Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Férjhez megyek, de beleszerettem a párom tanújába!!!S.O.S. fórum

Férjhez megyek, de beleszerettem a párom tanújába!!!S.O.S. (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
170. Bubbaboo (válaszként erre: 163. - 7130b15964)
2007. jún. 9. 14:05
:-)))))) Szívesen, bocs, hogy bő lére eresztettem. Nekünk a megismerkedésünk is nagyon kalandos volt, azért is vagyok benne biztos, hogy a sors rendelt minket egymás mellé és együtt éljük le majd az életünket...
2007. jún. 9. 14:05

Magyarul,ha a vőlegény mindenről tud és ennek ellenére nem lép semmit akkor imád mártír lenni!De nem kell elhinni ezt!Utánna ,az esküvő után mint "tulajdonos",majd megadja a magáét,és egész életében mást sem fog tenni mint a feleségét szapulja majd,hogy hogy viselkedett akkor!!!

Miről beszéltek?No ne sajnáljátok már azt a szegény vőlegényt???!!!!Aki ilyen hülye ,az megérdemli!

168. Bubbaboo (válaszként erre: 164. - Icus)
2007. jún. 9. 14:04

Tiszta sor! Én is így gondolom! Olyan rövid az élet, mindenki megérdemli, hogy igazán szeressék!

De a fiút sem értem azért, miért jó az neki, hogy szánalomból van vele Beucy? Levághatta már! Vagy kivár, és küzd, mint az én férjem tette anno? D mondjuk rám érdemes volt várni, asszem ;-)))) És erre a lányra? Aki nem csak megcsalni akarná "kíméletből", hanem egy másik lánynak is elszeretni a barátját! (Mondjuk, akit el lehet, azt vigyék, de akkor is disznóság rástartolni a máséra, szerintem) És még neki áll feljebb, hogy megtépi!!?? Ez azért meredek...

167. 0c97fbb607 (válaszként erre: 164. - Icus)
2007. jún. 9. 14:01
Áldozat??????Itt nincs áldozat,no meg sehol sincs!Az az áldozat aki annak érzi magát és áldozatként cselekszik,utánna meg sajnáltatja magát!Áldozatot mindenki magából csinál,mert az jó és jaj de jó ha sajnálják az embert,no meg együt éreznek vele!Halleluja!
166. 0c97fbb607 (válaszként erre: 162. - Icus)
2007. jún. 9. 13:57
Monhatod....én sem...:)))))
165. Icus
2007. jún. 9. 13:50
Itt
164. Icus (válaszként erre: 161. - Bubbaboo)
2007. jún. 9. 13:50
Az a baj, hogy it nem Beucy az áldozat, bármennyire is probálja ezt így feltüntetni.Az áldozat a völegénye!
163. 7130b15964 (válaszként erre: 161. - Bubbaboo)
2007. jún. 9. 13:48
Ez egy érdekes történet. Köszi, hogy megosztottad velünk!
162. Icus (válaszként erre: 138. - 0c97fbb607)
2007. jún. 9. 13:32
Én, sajnos, most sem vagyok elég érett!!:))
2007. jún. 9. 13:15

Na itt vagyok! :-)))

Nincs valami nagy étvágya ebben a dögmelegben...


Szóval, a töredelmes vallomásom eredménye az lett, hogy továbbra is együtt maradtunk, viszont hosszú éveken át folyamatosan felemlegette, az orrom alá dörgölte, veszekedett velem miatta...szerintem a mai napig biztos benne, hogy megcsaltam, vagyis lefeküdtem azzal a sráccal, pedig tényleg nem, bármilyen hihetetlenül hangzik is. Egy-egy ilyen órákig tartó kínzás, gyötrés alkalmával azt kívántam, bárcsak tettem volna meg, úgyis mindegy, legalább lett volna egy élményem ;-))


Őt nagyon megviselte a dolog, és általa én is szenvedtem eleget, vezekeltem a dolog miatt nem keveset...Teltek, múltak az évek...és együtt maradtunk, észrevétlenül, szépen megjött a szerelem!!!! Nagyon sokat változott az idők során, olyan férfivá vált mellettem, akit tisztelek és akire fel tudok nézni, egy erős társ, akire nekem szükségem van...Felneveltem magamnak!!! Hihihi


Szerintem Neked is erre van szükséged Beucy, hogy tiszteld a párod, ne legyél "több" nála, mert akkor csak lesajnálod, kegyből vagy vele és annál borzasztóbb nincs egy férfi önérzetének!!!


Ahogy írtad, jó ember, a legkevesebb, amit megérdemel, egy olyan asszony, akinek Ő a "nagy Ő", őszintén és nagyon szereti, tiszteli, és kitart mellette, mint hű társa és segítője!


A "legfeljebb elválok, ha nem jön össze" gondolkodásmód kissé komolytalan, nem?


SUMMA SUMMÁRUM, az oltár elé én már tiszta szívvel, magabiztosan, szerelmesen álltam 4 éve, hiszen Ő az, akit mellém rendelt az élet! Biztos vagyok benne, hogy így kellett történnie mindennek, a mellékvágányok és az előtte levő sikertelen, egyoldalú (mikor csak én voltam szerelmes) kapcsolataim is azért voltak, hogy Őt meg tudjam becsülni!!!!


Szilárd, szeretet-szerelem alapú kapcsolat a miénk, amit a februárban közénk érkezett tündéri kicsi lányunk csak tovább erősített!


Ha van rá pár éved, vagy úgy érzed, van rá esély, hogy nálatok is hasonlóan alakuljanak a dolgok, akkor hajrá, én drukkolok Neked, de az esküvőt semmiképp se tartsátok meg ÍGY!!!! Ennyivel tartozol neki, mert igazán jó volt hozzád és kitartott melletted a nehéz időkben is, ne tedd tönkre, kérlek! Jobbat teszel vele, ha kiadod az útját, hogy ha egy darabig szenvedni is fog, de találhasson egy rendes, hozzávaló lányt!

Semmi szükség rá, hogy "föláldozd" magad! Az élet nem egy Claire Kenneth regény, a sajátodét is elszúrod így!


Nnnna...túlragoztam a témát azt hiszem, bocs mindenkitől!

160. 7130b15964 (válaszként erre: 158. - Bubbaboo)
2007. jún. 9. 12:46
Ha megkajáltatok, remélem folytatod:)
2007. jún. 9. 12:39

Beucy!Most épp kaptam egy levelet,teljesen mindettől független,de azt hiszem,megtaláltam a válaszod a kérdésre!!!!:)))))

Nincs SOS ,nincs vészhelyzet!Nincs pénz,nics vőlegény,nincs esküvő ,vacsora,meg család,meg rokonság........senki sincs,csak te vagy.

Szerelemes lettél?????De nem a vőlegényedbe?Akkor az egy csoda....a szerelem az mindíg az!

Olyan dolog ami nem kér csak ad,csak árad belőled,nincsenek észérvek,sem meggondolt lépések!

Szóval ,te em vagy szerelmes!Az csak egy érzés amitől megzavarodtál!Ha igazán beleszerettél volna abba másik fiúba,akkor nem érdekelne ,hogy van valakije,nem érdekelne ,hogy le van fixálva az esküvő,meg a nászút,nem érdekelne,hogy soha nem fogod megszerezni azt a másikat,egyszerűen elárasztana az az érzés,hogy szeretsz valakit,minden FELTÉTEL nélkül!!!!!!

2007. jún. 9. 12:38

Beucy!!!

Ha nem is reagálsz, azért remélem, még olvasod a fórumot! Igaza van a többieknek, éretlenül gondolkozol, erkölcsi tartásod meg a nullával egyenlő, DE!!!!!!!

Mindezektől eltekintve!

Ne hidd, hogy nem értelek, keresztülmentem én is hasonlón évekkel ezelőtt, 20 éves fejjel. Azért írom le , hátha okulsz belőle, jót akarok, Neked és a párodnak is ismeretlenül.


9 éve vagyunk együtt a férjemmel, 18 éves voltam, mikor megismertem. Egy darabig "jártunk", Ő teljesen odáig volt értem, a csillagokat is lehozta volna, én meg "tűrtem", inkább barátság volt, amit éreztem, nem gondoltam arra, hogy Ő lesz a férjem, gondoltam, elvagyok vele, aztán majd meglátjuk, mit hoz az élet. Nagyon kisfiú volt még Ő, az idősebb, érettebb férfiakra "buktam"...

Főiskolára mentem, elkerültem 3 évre másik városba. Távkapcsolat. Eleinte csak az Ő kívánságára jöttem haza gyakran, na meg a hétvégi bulik kedvéért.


De közben megismerkedtem egy másik sráccal, akibe teljesen beleszerettem, olyan volt, amilyet mindig is akartam, nem részletezem. Egy bibi volt "csak", komoly barátnője volt, velem csak szórakozni akart. Én meg senkinek a macája nem leszek, még akkor sem, ha nem látok a szerelemtől, becsülöm magam annyira! Egy-két randi után ezt vele is közöltem.


És a barátomnak is elmeséltem a dolgot, nem tudtam magamban tartani, meg kellett beszélnem vele.

Folytatom, várjátok ki a végét, nyüszög a kislányom, éhes :-))))

157. emagdi
2007. jún. 9. 11:06
ez esetben SOS fújd le az esküvőt, megkíméled magad sok fájdalomtól és egy válástól...
156. 7130b15964 (válaszként erre: 153. - Menyó)
2007. jún. 9. 11:03

Van egy mondás, hogy a szerelem vak! Na, ezért nem baj, ha az ész meg jár!:)))


De felfogás kérdése az egész. Egyébként, megfigyeléseim az mutatják:), hogy azok szoktak ezzel "a szerelem vak" dumával előjönni a legtöbbször, akik valami bődületes hülyeségbe mennek bele és utólag nincs más, amivel magyarázni tudnák választásukat.

155. nicci
2007. jún. 9. 11:02
Én is! Vannak még csodák:o)
154. 7130b15964 (válaszként erre: 152. - Nicci)
2007. jún. 9. 11:00
Bárcsak a kutyából lehetne szalonna! Lehet, hogy túl szkeptikus vagyok, de nem hiszek az ilyen nagy változásban. Remélem, rácáfol a hitetlenkedésemre!
153. Menyó (válaszként erre: 148. - 7130b15964)
2007. jún. 9. 10:56

Köszi. :)


Szerintem is jobban jártunk.


Egy természetgyógyász-spiritiszta ismerősöm azt mondja, hogy mindig jól döntünk. Jól döntünk, mert a lélek választ mit szeretne megtapasztalni.

152. nicci
2007. jún. 9. 10:54
Sziaszatok!Leírnék nektek egy történetet és mindenki levonhatja a neki tetsző tanulságot!A Legjobb gyerekkori barátnőm boldog párkapcsolatban,irigylésre méltó szerelemben élt több éve, úgy alakult hogy egy kicsit távolabb költöztünk egymástól ritkán tudtam csak találkozni a barátnőmmel a párjával meg egyszer sem egésszen az esküvöjükig.Egyértelmű volt hogy segítek amiben tudok,megismerkedtem a sráccal és boldog voltam hogy a barátnőm révbe ért.Az esküvő elötti hetekben rengeteget voltunk háromasban,(nekem előtte pár hónappal lett vége az 5 éves kapcsolatomnak)lement a lakodalom és teljes erőbedobással készültek a nászútra.Egyik nap a srác beugrott a munkahelyemre modván hogy arra járt,én természetessen örültem meghívott egy kávéra a közeli étterembe.Elkezdtünk beszélgetni és a srác egyszer csak azzal állt elő ,hogy Ő igazából már nem is szereti a barátnőmet, teljessen ellaposodott a kapcsoltuk,a szex sem működik jól,stb. ennél intimebb dolgokat is kiteregetett de most azt nem részletezném.Azt mondta cak azért vesszi el mert már egy csomó minden levan foglava és már késő vissza táncolni!Miután ezt közölte egyértelműen a tudtomra adta hogy én mennyire tetszek neki és hogy velem mennyivel boldogabb lehetne.A döbenettől se köpni se nyelni nem tudtam mintha leforráztak volna.Mondtam neki hogy nem normális ,mit képzel stb.és elkezdtem sírni nem tudtam mit kezdeni a helyzettel majd otthagytam elrohantam.Teljessen kétségbe estem nem tudtam hogy mit csináljak,abban az egyben biztos voltam ha elmondom a barátnőmnek örökre elvesztem a barátságát.Megpróbáltam egy pár időssebb és tapasztaltabb ember tanácsát kérni és mindenki azt mondta hogy hallgassak mert előbb-utóbb az ilyen házaságnak vége lesz,de ne én legyek az aki miatt ez bekövetkezik.Nagyon kevés embert avattam be ebbe a dologba.A srác állandóan hívogatott,bejárt a munka helyemre,virágott hozott stb.Megfenyegettem hogy szólok a barátnőmnek erre Ő megkérdezte hogy szerintem melyikünknek hinne?Igaza volt!Nagy nehezzen leépítettem, nem vettem fel a telefont, és letagadtattam magam a munkahelyemen.A barátnőm állandóan próbált közöss programokat szerveni amit én rendre lemondtam .Még a nászútjukról is hozztak nekem ajándokot.Nagyon nehéz időszak volt ez az életembe,egy pár hónap múlva vissza állt minden a régi kerékvágásba.Kb.egy fél év múlva kiderült hogy a srácnak van valakije, nyíltan csalta a barátnőmet aki ez miatt szakított vele és szét költöztek.Én örültem magamban hogy végre megszabadul egy ilyen alaktól,de a barátnőm borzasztóan szenvedett.Miután a srác kiszorakozta magát vissza könyörögte magát és a barátnőm mindenki tanácsa ellenére megbocsájtott.Teljessen kiakadtam.Az újabb esélyt a srác egy pár hónap múlva ismét eltolta újabb barátnőt szerzett a felesége mellé.Szétköltözés,válóper beadás! A srác itt komolyan megijedt megint jött a könyörgés több hónapon keresztül.A barátnőm már épp megbocsájtott volna amikor is egy kedves barát elkottyintotta hogy anno velem is kikezdett a drágalátos férje.Na az igazi cirkusz csak ekkor kezdödőtt a barátnőm zokogva hívott és magyarázatott követelt,sírva mondtam hogy ez nem telefon téma és személyessen mindent elmondtam neki.Szegény teljessen összeroppant,a férje egy ideig tagadta a dolgott majd mindent bevallott.Ezek után mindenki biztos volt benne,hogy örökre vége de a barátnőm hosszú hónapok után megbocsájtott.A srácra rá sem lehet ismerni,közös házatt vettek és most tervezik az első babájukat,és újra rajongva szereti a barátnőmet mindenben a kedvére tesz csakhogy elne veszítse.Ez az egész történet durván 3 év alatt játszodott le,közben én férjhez mentem ,gyereket szültem.Természetessen ott voltak a lagzinkba,én a szemébe tudok nézni, érthető okokból nem nagyon járunk össze négyesbe de előfordul.Sokféle tanulságot lelehet szűrni pl. elmondhattam volna a barátnőmnek mert előbb-utobb minden kiderül,de vajon én fordított esetben kinek hittem volna?Ebben az esetben élég volt hogy csak a barátnőm szeretett nagyon-nagyon.Én soha nem tudtam volna ezeket a dolgokat megbocsájtani a páromnak ,de lehet hogy azt kelenne becsülni aki ennyire tud szeretni.Véleményem szerint nincs jó megoldás ,én annak az egynek szívből örülök hogy nem vesztettem el a legjobb barátnőmet,tudok örülni a boldogságának és kívánom hogy a férje szeresse egy életen át!!!!!!!!!!!
151. Menyó (válaszként erre: 147. - 0c97fbb607)
2007. jún. 9. 10:51

Valahol megértem, pontosabban át tudom érezni a helyzetét, de a viselkedésével abszolút nem értek egyet!

Lehet, hogy az elején fájdalmas a dolog, de inkább itt legyen kevesebb fájdalom, mint szenvedsz évekig akár gyerekekkel együtt!

És különben is! Életem legboldogabb napját színlelt boldogsában töltsem?

150. 7130b15964 (válaszként erre: 149. - 0c97fbb607)
2007. jún. 9. 10:51

A srác érdekében remélem, hogy összeszedi magát. Egyébként azt is el tudom képzelni, hogy végig mártírkodja a dolgot. Nem ő lenne az első. Megnyomorítvja kettejük és később gyerekeik életét is. Nagyszerű jövőkép.


Bízzunk benne, hogy nem így lesz (vagy csak kitalálta ezt az egész hülyeséget, volt már példa erre is ezen a fórumon).

149. 0c97fbb607 (válaszként erre: 148. - 7130b15964)
2007. jún. 9. 10:48
Juliusban lesz az esküvő..........lenne.....hosszú még ....van idő,hogy rájöjjön,hibát követne el,és van idő arra is ,hogy összeszedje a bátorságát is!:)
148. 7130b15964 (válaszként erre: 145. - Menyó)
2007. jún. 9. 10:46

Szerintem ehhez több bátorság kellett, mintha hagytad volna sodródni magad az eseményekkel.


És mindketten jobban jártatok (sőt, mind a négyen).

147. 0c97fbb607 (válaszként erre: 145. - Menyó)
2007. jún. 9. 10:45
Akkor te valahol megérted beucyt ,ugye?Remélem ő is eljut odáig,hogy csak magára godoljon!
146. 7130b15964 (válaszként erre: 143. - 0c97fbb607)
2007. jún. 9. 10:44

Szerintem te szépíted a helyzetet, nem attól fél, hogy másokat megbánt, hanem attól, hogy emiatt őt mások bántani fogják, kevésbé fogják becsülni stb.!


Még ha ígyis lenne, akkor is a saját életét kellene élnie, ami még fontosabb, hagyni, hogy a srácnak is normális élete lehessen.

145. Menyó
2007. jún. 9. 10:43

Végigolvastam a fórumot és folyton változott a véleményem a tekintetben, hogy írjak, vagy sem. Végül úgy döntöttem írok.

Én is voltam már gyűrűs menyasszony, szerveztük az esküvőt amikor rájöttem, hogy az akkori párom nem az igazi párom. Nem szeretem és nem tudnám boldogan leélni mellette az életem. Nagyon sokáig örlődtem magamban, hisz ő szeretett engem, elfogadta, megkedvelte a családom és várták az esküvőnket. Lehet, hogy önző voltam, de mégis megmondtam nekem ez nem elég és vége. Volt egy kemény időszak, de a szüleim teljesen mellettem álltak és állnak a mai napig! Nekik az én boldogságom számít.

Amúgy azóta már mindketten családot alapítottunk külön-külön.

144. 7130b15964 (válaszként erre: 142. - 0c97fbb607)
2007. jún. 9. 10:43
Szerintem meg nem (persze, sokan a te véleményedet osztják, tudom). Pontosan azért nem, mert sokan a kémiai dolgokat, a szexuális vonzódást összekeverik a szerelemmel. Nem árt, ha az ember képes higgadtan, ésszerűen gondolkodni, amikor ilyen fontos döntésekről van szó.
143. 0c97fbb607 (válaszként erre: 140. - 7130b15964)
2007. jún. 9. 10:40
Abban igazad van ,hogy fél!Fél attól ,hogy másokat megbánt!
142. 0c97fbb607 (válaszként erre: 139. - 7130b15964)
2007. jún. 9. 10:38

A téma a házasság!

Ebben a dologban azt hiszem a legnagyobb hiba,ha az eszére hallgat az ember!

Kedves Tereza!

A házasságnak csakis érzelmi alapon kell nyugodnia,külömben csődöt fog mondani!Ez a dolog igenis szívügyi kérdés!!!!!!!!!!!!!

141. 7130b15964 (válaszként erre: 136. - Icus)
2007. jún. 9. 10:37
OFF. Fejfájásra az pont jó, mert máshová tereli a vért:))
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook