Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hajsampon vagy hajfürdő? fórum

Hajsampon vagy hajfürdő? (tudásbázis kérdés)


13. filózó (válaszként erre: 11. - Hanna Vanda)
2010. máj. 7. 12:23

És hol vannak hajgyógyászati boltok Pesten? :)

Konkrétan mire van szükségem? Nos,simán csak azt szeretném,hogy egészségesebb legyen a hajam és gyorsabban növekedjen(mert mintha leállt volna)...

2010. máj. 6. 18:06
konkrétan milyenre lenne szükséged?
2010. máj. 6. 18:05
hajgyogyászati boltokban tudod megvenni a hajfürdö termékeket én azt ajánlom..
10. Hanna Vanda (válaszként erre: 8. - Filózó)
2010. máj. 6. 18:04
hát az nekem is kéne vagy is férjemnek:D de sajnos ebbe nem igen tudok segiteni mondjuk az egyik ismerösöm alma ecetett használt és megindult a metrixsejtek életkedve és neki állt nöni a haja:D de férjemnek nemprobáltuk még ki..
2010. máj. 6. 17:46
Esetleg konkrétan van valami ötleted,hogy mit és hol vegyek...?Mert fogalmam sincs hol lehet ilyeneket venni.
8. filózó (válaszként erre: 6. - Hanna Vanda)
2010. máj. 6. 17:43
Nagyon köszi,hogy ilyen részletesen leírtad a különbséget!És van esetleg valami hajnövekedés serkentésére is?
7. Hanna Vanda (válaszként erre: 4. - Filózó)
2010. máj. 6. 17:42
sokkal jobb a hajnak és a fejbörnek mint gondolná az ember. segiti a pakolások könnyebb behatolását a hajba és a fejbör ápolásnál.
2010. máj. 6. 17:41

több féle fajta van:

Forfora Secca

(Hajfürdő száraz korpa ellen)

A korpásodás elleni PS. hajfürdő a nyírfa és borókakivonat aktív elemeinek köszönhetően hatásosan veszi fel a harcot a száraz korpa kialakulásával szemben.


Forfora Grassa

(Hajfürdő zsíros korpa ellen)

A zsíros korpa elleni hajfürdő DT. egy olyan fitokozmetikai készítmény, melyet a zsíros korpa elleni intenzív kezeléshez, valamint a fejbőr tisztításához fejlesztettek ki. A bojtorjánban található aktív elemek megakadályozzák az akné baktérium kialakulását....


stb ....stb...

2010. máj. 6. 17:39
különbség:a samponnal ellentétben nem biokémiai, hanem biofizikai úton dolgozik. Ez azt jelenti, hogy míg a sampon leoldja a haj első védelmi vonalának számító hidrolipid réteget (savköpenyt), addig a hajfürdő nem. Tenzideket tartalmaz, ami a hidrolipid rétegben is megtalálható. Biofizikai úton bejuttatja azokat a növényi hatóanyagokat a fejbőrbe, amik nagyon koncentráltan tudják a problémákat kezelni. Ugyanez érvényes a balzsam helyett használt pakolásra is. A kettő közötti lényegi különbség az, hogy míg a balzsam a hajszál fizikai építésére szolgál, addig a pakolás a fejbőr kezelésére – mutatott rá a szakember.
4. filózó (válaszként erre: 3. - C95c921ae7)
2010. máj. 6. 17:34
Igen van és állítólag jobb a hajnak mint a sampon.Én nem tudom,ezért tettem fel a kérdést...
2010. máj. 6. 17:32
Fogalmam sincs, mi az a hajfürdő..Van ilyen?
2010. máj. 6. 17:31
Melyik a jobb és mi egyáltalán a különbség?
2010. máj. 6. 17:31
Hajsampon vagy hajfürdő?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook