Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Férjhez megyek, de beleszerettem a párom tanújába!!!S.O.S. fórum

Férjhez megyek, de beleszerettem a párom tanújába!!!S.O.S. (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
20. 9cbe09701e (válaszként erre: 18. - Ekka)
2007. jún. 8. 16:46
Hogy őt boldognak lássam.
19. 9cbe09701e (válaszként erre: 8. - Ekka)
2007. jún. 8. 16:45
Nagyon szerettem a vőlegényemet mindaddig,amíg meg nem ismertem ezt a srácot,a párom bemutatta,és derült égből villámcsapás.
18. Ekka (válaszként erre: 14. - 9cbe09701e)
2007. jún. 8. 16:45

Ez egyre érdekesebb...

Butaság amit csinálsz!! Ha nem szereted akkor mondd el Neki..!!! Ne azért maradj mellette, mert annak idején ott volt melletted, és most úgy érzed ennyivel tartozol neki!

Mi fontosabb? Saját boldogságod v., hogy őt boldognak lássd???

17. 4c35511f0b (válaszként erre: 16. - 9cbe09701e)
2007. jún. 8. 16:45
Pontosan erről van szó, ha igazán szereted nem szúrsz ki vele (sem).
16. 9cbe09701e (válaszként erre: 13. - 4c35511f0b)
2007. jún. 8. 16:44
Beszéltünk már arról a párommal,hogy nem szeretem már őt annyira,mint korábban,erre ő is azt mondta,hogy akkor döntsem el,hogy legyen,mert az neki sem jó,ha 1 éven belül meg elválunk.
15. 9cbe09701e (válaszként erre: 12. - Erikpipi)
2007. jún. 8. 16:42
Irigylem a csajt,ez így van,remélem az idő majd megoldja a dolgokat,addig pedig türelmesen várok.
14. 9cbe09701e (válaszként erre: 8. - Ekka)
2007. jún. 8. 16:39
A vőlegényem erről az egészről semmit nem tud,nem is sejt.Nem ugrom a srác nyakába,ha találkozunk,inkább hozzá sem szólok.Nekem ez így is elég nehéz,sok mindent lehet rólam mondani,de hogy komolytalan lennék azt aztán nem.Volt egy egészségügyi problémám kb 3 éve,ami miatt szinte teljesen megkopaszodtam,a párom végig kitartott mellettem,akkor döntöttem el,hogy amíg ő azt nem mondja,hogy vége,addig én sem teszem,megadok neki mindent,amit csak lehet,akkor is ha vérzik a szívem,mert néha úgy érzem,képtelen vagyok szeretni,és ő csak bújik és bújik.
2007. jún. 8. 16:38

Nekem fura ez a kérdés, mert eleve kilépek egy olyan kapcsolatból, ami "nem az igazi" --> idáig tehát el sem jutok.


A TE esetedben: én nem mennék hozzá a vőlegényemhez, de NEM azért, mert felbukkant éppen valaki más.

Azért, mert elrontod az ő életét is (és nem vagy vele őszinte) + sajátodat is.

Milyen élet az, ahol végig hazudozásról szól minden?...

2007. jún. 8. 16:37

Jó korán összekötötted magad ezzel a sráccal. Egyik rokonom épp összeházasodot egy pont ilyen kapcsolat után, alig 1 évre rá már váltak. Gondold meg, de rohadt bunkóság lenne hozzámenni egy olyan fiuhoz aki téged szeret, megbízik benned, de te már nem szereted csak megszokásból. Kibírnád ezt mondjuk 80 éves korodig? Azt mondod nagyon jó ember. Akkor miért akarsz szemét lenni vele? A másikat ismered? Vagy csak úgy általánosan? Honnan tudod, hogy a csaj a hibás ha veszekednek? Szerintem egyszerűen féltékeny vagy rá, azért bántod a csaját.Láttad már az ürgét reggel alvás után? Akkor is szép? Ismered a szokásait? Tényleg mennyire ismered? Még el se vett az a szerencsétlen, de máris megcsalnád? Nem semmi a tempo.

Na gondolkodj, még fiatal vagy, nagyon.......

11. 9cbe09701e (válaszként erre: 6. - 0186e585f7)
2007. jún. 8. 16:35
Ne hibáztass kérlek,nem ismersz!Az ilyesmit az ember szíve nem az esze dönti el,más kérdés,hogy remélhetőleg elég erős leszek ahhoz,hogy soha ne derüljön ki.
10. 9cbe09701e (válaszként erre: 5. - Opál)
2007. jún. 8. 16:33
De barátnője van,gondolom nem azért,mert baromira utálja,azért van vele együtt,mert vele akar lenni,ha nem akarna,nem lenne.
9. 9cbe09701e (válaszként erre: 4. - Reni79)
2007. jún. 8. 16:32
A szívem legmélyén én is ezt gondolom!Így lesz a leghelyesebb!
8. Ekka
2007. jún. 8. 16:31

Mikor kitűztétek az esküvőt még nem volt lapos a kapcsolat?

..azt írod képtelen lennél elhagyni.. akkor mi itt a kérdés?

Szerintem nem csak a lány "kelkótya," de Veled sincs minden rendben.. (Te meg komolytalan vagy.. El kellett volna tudnod előbb dönteni, hogy szereted-e a vőlegényed vagy sem!!!)

Szerintem nem szép amit Vele művelsz...

És, hogy miért nem mondod el a srácnak amit érzel? ..mert félsz a két szék közöl a pad alá helyzettől..

(De ez csak az én véleményem)

2007. jún. 8. 16:27

Most döntsd el mi a helyes:-(

Nem gondolkodunk egyformán.

6. 0186e585f7 (válaszként erre: 3. - 9cbe09701e)
2007. jún. 8. 16:27

Szia!

Jól vettem ki a szavaidból, hogy férjhez sem mentél még, de már szeretőt akarsz a párod mellé?


Akkor miért is mész férjhez?

5. opál (válaszként erre: 1. - 9cbe09701e)
2007. jún. 8. 16:26

Szerintem ne menj hozzá!!

Én hozzámentem anno egy ilyen "jó"emberhez és nem jött össze,mert mire hozzámentem elmúlt a szerelem!!

Ne rontsd el se a magad se a völegényed életét és szerintem beszélj azzal a másik sráccal,mert csak egy életed van és nem szabad semmire sem várni, vagy azt mondani majd holnap !!

Most kell eldöntened és így talán 3 ember élete egészen más fordulatot vesz!!:-)

Ne félj és merj boldog lenni!!:-))

Hajrá!!:-)

4. reni79 (válaszként erre: 3. - 9cbe09701e)
2007. jún. 8. 16:24
szerintem felejtsd el a srácot!Ez az egyetlen jó megoldás!Tudom nagyon nehéz!Ezt a titkot pedig őrizd meg magadban!
2007. jún. 8. 16:21
Fogalmam sincs,össze vagyok zavarodva.Mindenképp férjhez megyek,ennek most má így kell lennie,mert mi van,ha olyan szép lesz minden,hogy csak na?Ha a srác tudtára adom a dolgokat,felnőtt fejjel,tuti nem mondja el a páromnak,de magamat nagyon lejáratom,ha neki abszolút nem jövök be.Eszméletlen nagy bunkóság a párommal szemben,de lehetne titkos kapcsolat vele.Viszont,mindenképp meg kell várnom,együtt maradnak-e a barátnőjével.Finoman nem lehet kipuhatolózni tőle,hogy ha nem lenne a párom,bejönnék-e neki.Szerintem igen,de nem tudom biztosan.Hogyan lehetne kipuhatolni?
2. M_Marcsa (válaszként erre: 1. - 9cbe09701e)
2007. jún. 8. 16:14
Te mit szeretnél? Mire gondoltál?
2007. jún. 8. 16:12
23 éves vagyok,július 7-én férjhez megyek,5 éve vagyunk együtt a párommal,március óta élünk együtt ketten albiban.Úgy érzem ellaposodott a kapcsolatunk és csak megszokásból vagyok vele,meg azért,mert nagyon szeret,nagyon jó ember,hosszabb távon ő a legjobb választás,képtelen lennék elhagyni.Ja és egyidős velem,ami annyira még sosem zavart,mint most.A tanúja viszont 32 éves,kb 3-4 éve van együtt a barátnőjével,aki az egyik koszorúslányom,macska-egér harc az övék,se veled,se nélküled,szakítanak,kibékülnek,ecetera,mert a csaj még csak 19 és nem akarom bántani,de hisztis,kelekótya.Mit csináljak?Ha megmondom a srácnak mit érzek,félek elvesztem a párom,mivel a legjobb haverja,ha viszont nem tudja meg a srác,abba én őrülök bele.Ja és a párom innentől kezdve közös programokat akar velük,hát én akkor tuti megtépem a csajt!Kérlek adjatok jó tanácsot!!!
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook