálta már valaki? arról nem tudok sokat.

jahh még valami: állítólag fogkőlevétel után jobbanhatnak ezek a cuccok. nekem nem volt sajna :-(

6. Huncutka84 (válaszként erre: 5. - PALINGRID)
2007. aug. 24. 15:51
Valahogy gondoltam.... Köszi szépen az infot!
2007. aug. 24. 15:22
Kész. Szóval: nem lett hófehér. De ezt sejtettem. Hófehér fogakat csak a 60ezres kezelés ad. Ez csak talán vagy 2 árnyalatnyit (azt is a legjobb indulattal)fehérített. Szebbnek szebb lett, ez igaz. A kétszer 20 perc egy örökkévalóság. Szar az íze, kiszáradt a szám. Az ínyemet nem bántotta. Javaslom a 60ezrest.
4. Huncutka84 (válaszként erre: 3. - PALINGRID)
2007. aug. 16. 19:52
Majd írd le légyszi h használt-e, v egyáltalán...
2007. aug. 16. 12:57

Én tegnap kezdtem el. Valami történt. Meglátjuk.

Ami tapasztalat volt a használata közben, hogy többször meg kellett szakítanom a kezelést, mert a termelődött nyáltól meg kellett valahogy szabadulnom, mivel nem praktikus lenyelni a vegyszert.

2007. jún. 9. 01:26
Sziasztok! Vki kipróbálta már, vagy közeli ismerőse? Mik a tapasztalatok? Volt fog v ínyérzékenység? Ha ez tényleg működik és tényleg kitart kb fél/1 évig, akkor inkább ilyet veszek mint h elmenjek fogdokihoz aki ugyanezt 60ezerért csinálja meg...
2007. jún. 9. 01:24
Mik a tapasztalataitok az iWhite fogfehérítő szettel kapcsolatban?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook