Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tényleg az üdülőkhelyek az ETA célpontok? fórum

Tényleg az üdülőkhelyek az ETA célpontok? (beszélgetős fórum)


2007. jún. 8. 21:28
Madrid az egyik legbiztonsagosabb varos a vilagon es az egyik legtisztabb is, sot megkockaztatom talan a legszebb is Europaban. El kell kerulni a metrot, buszpalyaudvarokat, vasutallomasokat es kesz, bar ennyi erovel elni sem szabadna. Laktam mar sokkal veszelyesebb orszagban is, nem igazan foglalkozunk az ilyen "aprosagokkal", hogy ETA.
2007. jún. 8. 21:17
Legalább a jó öreg Balatonnál minden ok :)
2007. jún. 8. 21:17
Szerintem nagyon szomorú, hogy már alig lehet valahova utazni, úgy hogy biztonságban legyünk. New York, London, Madrid, Sarm el Sejk-lehet rosszul írtam.
4. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 1. - 84f91d7aa9)
2007. jún. 8. 21:11
Egy rendor es egy civil halt meg, ugyanis lerobbantottak a parkolot, es a civil ember a kocsijaban aludt, vart a felesegere.
2007. jún. 8. 21:09
Valoszinuleg, de szerintem felesleges felni, ok szoktak elore szolni. A repter robbantasakor is szoltak.
2007. jún. 8. 21:00
Bocsi, a címet elpötyögtem :)
2007. jún. 8. 20:59
"Ismét a spanyol ipar és a turisták által kedvelt üdülőhelyek lehetnek az ETA baszk szeparatista szervezet célpontjai, miután kedden felmondták a 15 hónapja bejelentett tűzszünetet. Decemberben egy ETA-robbantás ugyanakkor két ember halálát okozta a madridi repülőtéren, de a szakadárok a hatóságokat hibáztatták, amiért figyelmeztetésük ellenére nem ürítették ki teljesen a parkolót."

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook