Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 10 év után vége? fórum

10 év után vége? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2012. márc. 13. 09:43
c
2012. márc. 13. 09:40
Nem mai a topik,biztos sikerült azóta:)
175. 4aa8f77a48 (válaszként erre: 1. - Édesvíz)
2012. márc. 13. 09:39
Vannak ilyen férfiak sajnos, tedd túl magad rajta..mást úgy sem tehetsz..
174. Zeusz33 (válaszként erre: 173. - Édesvíz)
2010. jún. 20. 22:27
Reméljük tényleg látogatni fogja 2 hetente.Sokan a válás után rá se néznek a gyermekükre.Ha majd oda kerül a sor a tartásdíjat ne csak szóba beszéljétékek meg,fektessétek íràsba az a bisztos.
2010. jún. 20. 21:51
És tudjátok még mi a nagyon furcsa? Hogy a férjemen egyáltalán nem látszott, hogy kész lenne attól, hogy ezentúl nem fog együtt élni a lányával és két hetente fogja látni. Feldolgozhatatlan!!!
172. Zeusz33 (válaszként erre: 164. - Rony33)
2010. jún. 20. 21:26
Sajnos ezekben nincs semi emberi érzés.
171. Édesvíz (válaszként erre: 169. - Rony33)
2010. jún. 20. 20:51

Na, itt vagyok megint. Az elmúlt napokban próbáltam hozzászokni a gondolathoz, hogy tovább egyedül fog telni az életem. És tudjátok mit, egész jól voltam. Viszont ma tartottuk a lányom születésnapját és utána elvittem az egyik nagymamához vidékre, mert vége a sulinak és ilyenkor az egész nyarat távol az otthontól, nagymamáknál tölti. Mire hazaértem, a férjem összepakolt és most már el is tiplizett. Igaz, hogy a napokban már nem aludt itthon, de azért most egy kicsit megint megborultam. És ezt utálom magamban! Hiába, még mindig nagyon félek a jövőtől. A lányom még nem tud semmit, az én férjem legalább ebben tartotta magát a megbeszéltekhez, majd július végén mondjuk el neki, nem rögtön a 10. szülinapja után.

Rony33, nagyon sajnálom a kislányodat!!! Nem értem a férfiakat!!! Egyébként a kislányod hogy fogadta a történteket? Mi jelent az, hogy kiborult? Ha van kedved és időd, írj levelet! Remélem, most már kicsit jobban vagytok!

Miért ilyen nehéz és vacak az élet????

170. adfa0d8bdb (válaszként erre: 168. - Édesvíz)
2010. jún. 11. 14:23

Szia!


Jobb a lelked?

169. Rony33 (válaszként erre: 168. - Édesvíz)
2010. jún. 10. 13:33

Szia!


Látom, kezd "kihalni" ez a fórum.Persze, mások nem oldhatják meg az életünket:)Hogy vagytok? Hogy bírod? Én már megjártam a poklok-poklát.A férjem " jó fej" volt és nem tudott várni iskola végéig és amikor hétvégén elvitte, megmondta a lányunknak, hogy ő bizony többet nem jön már haza.Érdekes, mert rá 3 napra, vagyis most kedden volt a kiborulás a lányom részéről.Most az a legnehezbb(így, hogy megbeszéltük, hogy suli végén ülünk le, és hármasban)hogy amikor találkozok a férjemmel, higgadt tudjak maradni.Amikor a lányom nincs itthon,vagy alszik olyan vagyok mint egy zombi. Az a legnehezebb, amikor az agyaddal vagy csak összezárva:)Ja, és persze 8 kg-al kevesebb:( Na,de lesz ez még így se:))Írd meg, ha van időd,mert őszintén érdekel mi van veletek.

168. Édesvíz (válaszként erre: 165. - Egyszeregy)
2010. jún. 2. 22:19
Igen, én is nagyon sajnálom, hogy 10 év után így kell megtapasztalnom, hogy a férjem milyen végtelenül önző!!!
167. Édesvíz (válaszként erre: 164. - Rony33)
2010. jún. 2. 22:17

Jó kérdés. Nem tudom, hogy hogy bírja ki. És a tehetetlenség bénító. Mert az ember mindentől próbálja védeni a gyerekét és ha erre nem képes, akkor az őrjítő.

Rony33, mást nem tudunk tenni, csak azt, hogy a gyermekünk mellett állunk és ezen is átsegítjük. Ha már szegénykéinknek egy léha apa jutott, legyen egy szuper jó anyukájuk! Adja Isten, hogy ezt az akadályt is átugorjuk!!!

2010. jún. 1. 23:38
1*1 nagyon igazad van, sajnos ez a fájdalmas igazság és ilyenkor jövünk rá, hogy ezek az emberek embertelenek
2010. jún. 1. 23:28

Hogyan juthatnak el idáig? Hogy már nem jelent semmit az otthon, a család... Hogyan képesek egy bizonytalan ígéretért eldobni akár a gyereket is? Nem érzik, hogy ez mekkora önzés??!

(Borzasztó, hogy a média milyen erővel hipnotizálja az emberekbe, hogy "NEKED LEGYEN JÓ, BÁRMI ÁRON!" ! Ha két ember kívánja egymást, akkor legyenek egymásé, mit számít, hogy kiken gázolnak keresztül!)

164. Rony33 (válaszként erre: 162. - Édesvíz)
2010. jún. 1. 09:52
Sorstársak vagyunk:((Ebben a pár mondatban leírtad az érzéseimet.Rettegve számolom a napokat, amikor iskola végén elmondjuk neki. A "hozzáértők" megmondják mit kell mondani ilyenkor a gyereknek. "Te erről nem tehetsz. Mindketten nagyon szeretünk.Semmi nem változik.Stb..." De ha megkérdezi hogy ez örökre így marad-e???? Ott állok a gyerekkel szembe és azt mondom: Igen?! Hogy bírja ki ezt egy anyai szív????
163. Zeusz33 (válaszként erre: 162. - Édesvíz)
2010. máj. 31. 20:51
Lehdt akkor kéne elmondani amikor ő is othon van.3 masba leülni és megbeszélni,a párod rád akarja háritani az öszes felelöséget.
2010. máj. 31. 20:29

Hát talán már jobban vagyok, de néha még mindig rám tör a mérhetetlen magány. És ha a lányomra nézek, nagyon nehéz megállni, hogy el ne sírjam magam, mert tudom, hogy ott lebeg a kard a feje fölött, amit ő még nem is sejt. Még mindig képtelen vagyok felfogni, hogy a férjem ezt meg fogja tenni a lányunkkal. Akit eddig imádott. Ötletem nincs, hogy miként mondjuk meg neki???? :-((( És ez borzasztóan nyomaszt.

Egyébként ő csajozik vidáman és szinte már alig jár haza. Nem sokára elköltözik és már azt is tudom, hogy a nőhöz.

161. Rony33 (válaszként erre: 160. - Édesvíz)
2010. máj. 30. 07:31

Szia!


Régen írtál ide....Hogy vagytok?

2010. máj. 23. 17:41

Én is azt gondolom, hogy csakis az igazat lehet a lányomnak mondani. Egy gyerek úgyis megérzi, ha hazudnak neki, már most is érzi. Életünk egyik legfontosabb döntését nem fogom hazugsággal magyarázni.

De még mindig nem tudom elképzelni, hgoy mit fog mindehhez szólni!!! :-(

159. buschne (válaszként erre: 207. - Egyszeregy)
2010. máj. 21. 08:30

Nem volt az.

Az az igazság, hogy én sem bírtam volna magamban tartani a helyedben. Hiába tudjuk, hogy így vagy úgy kéne tennünk, de nem mindig lehet kivitelezni, embrek vagyunk és nem is egyformák.

Ezért is kívántam Édesvíznek sok erőt, hogy ő kibírja a tanév végéig.

2010. máj. 16. 22:21

Fiatalok!

Most mi van??? Ki mondta, hgoy itt a lóvéról van szó??? Miből vonta le bárki is azt a következtetést, hogy én rossz színben tüntetem fel a férjemet a gyerek előtt??? Sőt, minden ismerősöm ki van akadva, hogy én túl korrekt vagyok azzal, aki megcsalt.

A lányomnak meg most lesz az elsőáldozása és a 10. születésnapja. Ezt szerettük volna megvárni a borzalmas hírrel. Én csak azt szerettem volna, hogy legalább addig lett volna a férjem a gyerekkel és ne az új nőjével. Azzal még lehet egy életen át. igazán erőt vehetne magán még egy hónapig. Nem én mondtam, hgoy várjunk még eddig. Mellesleg szerintem igenis megalázó, hogy itthonról jár randizni.

És Méhecske! Ha a férjem ilyen, amikor 10 évig boldogtalan, akkor igen irigylésre méltó ember. Mert hogy tökre nem volt az. Persze, nem volt mindig minden szuper és pont egy hullámvölgyben jött egy 3. Neki meg elborította az agyát a rózsaszín köd.

És már bocs, de legkevésbé sem érdekel a 3. jövője. Csakis a gyerekemé. Aki remélem, fogja tartani a kapcsolatot az apjával. De ez nem rajtam fog múlni, elhiheted.

157. ef95eed310 (válaszként erre: 155. - Zeusz33)
2010. máj. 16. 20:52
Ez nem egészen igy van-ott ahol gyerek is van. Mert az ember a gyerekért képes éveket szenvedni-csendben.
156. ef95eed310 (válaszként erre: 154. - Zeusz33)
2010. máj. 16. 20:51

El kell mondani a gyereknek-de máshogy. Úgy, hogy sem a gyerek, sem az apa, sem a harmadik jővőjébe ne gyalogolj bele-érdekből.Úgy.


A gratulációt meg köszönöm:D van is mire:)

155. Zeusz33 (válaszként erre: 129. - Ef95eed310)
2010. máj. 16. 20:41
Ha nem lett volna boldog nem lettek volna eggyüt 10 évig akkor hamarabb lépet volna.
154. Zeusz33 (válaszként erre: 151. - Ef95eed310)
2010. máj. 16. 20:28
Miért szerinted mikor éne elmondani?Amikor apa már éveken keresztül nem fog othon lakni?Nem sok értelme van,hogy hozzászolsz a forumhoz.Vagy te szeretsz mások lelki világába gázolni?A 3 gyerekedet is erre neveld?Gratulálok!!!
153. tücsimücsi (válaszként erre: 132. - Tamianyu)
2010. máj. 16. 20:25
Osztom a véleményedet.
152. buschne (válaszként erre: 151. - Ef95eed310)
2010. máj. 16. 20:10

Ezeknek a gyerekeknek hidd el, semmi gond az értelmükkel, sőt!

Pont a képmutatáa és a hazudozás nem tesz jót nekik.



Bár sosem szeretném tapasztalatból megtudni, hogyan kell ilyen helyzetben viselkedni, csak valamiért így gondolom:)

151. ef95eed310 (válaszként erre: 147. - Buschne)
2010. máj. 16. 20:07
Persze, hogy meg lehet, sőt meg is kell-de: tekintettel kell a gyerek korára és a fiatal értelmére lenni.
150. buschne (válaszként erre: 149. - Zizisicc)
2010. máj. 16. 20:05
O.K.Bocsi
149. Zizisicc (válaszként erre: 147. - Buschne)
2010. máj. 16. 19:56
Itt csak egy ember oszt és szoroz, mi többiek egyetértünk abban, hogy egy 10 évessel a korának megfelelően el kell mondani az igazat. :o))
148. buschne (válaszként erre: 135. - Tamianyu)
2010. máj. 16. 19:42
Igen. Erről írtam az előbb.:-)
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook