Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Délután kettő után max. csak gyümölcs fórum

Délután kettő után max. csak gyümölcs (beszélgetős fórum)


1 2
2013. nov. 1. 18:52
Ha kibirjuk igy estig , hatásos. De még nem olvastalak benneteket majd most.
2013. nov. 1. 18:43
Örülök hogy ezt írod. Én is ezt szeretném most elkezdeni. Volt egy osztálytársam, ezzel a módszerrel fogyott le 15 kilót ha jól emlékszem... És nem tűnik nehéznek. Ebédre levest és másodikot is eszel? Illetve nem nézed hogy mit? Alapjában egészséges ételeket eszek, nem azért kérdem, csak kíváncsi vagyok, hogy te miket ebédelsz...
2013. okt. 29. 10:37

Bár a fórum régi és ahpgy látom nem is mozog, deazért ide írom a tapasztalatom.Én is ezt csinálom, nem olvastam sehol, egyszerűen sok mindent kipróbáltam és semmi nem vált be.

Én reggeizek mikor felébredek, rendesen bekajálok, általában tk kenyér, szalámi, vaj, zöldség, kakaó ami a reggelim, ha kívánom az édességet, akkor megeszek egy kakaós csigát is, vagy ha van otthon, akkor 1-2 szelet sütit, palacsintát.Szóval reggel nagyon sokat eszek, ez általában olyan 7körül van, tehát elég korán. Délben ebédelek, ilyenkor azt eszem amit a család, vagy rendelek a munkahelyemre, a lényeg, hogy minden nap főtt ebédet eszek, normál adagot. Ez után kettőkor eszem 1-2 almát, vagy kefírt, natúr joghurtot egy kis műzlivel. Illetve délelött is eszek gyü,mölcsöt, ha nagyon éhes vagyok, egy banánt, almát, vagy valamit ami idénynek megfelel.És kettő után már nem eszek, illetve minden másnap tornázok. Otthon, vagy tv előtt, vagy csak úgy magamtól, legalább 45 percet. Ha este is éhesnek érzem magam (főleg a piros napok előtt), akkor tejet iszom, van, hogy fél litert is. Egyáltalán nem vagyok éhes, és az anyagcserémmel sincs semmi gondom.És fogytam is. 20 kilót szeretnék, kb 5 hónap alatt lement nagyjából a fele.Most valamelyest lelassult, viszont energikusabb vagyok, már több mozgást igánylek, hiányzik is ha kihagyok egy tornát, szóval szerintem nem lesz gond a többivel sem.

38. AlBundy (válaszként erre: 36. - Dmagdolna)
2013. jan. 2. 08:49
Mennyi ch-t, fehérjét, zsírt eszel? Mit mozogsz?
2013. jan. 2. 08:48
Hülyeség délután 2 után nem evés...
36. dmagdolna (válaszként erre: 31. - Mirka)
2013. jan. 1. 15:59
Szia!ügyesen fogysz, ezért kérek tőled tanácsot, 11. 13-tól sikerült fogynom 4 kg-ot, ch-t számolok , de 3 hete egy állapotban vagyok.Bármit csinálok, semmit nem mozdul a súlyom lefelé.Volt nálad ilyen időszak?
35. nagymacika (válaszként erre: 31. - Mirka)
2012. aug. 21. 19:15
gratulálok nagyon szép erdmény.
34. d6fd5940b1 (válaszként erre: 33. - Mirka)
2012. aug. 20. 15:32

ha megcsinálnám,tuti éhes lennék.... első pár napban biztos...

ééés.. nem szeretek éhes lenni :(((

:D

33. mirka
2012. aug. 20. 15:30

Csak elhatározás :) 10 előtt én sem fekszem le.

Nekem be jött és csak ez számít :P

2012. aug. 20. 15:27

na persze.. :D

én a "6 után nem eszek semmit" fajta fogyit sem tudnám betartani :D

főleg hogy éjjel 11-éjfél körül elég gyakran megéhezem... :D

nem hogy 2 után már nem enni.... :D

de persze mindenki azt csinál,amit akar.. nekem nem menne :D

31. mirka
2012. aug. 20. 15:22

Sziasztok :)

A délután kettő után nem eszek diéta tényleg működik :))) 2 hónapja csinálom és 14kg-ot fogytam vele, kettőig azt eszem mint a család, vagy a munkahelyemen ebédelek, de 2 után csak víz :) Nekem már csak 5-6 kg hiányzik az ideális súlyomhoz, ha elérem már csak megtartani kell. Remélem arra is meg lesz a megoldás és megosztom. Ezt a diétát tényleg csak ajánlani tudom,nem kell nagy előkészület hozzá 2-3 napig még éhes vagy délután, de aztán már az sem:)

30. Dori06
2012. aug. 8. 12:17
Sziasztok! Jónapot! Én egy 18 éves lány vagyok, és sajnos nagyon sok súlyfeleslegem van majdnem 20 kiló! Lassan 2 hete kezdtem el csinálni, hogy ha úgy kelek fel reggelizek, ha később, akkor csak ebédelek. De legkésőbb 3 óra után abszolút semmit nem eszek, csak iszok vizet! Még nem mértem meg magam, nem merek szembesülni vele hogy tényleg 20 kiló-e a felesleg! De meg kell mérnem mert akkor nem fogom látni kilókban a változást! Sok sikert mindenkinek!
29. nagymacika (válaszként erre: 20. - 17ecde6f71)
2012. júl. 25. 20:50
gratulálok ez nagyon szép erdemény és nem is kevés
2012. júl. 25. 20:39
sok embertől hallottam ,illeve neten is olvastam ,hogy délután négyig esznek ezután már nem és így is fogytak,diétázás nélkül. Most találtam ezt a fórúmot ,van valakinek ebben tapasztalata, mert érdekelne nagyon.
2012. júl. 17. 11:00
Én ezzel a módszerrel adtam le kétszer is 1 év alatt 30 kg-ot úgy,hogy délelőtt még egy kis édességet is ettem.Délután kb.2-3 nap egy héten szobabicikliztem.
26. a106211d56 (válaszként erre: 23. - Zsikee)
2009. jún. 9. 21:17

-És mivel lakik jól a szervezeted?

Kizártnak tartom,hogy ezt sokáig lehet csinálni!!!!

8-10 nap max.aztán még a szomszéd hűtőjét is kiüríted!

2008. nov. 13. 18:16
gyümihez a zöld zöldségeket érdemes fogyasztani.
24. o.andi
2008. júl. 10. 15:28
igy kéne nekem is!!:-)
23. Zsikee
2008. febr. 16. 20:10

Délelött kell gyümit enni legfeljebb 14 óráig. Ez után már csak zöldség és 18 óra után már semmi vagy legfeljebb párolt zöldség. Másik aranyszabály hogy étkezés elött fél -1 órával vagy étkezés után 3 -4 órával. Gyümölcs és

zöldséglét pedig fele-fele arányban higítani kell.

A zöldség és gyümölcsleveket nem szabad együtt fogyasztani kivétel a répa- és almalé együttese.

2007. okt. 3. 11:15

Szerintem az nem megoldás ha kettő után nem eszel semmit csak gyümölcsöt. Kikészül a szervezet és rámegy az immunrendszer erőssége is. Miért akartok utánna betegek lenni? Arról nem is beszélve hogy a bélflóra megsérül utánna egyfojtában hasmenésetek lesz és azt higyétek el nem valami jó.

tessék enni rendesen reggelit ebédet vacsorát. csak nem bezabálni kell hanem módjával. addig enni míg már érzed hogy nem vagy éhes de nem laktál jól. Tudom hogy így is lehet fogyni mert pukám 130kg volt és így adott le 15-öt. Én is nagy darab lennék mert örököltem a hajlamot csak a rengeteg fogyókúra tönkre tette a szervezetem most meg azon vagyok hogy hogyan hozzam helyre az immunrendszeremet. Röviden ennyi. Aki még sanyargatni szeretné magát ám legyen de lehet hogy következményei is lesznek. Arról nem is beszélve nem azt kell nézni hogy másnak is tetszek hanem fogadjanak el az emberek olyannak amilyen vagyok és ha nem tetszek akkor viszlát!

21. Évice
2007. júl. 2. 21:18
Gyümölcsevéssel mindig gondba vagyok.Mikor egyem,hogy életttani hatásai érvényesülni tudjon?!Ne erjedjen a gyomorba és ne borítsa fel az emésztést.1 évig kizárólag gyümölcsöt ettem reggelire.Most is hetente 2-3 alkalommal így van.Sajnos napközben nincs lehetőségem gyümit enni.Este szerintem nem a legjobb választás.Ja,különben 1 héten 1x gyümölcsnapot tartok,általába hétfőn(ma is).Lassan,de biztosan lehet megszabadulni pár kg feleslegtől.
2007. júl. 2. 14:54

Sziasztok!

Reg jartam erre. Kb. egy honapig nem volt szamitogepem es nem tudtam irni. De ezt tovabbra is folytattam. Egy kis valtoztatassal. En delutan negykor ettem utoljara es utanna mar gyumolcsot sem. Es a lisztes dolgokat is csak delelott ettem. Illetve hetente negyszer negyven percet futottam reggel eves elott. Eleinte csak setaltam es csak 5-6 percet tudtam folyamatosan futni. Most mar siman megy a negyven perc.

Es kozben beszeltem egy dietetikussal. O mondta, hogy max. fel kilo gyumolcsot egyunk egy nap.

Ja. Egyebkent igy ezzel a valtoztatassal 8 kilo ment le igy egy honap alatt.

Bar szerintem az is szamit, hogy ki mikor fekszik le. Ugy hallottam, hogy lefekves elott 5 oraval ajanlatos mar semmit sem enni.

19. 0c97fbb607 (válaszként erre: 3. - Biat)
2007. jún. 13. 14:38

Mindenféle gyümölcsöt ehetsz szerintem,főleg az elején banánt is,ha nagyon éhes lennél.

A testkontroll szerint,akkor nem hízlal a gyümölcs ha éhgyomorra eszed.Tehát ha ebédelsz,és nem valami könnyűt,akkor minimum 4 órát várj a gyümölcsökkel...legalábbis szerintem.


2 hét alatt biztosan látod már az eredményt,sőt szerintem előbb is!

18. biat (válaszként erre: 17. - 0c97fbb607)
2007. jún. 12. 18:37
Én addig szeretném csinálni míg nem látok változást.Szerintem min.2 hét.
17. 0c97fbb607 (válaszként erre: 16. - 4912cc9864)
2007. jún. 12. 15:05

Badarság!Ha jól és jókor eszed a gyümölcsöt,az sem számít ha 10000 kalóriát eszel meg belőle!

A gyümölcsben gyümölcscukor van,nem finomitott cucc,amire nagyszüksége van az embernek,ezenkívűl könnyen emészthető,szóval azért nem ugyanaz ,mint a tészták,vagy a kenyér,vagy a süti,tapasztalat.

Bármennyi gyümölcsöt lehet enni,amennyit csak kíván az ember,csak az a fontos ,hogy éhgyomorra egye,ne étkezés után.

2007. jún. 12. 14:57
Nem lehet roszz ez a diéta sem, de nagyon sok, pont azt ajánlja hogy délután kettő után csak fehérje... sok gyümiben sok a szénhidrát, nem?
2007. jún. 12. 14:49
Nekem is csak jó tapasztalataim vannak az ügyben,bár én pont fordítva szoktam csinálni,délelőtt délután csak gyümölcs,este 5 órakörül vacsora,bármi,amit megkívánok.Hétvégéken pedig szabad a vásár.A kilóim nagyrészétől ezzel a "módszerrel szabadultam meg.Igaz voltak szigorúbb szakaszok és lazább időszakok,de másfél év alatt sikerült ledobnom vele 19 kilót.
2007. jún. 12. 14:35
Mennyi ideig csináljuk?
2007. jún. 12. 14:34

tegnap este nem bírtam megállni, hogy ne zabáljam tele magam, mától újra próbálkozom.... :D (bár azt csak a kutya szokott, nekem akarni kellene...) nagyon nehéz megállni, hogy ne egyek a családdal!!!


Tereza! szerintem van bennem elég fehérje, nem hiszem, hogy ez gond lenne! :DDDDDDDD

12. biat (válaszként erre: 11. - 7130b15964)
2007. jún. 12. 07:13
De Tereza itt nem pont az a lényeg,hogy délután gyümit együnk?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook