Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Bevalljam neki, hogy mit érzek iránt? De van barátja. fórum

Bevalljam neki, hogy mit érzek iránt? De van barátja. (tudásbázis kérdés)


1 2
2010. máj. 7. 10:46

Szerintem is bunkó....amúgy én amikor úgy "magambafordultam" a csaj előtt, azt is megjátszottam....azért hogy észrevegye, vmi zavar...


De zenetul nem teszem....ez is egy olyan hülye "taktika" volt a részemről

2010. máj. 7. 08:55
Hogy ez mekkora bunkó! Gyorsan el is takarodott. Jobb is. Még akár használható is lenne a gondolatmenete, de ez a tálalás! Magáról beszélhetett.
2010. máj. 7. 02:06
Nah ez az egész, hülye technológia!: Nos, kedves Valaki! Érzelgősnek lenni tényleg totális nyámnyiláság. Hogy észrevedd Magad; a Személyiségek alig változtathatók, kivéve okulás vagy bemesélés szánalmas eredményeként. El bírom képzelni a leírtjaid alapján, hogy tényleg milyen szánalmas vagy. Van egyáltalán Önálló véleményed, a hirtelen vett sértődékenységeden és a túltürődéseden túl?-Nos, ebbe kapaszkodva... biztosan van valami, ami nem tetszik, csak Te bőgéseddel mutatod ki a frankót :P. Vele lógni meg koloncot jelent. Legalább az unalmasságot értenéd belőle. Ki "tudja", hogy milyen Haverjaid vannak, ha egyáltalán vannak... biztosan alkalmazkodni idomítanak. Nos, amit tehetsz, ha el vagy így gyámtalanodva: Önszabályokat követsz, edzhetnél, minek eredményeképp Önbiziben is erősödnél, és a fafejű OsztályTársaknak meg ne nyalizz vagy jópofizz! A sértődékenységed öld ki az önzöségeddel, oszt nyíltan vállald be a nemtetszőt. Most mit ríkászolsz vagy bedurcázol?!-Ovodáskor kiscsoportos tagozat :P. És kiskorban pedig az ösztönlényt még nem nyomja el a tudat. Tehát oltárira gázos vagy. Önbizid meg legyen maximalizmus révén; minden legyen helyénvaló! Vágod Te ezt Öcsikém... már csak nehogy színjátssz! Hanem vallj színt! Túlértékelheted Saját jelentőséged, és megfigyelő légy előbb, mint beavatkozó és megfigyelő egyszerre! Meg élj Gyermekem, ez az Élet rendisége!
2010. máj. 7. 02:04
Nos, kedves Valaki! Érzelgősnek lenni tényleg totális nyámnyiláság. Hogy észrevedd Magad; a Személyiségek alig változtathatók, kivéve okulás vagy bemesélés szánalmas eredményeként. El bírom képzelni a leírtjaid alapján, hogy tényleg milyen szánalmas vagy. Van egyáltalán Önálló véleményed, a hirtelen vett sértődékenységeden és a túltürődéseden túl?-Nos, ebbe kapaszkodva... biztosan van valami, ami nem tetszik, csak Te bőgéseddel mutatod ki a frankót :P. Vele lógni meg koloncot jele
51. 47c2df9671 (válaszként erre: 49. - 8fd47b681f)
2010. máj. 6. 23:01
Nem biztos, hogy az jött le neki. Mi van, ha inkább csak attól tart, hogy megbánt? Ilyen is van. Egyébkénnt, ha neki "produkálod" magad, de ez nála nem nyerő, tulajdonképpen abba is hagyhatod. Amúgy meg mindenki azon húzza fel magát, amin akarja. Ezen kár rágódnod.
2010. máj. 6. 21:18

Lehet, hogy igaza van. De nagyon ezen nem tudsz változtatni. Ilyen ember vagy.

Én is lelkis vagyok, hamar felkapom a vizet, és igen hisztizek is.

Próbáltam változtatni. Elszámoltam háromig, nyeltem egyet és tovább léptem. De ennek az lett a vége, hogy nagyon durván összevesztem az emberekkel, főleg a barátommal. Minden, az egész havi, két havi felgyülemlett méreg egyszerre zúdult kifelé a számon.


Hát szerintem, számolj háromig és utána mond el mi a gond. Ne legyél keményebb, csak higgadtabb!

2010. máj. 6. 20:18

Naja...de elmondom mi lehetett a gond....miért gondolhatja, hogy "érzelgő" vagyok...és ebben lehet neki van igaza....


- gyakran "magambazuhanok" - elég látványosan, főleg előtte, hogy észrevegye, vmi bánt, és megszánjon, úgy, hogy csak lógatom az orrom, nem szólok semmit, csendben meghúzom magam...

- olyan dolgokon húztam fel magam/haragudtam meg, amiken szerinte nem kellett volna, jobban mondva nem is megharagudtam ,hanem a szívemre vettem....

hogy az ő szavával éljek, hisztiztem...sőt, sértődősnek is tart, gyakran megkérdezi, hogy "most megsértődtél?" "most megbántottalak?"


Ezekszerint neki tényleg az jött le, hogy engem könnyű megbántani...


Hogyan változtassak ezen? HOgyan legyek érezlmileg kicsit "keményebb"?


Ezt nem elég mondanom, ki is kell mutatnom...

2010. máj. 6. 20:09
Ez most fogas kérdés.Szerintem állj a sarkadra,heverd őt ki és ne engedd, hogy játszon veled a továbbiakban. Amit magáról mondott, az alapján úgy vélem, hogy veled is csak addig lenne együtt, amíg nem talál újabb "feladatot" magának.
2010. máj. 6. 19:38

Nmetom...persze jól esett amiket mondott, és nem is szoktam feladni, az meg külön jó, hogy nem tekint barátjának, klsőre be is jövök neki, csak szerinte érzelgős vagyok...


pedig nem volt másról szó, minthogy megsértődtem 1-2X olyan dolgokon, amiken szerinte nem kellett volna....


Szal elég hihetetlen, hogy innen még "visszakapaszkodjam"

2010. máj. 6. 19:33
Szerintem, jól gondolod. Nem kell vele lenni állandóan, de ne legyen az, hogy teljesen elzárod tőle az érzéseidet. Mert akkor gondolhatja, hogy mégse fontos számodra. Valahol az arany közép utat meg kell találni.
2010. máj. 6. 19:27

De van abban ráció, hogy megpróbálok olyan lenni, mint régen? hisz mint írtam, barátnak még ne mtekint. Ugyanakkor fontos vagyok neki, és a kapcsoaltunk is az, hiszen ezt ő maga mondta. Szeretné még találkozni velem, szeretne közös programokat.


Szóval, ha visszaveszek az érzelgősségből, határozottabb leszek, és nem kísérgetem mindenhova, nem megyek vele mindig, esetleg lehetek számára újra "elérhetetlen"?

2010. máj. 6. 19:17

Szia!

Gratulálok. Sikeresen túljutottál az életed egyik megpróbáltatásán!


Szerintem, már ez is nagyon pozitív, hogy nem hajtott el a francba.

Próbálj vele több időt tölteni. Találjál ki programokat! De nem nyomuljál! Foglalkozzál vele, de nem vidd túlzásba!


Én drukkolok neked. Látok esélyt a dologra.

2010. máj. 6. 17:25

Na emberek, metörtént a nagy vallomás.

Én is, és ő is elmondta, amit akart.

A lényeg persze az, hogy ő mit mondott.

Többek között:

- nagyon jól érzi magát velem, szeret velem lenni, beszélgetni velem

- Ugyanakkor mivel ő a határozott srácokat szereti, nem pedig az érzékenyeket, és szereti ha egy srácért küzdenie kell, ezért köztünk több nem lehet, legalábbis az utóbbi hetekben erre jutott, egyébként összejött volna velem

- korábban amit érzett vonzalom, az átalakult nála, "jófejséggé" - egyébként tetszettem neki

- a barátjával szakítófélben vannak

- szerinte még nem vagyunk barátok, de ő szívesen barátkozna velem

- fontos neki a kapcsolatunk, hogy tartsuk a kontaktust a jövőben sem


Na most mit tehetek? Törődjek bele, vagy van még sanszom?

Legyek olyan, amilyen a legelején amikor még ő vonzódott hozzám? Legyek újra elérhetetlen, határozottabb, néha "szarjam le", hogy érezze a hiányom?


Van erre esély? Hisz elvileg tetszettem neki, akkor elvileg még most is...barátnak nem tart, ahhoz több közös élmény kell, és épp azt beszéltük, hogy most 2, egymást kedvelő ember vagyunk..


Sztetek van még remény?

-

2010. máj. 6. 08:15
Túlzás volna még írnom egy levelet, mármint azért, mert szóban nem biztos hogy mindent eltudok mondani amit elakartam, ráadásul amit mondok, annak felét úgy is elfelejti, a levél meg "örök", többször eltudja olvasni, akár a 7vége folyamán
41. 47c2df9671 (válaszként erre: 40. - 8fd47b681f)
2010. máj. 5. 22:35
:)
2010. máj. 5. 22:05
Megfogom!!!
39. 47c2df9671 (válaszként erre: 35. - 8fd47b681f)
2010. máj. 5. 21:43
Hű,hát kíváncsi leszek,feltétlen írd meg!
38. 47c2df9671 (válaszként erre: 25. - 1eb84e4bad)
2010. máj. 5. 21:41
És ha nem akarja a többet?Mert mondjuk amit érez,csupán "baleset" és ő is tudja,hogy nem kéne így lennie?
37. 47c2df9671 (válaszként erre: 24. - 8fd47b681f)
2010. máj. 5. 21:39
Ez attól függ,hogy mennyire szeret téged,ha szeret.Mennyire szereti a párját,mégha gondok vannak is és mennyire reális,hogy faképnél akarja hagyni.De ha nagyon szeret és nem lép,akkor az azt jelenti,hogy akarja a párját és "rohadtul" érzi magát miattad,viszont nélküled nem megy...de ha tényleg szeret.
36. 47c2df9671 (válaszként erre: 21. - 8fd47b681f)
2010. máj. 5. 21:37

Ja.Talán ő sem tudja.:)

De ha így van,neki sem lehet könnyű...:(

Ez viszont fix.

2010. máj. 5. 20:52
sasoljatok a napokban, ha tudok beszámolok
2010. máj. 5. 20:49

Hajrá!!!!

Mindent egy lapra!!!!


Na látod, a saját szavát nem tudja betartani, ha rólad van szó. Akkor bizony van vmi!!!

33. aesa
2010. máj. 5. 20:47
Hajrá,hajrá.....:-)))
2010. máj. 5. 20:46

hát ennyi vélemény mellette, akkor valóban ez lehet a helye,s amúgy én is úgy érzem...mindent egylapra...


aztán ha ezt megteszem, a többi rajta múlik...ha keresni fog, akár MSN, telefon, SMS....akkor az egy pozitív jel...ha nem, akkor távolságot akar tartani....


Tudjátok mi az érdekes? Amikor anno ő volt belémesve pár hete, és ő jelentette ki, hogy távolmarad tőlem, mégis ennek ellenére minden nap keresett....ennyire betudta tartani, hogy nélkülöz...

31. aesa (válaszként erre: 17. - 8fd47b681f)
2010. máj. 5. 20:44
..ott a szikra!!! Beszélj vele,őszintén!!
2010. máj. 5. 20:43

Ez már nem csak barátkozás, szerintem.

Ez már valamilyen vonzalom, de hangsúlyozom, szerintem nem érti, hogy mi zajlik körülötte.

2010. máj. 5. 20:41

de szerintetek tesz valaki iylet, aki barátkozni/haverkodni akar?


Mármint, hogy zavarban van amikor vele vagyok ,hogy lesüti a szemét, kerüli a szemkontaktus,t hogy ha együtt vagyuk mindketten zavarban vagyunk...hogy ír, keres 7végén meg ilyenek?

2010. máj. 5. 20:38

Ez mind benne van a pakliban.

Neked is kételyeid vannak.

Küzd le őket! Beszéld meg magaddal. Ne légy gyáva, bátortalan!

27. 8fd47b681f (válaszként erre: 25. - 1eb84e4bad)
2010. máj. 5. 20:35

tudok szépen beszélni és megható dolgokat mondani, azzal nincs gond....


De elmondom, igazatok van...lehet ha most kussolok, akkor ez a dolog elfelejtődik benne is, kihal...de ha most elmondok mindent, összezavarom, rágódik rajta, vagy valami...

2010. máj. 5. 20:34

Tuti rágódni fog rajta.

Gondolkozni fog. És az is lehet, hogy később kiderül, hogy nagy a love.


Légy türelmes vele!

Nyugodtan mond el neki. Ne köntör falazzál. Utólag derül ki, tényleg rosszabb.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook