Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » KISMAMÁK, ANYUKÁK! - Baba-Mama Klub fórum

KISMAMÁK, ANYUKÁK! - Baba-Mama Klub (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
486. Bonti74 (válaszként erre: 485. - Mirahajnalka)
2014. febr. 16. 08:41
Kitöltöttem!
2014. febr. 15. 23:27

Kedves Anyukák!

Szeretnélek Titeket megkérni, hogy a kérdőívem kitöltésével segítsétek kutatásomat a mai édesanyák zenei nevelési tevékenységéről. A kérdőívet ezen a linken lehet elérni: [link]

Előre is köszönöm mindenkinek!:)

2013. dec. 27. 18:00
Azóta fejlemény, hogy megnyomtuk kicsit az ínyét, és újra rázendített, lehet mégis a foggal lesz a baj...
2013. dec. 27. 17:56

Sziasztok,


7 és fél hónapos babánk van, nem szokott sírni. Elvittük karácsonyra a nagyszüleihez, ott voltunk 12 napig, ott se volt semmi gond. átjöttünk a másik nagyszülőkhöz (autóztunk 350km-t), és itt azóta is napjában többször is keservesen sír. Elég sok ember veszi körül néha, gondoltunk rá, hogy esetleg fáj valamije, de olykor jó kedve van, csak néha minden látszólagos ok nélkül rázendít a sírásra. Fülét nyomogattuk, nem fáj, esetleg a foga, az be van duzzadva, de eddig azt is jól tűrte. Szóval, lehet hogy a környezetváétozás és az idegenkedés kivált ilyen sírórohamokat neki?

Aggódom picit, de nem hiszem, hogy beteg, gondolom nem véletlen, hogy itt, az új helyen (volt már itt azelőtt is pedig) kezdett el ilyen sírós lenni.

482. Hoxa
2012. nov. 9. 07:57

Szia!

Kicsit többet tudnál róla írni?

481. gyusziésrami (válaszként erre: 475. - Ildi04)
2012. okt. 30. 12:06

Szia!

Szerintem nem kell ezen aggódnod, mint ahogy már mások is írták, ha éhes , majd fel fog ébredni.

Nálunk éppen az ellenkezője van, mert túl sokat eszik és már azt mondta a Védőnénink , hogy ne szoptassam mindig, hanem adjak neki inkább vizet.

2012. okt. 30. 12:02
Sziasztok! 3 gyermekes anyuka vagyok, legnagyobb fiam 5 éves, lányom 3, a kisfiam pedig 5 hónapos lesz 16-án. Szeretném megkérdezni, hogy nincs e szükségetek olcsón 3-6 kg-os pelenkára ? Apa vette és amikor kibontotta akkor döbbent rá , hogy kicsi, de mivel kibontotta, így nem veszik már vissza sajnos. Nem kérnék érte sokat. Akit érdekel légyszi írjon üzit privibe. Köszönöm!
479. Bonti74 (válaszként erre: 478. - Tervera)
2012. okt. 24. 13:02
Én egyszer olvastam, hogy a piciknek az alvás ugyanannyira fontos, mint az alvás!
478. tervera
2012. okt. 9. 09:33

Sziasztok!

Én is új vagyok (9 és 11 éves fiúk mamája). "Önző" szándékkal egy kutatáshoz keresek embereket, de most olvasgattalak benneteket egy kicsit és Ildi04-nek üzenem: szerintem no para, nem kell ébresztgetni a kicsit. Csak a besárgult újszülöttet szokták, mert a sárgaság aluszékonnyá tesz és az anyatej segít a májnak a bontásban. Egy 6 hetes jó alvó babát nem kell zargatni. Esetleg a melledet fejd le 1x 2x, hogy ne "gondolja", hogy nem kell tejcit termelnie, meg, hogy ne feszüljön nagyon. De egyébként: örülj, hogy ilyen szerencséd van és tudsz pihenni mellette! :)

477. Bonti74 (válaszként erre: 475. - Ildi04)
2012. júl. 3. 11:12

Szia! És sziasztok! Én is új vagyok itt!

Három gyermekem van, mindhárom lány és 10, 7, 2 évesek.

Szerintem nem kell éjszaka az etetés miatt felkelteni! Ha gyarapodik megfelelően akkor elég neki annyi. Szerintem nem csak az etetések száma számít, hanem hogy mennyit eszik, mert lehet hogy ő egy evésre többet eszik, mint más baba...

Ha majd mérik a súlyát úgyis kiderül, hogy elegendő-e vagy változtassál-e valamin.

2012. júl. 3. 11:06

Szia!

Mostanában egyre többet hallani, hogy a babát éjszaka hagyjuk aludni, ne ébresszük fel etetés miatt. Persze ha ő felébred az éjszaka folyamán meg kell etetni.

Szerintem nem gon!

475. ildi04
2012. febr. 26. 11:45

Sziasztok!


Új vgyok a fórumon, segítséget szeretnék kérni. Pontosabban megnyugatásra lenne szükségem.

Fiam, Marci kedden lesz 6 hetes. Tegnap este 8 órakór evett és hajnal 4 óráig aludt! 4 óránként eszünk. Naponta így csak 5x eszik. Ez nem baj? Nem kell szigorúan tartani a napi 6-7-evést?

474. Pricsu
2012. febr. 6. 16:10

Sziasztok!

Pár héttel ezelőtt már irtam,de szeretném megkérni ha van köztetek olyan aki hasonló problémával küzd, válaszoljon. Lányom gép szerint 38 hetes, de papiron meg 39. Medencevégü fekvéses a baba, de csak a jövőhéten császározza meg a doki a lányomat. Méretei a következők BPD:105MM, ofd:122mm, HC:357mm,

FL:71mm, súly:3700g, Szerintetek nagy baba lesz, vagy sem. Nem tudom elképzelni, hogy ilyen nagy legyen a baba hiszen 42 kg-al kezdte, kis törékeny. és most 61 kg. Nem értem, hogy mire vár az orvos. Elvileg azt mondta, hogy a héten megcsinálja a műtétet, most meg azt mondja, hogy a jövőhéten szerdén.

473. Roju
2012. jan. 8. 17:44

Kedves Kismama:),


Eloszor is gratulalok nektek a kis jovevenyhez. Meg emlekszem milyen izgalmas ez az idoszak, tele vegyes erzelmekkel, meg a legrendezettebb korulmenyek kozott is termeszetes, h. picit megremul a leendo anyuka az uj szeptol es a velejaroiktol. Ez velem is igy volt, pedig hazassagban, tervezetten es mindenki altal varva volt a pici, megis az elso reakciom az ijedseg volt, mikor meglattam a pozitiv tesztet. Amugy 100%-ig tokeletesen tervezni, idoziteni nem lehet, mert ha meg tanulsz, akkor amiatt gondolod korainak, ha dolgozol, akkor meg a karrierepitest nehez felbehagyni, a ketto kozott sem idealis mas okbol, szoval a legjobb, ha ezen nem stresszel feleslegesen a no, hanem jojjon akkor a pici, ha az anyagi es erzelmi hatter es biztosag megvan, ami nalatok ugy latom adott, szoval hajra!!!.

Megnyugtato lehet, h. a parodra tudsz szamitani es tamaszkodni anyagi es erzelmi teren is egyarant, es. egyutt orultok. Az az erzesem h. a szulokkel sem lesz komolyabb gond ezen a teren. Lehet h. megvannak a sajat elkepzeleseik a hazassagrol es hasonlokrol,de a ti eleteket nem elhetik helyettetek, es ha az egyuttelesetekbe is beletorodtek, vszinu az uj helyzetet is megszokjak majd. Raadasul, ha amugy emberileg jol kijottok, akkor az unokanak is egesz biztos orulnek majd. Megegyszer gratula, es orulj a picinek nyugodtan, koncentralj ra inkabb. Es ha barmilyen praktikus kerdesed lenne,szivesen segitek.

Julcsi

2012. jan. 4. 17:12

Sziasztok. . . . !!!


Kene par biztato szo. . . . ketsegbe vagyok esve. . . .

Harmad eves egyetemista vagyok. . . . van meg ket evem. . . a suli megyeget. . . eddig csuszni sem csuszom. . . DE kiderult, hogy terhes vagyok. . . . 1 eve jegyben jarok a parommal, mind a ketten irtora orulunk a babanak.

4 eve vagyunk egyutt, tokeletes szerelem a mienk, elegge szenvedelyes, sokszor osszekapunk, de egymas nelkul egyikunk sem tudna elni, es mindketten ereztuk mar az elso pillanattol fogva, hogy a mi szerelmunk orokke fog tartani.

Anyagilag " jol" allunk. . . magas beosztasban dolgozik, 28 eves, havi 500. 000 et +-60 ezer mindig haza hoz. . .

En nappalin tanulok, szuleim finanszirozzak a sulim, es az eletem, illetve minden nyaron( 15 eves korom ota dolgozom, persze joresze az ilyen diakmeloimnak nem bejelentetten mukodott:S). . .

Sok minden aggaszt. . . :(((( illetve sokmindentol felek. . .

Eloszor is a szuleim:(((( holnap megyek haza, es mondom el a nagy hirt. . . . mindketten Egyetemet vegzettek. . . egyikuk orvos, masikuk ugyved. . . . nalunk mindig a tanulas volt a legfontosabb. . . . edesanyam rendkivul maximalista, tole felek a legjobban. . . mindig azt hangoztatja, hogy addig nem akar eskuvorol hallani amig le nem diplomaztam. . . az eljegyzest ennek ellere jo otletnek tartottak, es azt mondtak, hogy becsulnek minket azert, amiert ebben a vilagban ilyen modon elkoteleztuk magunkat egymas irant es nem " vad hazasagban" elunk. . . elegge hagyomany tiszteloek, es konzervativak. . . .

Azt sem tudom, hogy hogy alljak elejuk, hogy babam lesz:(((( mit es hogy mondjak. . . teljesen ketsegbe vagyok esve. . .


Udv egy kismama:((

471. Pricsu
2012. jan. 4. 16:59

Lenne egy nagy kérdésem, ha valaki tud segítsen. A lányom ma volt ultrahangon 34 hetes terhes, és nagyon elkeseredett mert az orvos mondta, hogy egy picit nagyobb a feje.

méretek: BPD 92mm, OFD 107 mm, HC 313 mm, AC 273 mm,

FL 273 mm, FL 63 mm, súly kb 2050 g

Azt szeretném kérdezni, hogy ez jó eredmény e

470. nikocs
2011. nov. 11. 14:18

Sziasztok!;)

Ajánlom figyelmetekbe a Pillangó Patika Baba Mama hónap keretein belül meghirdetett fotópályázatot és óriási pelenka akcióját!

Szép napot és sok sikert!;)

[link]

[link]

469. Nanda
2011. júl. 19. 14:07

Sziasztok Anyukák!

Aki szeretne beszélgetni,(nem csak babás témákban),örömét,bánatát,gondjait valakivel megbeszélni,vagy csak csevegni egy jót,szívesen látom a klubomban:

[link]

2011. júl. 13. 11:38
Picurka Babaklub elindult a facebook-on!Vegyél fel ismerősödnek!
467. vivice
2011. ápr. 4. 13:53

Szia!Ha van faceBOOKod,Szavazz legyszi a kislanyomra ezen a linken: [link]

Jobb oldalon az abstimmenre kell kattintani!Naponta egyszer tudsz szavazni!Köszönöm elöre is! Csak nemet babakra ervenyes!

466. noemi10
2011. febr. 4. 16:21

Sziasztok!

Gyerekek számára készítek saját festésű asztali lámpákat. Ajándékba kiváló választás lehet.

Bármilyen mesefigurát rá tudok festeni a lámpára.


A hirdetésben az eddig elkészített lámpáimat láthatjátok.


[link]

2010. nov. 10. 19:45

Sziasztok!

Nagy segítséget nyújtanátok Nekünk a marketing beadandónkhoz, ha lenne pár percetek arra,hogy kitöltsétek ezt a kérdőívet a bébiétel vásárlásával kapcsolatban!



[link]


Nagyon szépen köszönjük!

Panni és Eszter

2009. dec. 16. 11:40

Sziasztok

Valaki vásárolt már innen mosószódát megy bio

fehérítőt?

[link]


Elég jók az árak, de nem tudom, hogy nem e rizikós a dolog?

Előre utalása, meg személyes átvétel van csak megadva!?

463. ximox
2009. szept. 20. 12:56

Családi házamban,Újpesten gyermekek felügyeletét vállalom 1 éves kortól. Legyen gyermeked családban addig is amíg Te elfoglalt vagy! Hívj bizalommal!

Gyermek intenzív szakápoló, 39 é.

Tel: 0630 409 62 62

2009. szept. 18. 20:09
sziasztok! Beneveztem, a fiam egy szépségversenyre. Örülnénk ha ti is segítenétek a szavazataitokkal. Akinek van kedve szavazni írjon privit! Köszike!!
2009. aug. 31. 19:09
Ezt már megint nem ide akartam:)Szöke vagyok:)
2009. aug. 31. 19:08
Láttátok a hiradóban,6kg 80dkgal született egy baba.Hu eszméletlen milyen nagy volt.És még az én kisfiamra mondják ,hogy "nagy a baba":))))))))))
2009. aug. 31. 07:10
Még sehol senki,addig jó mig pihentek:)Most már az én szemem is folyik ki,de mennem kell a táppénzespapirért.Majd leszek.Szép napot
458. bászti216 (válaszként erre: 457. - Csibefalat2008)
2009. aug. 29. 08:08
Az én anyósomnak egy édes kisfia van de az nem a párom.Nem segit semmit,két tál étellel kiszurja a szemünket minden héten.Ja élére álitva a bankó a bankban:)Most jön az unkokája nem soká de még semmit nem vett neki.Soha meg nem kérdezné,hogy szükségünk van e valamire?!:(
457. csibefalat2008 (válaszként erre: 456. - Bászti216)
2009. aug. 26. 14:50
Örömmel látom hogy másnak is gondja van anyóssal-apóssal! Csak tudnám hogy lehetne úgy lerázni őket hogy csak ünnepekre akarjanak jönni...Téged mivel húzott föl,ha publikus? Enyémeknek nem veszi be a gyomra hogy fiunk született.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook