Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Gyulladt körömágytól leeshet a gyerek körme? fórum

Gyulladt körömágytól leeshet a gyerek körme? (tudásbázis kérdés)


2010. máj. 6. 16:26
sziasztok.4 éves.közben már inkább elvittem az orvoshoz nehogy gond legyen,azt mondta hogy elvileg nem eshet le a körme de ha mégis akkor visszanő és kevésbé fájdalmas mint most a gyulladt ujja.Én azért remélem helyrejön anélkül hogy leesne a körmöcskéje.kaptunk antibiotikumos kenőcsöt egy hétig dunsztoljuk vele aztán elvileg helyre kell jönnie.
2010. máj. 6. 11:20
Aloe vera?
2010. máj. 6. 11:19

Szia!


Mennyi idős a lányod?

2010. máj. 6. 11:13
kb másfél hete küszködünk a kislányom gyulladt körömágyával,hol javul és szebb lesz neki aztán megint begyűlik..a doki a paradicsomot javasolta de az meg annyira feláztatja neki hogy egészen felcsúszott már a bőr a körméről..attól félek hogy esetleg leesik a körme.eddig betadinnal kezeltük,de van hogy inkább nem is kenem neki mert akkor pl éjszaka magától tisztul.most a neomagnol tablettás vízben kell áztatgatni neki,de ugye az is áztatgatás..azóval tanácstalan vagyok.
2010. máj. 6. 11:10
Gyulladt körömágytól leeshet a gyerek körme?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook