Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan csábítsam vissza a páromat?Mivel hódítsam meg újból?Mivel pezsdítsem fel a kapcsolatunkat? fórum

Hogyan csábítsam vissza a páromat?Mivel hódítsam meg újból?Mivel pezsdítsem fel a kapcsolatunkat? (tudásbázis kérdés)


1 2
56. Cila32
2012. ápr. 11. 13:26
Sziasztok! Mi egy hónapja szakítottunk egy 3 gyermekes anyuka miatt. El titkolta hogy viszonya van vele,de egyszer csak elmondta és én azóta össze vagyok törve. 6 éve voltunk egy pár. Én szeretem őt és szeretném vissza kapni,de bármit teszek nem jön be. A jövő hónapban költözik el egy külön albérletbe. Azt mondja idő kell neki mindenre. Nem szeret már,de azért ágyba akar bújni velem. Hibás vagyok én is tudom. Talán ha jobban odafigyelek rá és nem féltékenykedem akkor talán nem így alakul.Nem tudom fel venni a versenyt a másik nővel. Ha nincs velem csak sírok és arra gondolok mit kéne tenni. Tudom hogy a lelke mélyén még érez valamit irántam,mert vannak jelek,de ő döntött. Nem akarom magam rá erőszakolni sem,mert tudom nem jó. Szeretnék tanácsot kérni mit tegyek? Én szeretem és minden pillanatban őrá gondolok.
55. Mari20
2012. jan. 23. 16:17

hagyd a fenébe, ennyi volt, inkább ismerd meg magad, olvass önfejlesztő könyveket, keres új kapcsolatot, tudod drága kiméletlennek hangzik amit irtam, csak gondolj bele ha forditva lenne, neked hogy tetszenne hogy mint a bogáncs ragaszkodna hozzád, pedig már nem érzel semmit ... azt add amit elvársz magadnak.



az a véleményem a fene megette azt a kapcsolatot ahol már mindenért egyedül áldozatot kell hozni.


akkor ez a kapcsolat már kihült, vége, lásd a szépségét, mikor becsukodik egy ajtó, mindig kinyilik egy másik, csak olyan sokáig nézünk hátra, hogy nem vesszük észre az elöttünk álló ajtót.


ha a hiba már ilyen kérdést iratott veled, akkor már én az elengedést javaslom, ha menni akar menjen, ( lehet ez fogja meghozni a várt eredményt) ha kapaszkodsz.. még jobban menni akar.


aki szabad, nem akar elmenni, aki érzi a pórázt az menekül....


te döntesz

2012. jan. 23. 15:42

Sziasztok,


Odavagyok a barátnőmért ő mégis távolodik tőlem. sok mindent elrontottam a kapcsolatunkba, mert féltékenységre adtam okot, jópofiztam másnak mikor nem kelett volna. nem akartam megbántani, de mégis sikerült. nem egyszer és nem is kétszer. már párszor a szakadék szélére kerültünk de sikerült visszahúznunk a helyes útra. Szeretjük egymást, én ugyanúgy szeretem mint mikor összejöttünk ha nem jobban, Ő viszont már kevésbé szeret engem és nem tudom mit tegyek. már nem akar eljönni velem sehova, se egy kirándulás se egy beüllős hely és semmi. én a legtöbb időm Vele tölteném ha engedné. Bízom benne és Istenben hogy sikerül átvészelnünk ezt a hullámvölgyet, de nem tudom mit tehetnék még emberileg azért hogy Ő is újra olyan szerelmes legyen mint én vagyok, hogy Ő is annyira szeressen mint én szeretem Őt. Mindent megpróbálok megtenni hogy boldoggá tegyem de mindig elzárkózik. Bízom benne, hiszem hogy nincs más a dologba és tudom hogy nem csalna meg se. de nem tudom megérteni hogy miért zárkózik el ennyire, hogy azokat a rosszakat amik történtek miért nem akarja feledésbe meríteni , miért a rossz emlékek jutnak eszébe és miért nem a jók. Hoyg vegyem rá hogy érdeklődjön irántam? hogy kellemes élményeket szerezhessünk együtt? hogy bizonyítsam be hogy nem olyan vagyok mint amiennek ő elkönyvelt? a segítségeteket köszönöm előre is.

53. stulika (válaszként erre: 49. - Hellcat)
2010. máj. 6. 20:25
A férfiakat még akkor is elriaszthatjuk magunktól a túlzott féltékenységgel,ha igazán szeretnek. Meg egyébként is, ők vadászok, tehát vadászniuk kell, így érzik jól magukat. Ez azt jelenti, hogy bármi történjen is, bárhogyan is érezzünk irántuk, 100%-osan sosem lehetnek bizosak a dolgukban, mert akkor érdektelenek leszünk számukra. Legalább 1% bizonytalansági tényezőt hagyni kell. Úgyhogy nyugodtan hagyd rá, próbáld magad közömbösnek mutatni, ha igazán szeret, akkor nem megy el másfelé, ha meg igen, akkor csaknem ő a Te igazi párod, csak most gondolod így.
2010. máj. 6. 17:06
nem csalt meg...légyszi olvasd el rendesen mielőtt írsz:)
51. Jéghegy (válaszként erre: 25. - Hellcat)
2010. máj. 6. 16:47

Ő csalt meg, és még neki kell megbocsájtani?

Az ilyen alak, menjen a fenébe!

2010. máj. 6. 16:46
Miért kell egyből a szexet írni.., ha 2 embert ez köt össze, v. ez hoz újra össze, akkor már régen rossz.
49. Hellcat (válaszként erre: 48. - Stulika)
2010. máj. 6. 16:26
igen...valóban így lehet hogy élvezi ha látja...és tudja is hogy ezzel kiakaszt:Sakkor szerinted még ha az őrület határán vagyok, akkor se mutassam ki neki?hátha akkor változik valami?már tényleg nem tudom mi tévő legyek...attól félek, ha meg ráhagyom akkor visszaél vele és akkor meg még inkább csinálni fogja:(
48. stulika (válaszként erre: 47. - Hellcat)
2010. máj. 6. 13:10

De csak, mert Te vevő vagy az őrületbe kergetésbe :(

Ne feledd, ezek mind a Te érzelmeid. Lehet, hogy szereti látni, hogy mennyire felzaklatod magad rajta, mennyire félted. Ne add meg neki ezt az örömöt, a női büszkeséged ne engedje. Meglátod, ha igazán fontos vagy neki, Ő fog kaparni utánnad :)

47. Hellcat (válaszként erre: 46. - Stulika)
2010. máj. 5. 23:34
próbáltam de nekem nem egy:s nem tudok más pasiknak írni:S de nem értem miért van erre neki szüksége:s az őröletbe kerget vele...:(:(
46. stulika (válaszként erre: 45. - Hellcat)
2010. máj. 5. 21:15

Akkor könnyebb a dolgod, mert igazából nincs mit megbocsájtanod:)

e meg hülyíts pasikat, meglátod rendbe jön az önbizalmad:)

45. Hellcat (válaszként erre: 44. - Stulika)
2010. máj. 5. 20:24
igazad van...amúgy lehet félre érthető volt, de nem csalt meg...csak hülyített csajokat msnen...viszont nekem ez is csalódás volt:S tudom h abba kell hagynom a féltékenykedét:s
44. stulika (válaszként erre: 25. - Hellcat)
2010. máj. 5. 20:22

Ha engem megcsalna a párom, akkor először is el dönteném, hogy meg tudnék-e bocsátani. A megbocsájtás azt jelenti, hogy képes vagyok a bizalmat helyreállítani, ugyanis minden jó kapcsolatnak a bizalom az alapja. Alaposan átbeszélnénk a történteket, hogy miért történt, történhetett meg, majd közölném, hogy egy, de csakis egy esélyt kap, mert nagyon szeretem, de...a következő alkalommal elválnak útjaink, bármennyire is nagy a szerelem. De éreznie kell, hogy tényleg úgy lesz, ha még egyszer félrelép. Ezek után pedig soha semmilyen formában nem éreztetném vele, hogy mi történt. Ez nem azt jelenti, hogy elfelejteném a történteket, csupán megbocsájtanék.

Írod, hogy nem akarod elveszíteni, pedig jó úton haladsz, hogy ez bekövetkezzen...ugyanis a legnagyobb szerelmet is meg lehet őlni az állandó féltékenykedéssel :(

43. Hellcat (válaszként erre: 42. - Felhoo)
2010. máj. 5. 19:36
hát igen:S ahelyett h boldogok lennénk csak idegeskedés van:(
42. Felhoo
2010. máj. 5. 19:33

Megértem, hogy bizalmatlan vagy, ha már egyszer megbántott. Próbáld meg azt az energiát amit a féltékenységre fordítasz, azt hasznosítsd máshol. Például, ha úgy érzed h kezded magad rosszul érezni, és a telefonja után nyúlnál, inkább süss sütit neki:) Jó, lehet, hogy ez egy buta példa, de ha látod, hogy örül a sütinek, az mindkettőtöknek jó:) EZ egy egyszerű példa csak:)

Próbáld meg a gondolataidat elterelni! Ne görcsölj!!! Mert különben lemaradsz a szép pillanatokról:(

41. Hellcat (válaszként erre: 38. - Georgina84)
2010. máj. 5. 19:19
hát valószínűleg nemsokáig:s ha alaptalanul vádolna és folyton bizonyítanom kellene:s
40. Hellcat (válaszként erre: 37. - 7c79ff1565)
2010. máj. 5. 19:18
ő próbál de én mindig elrontom:s megmondta a szemembe is h azért van ez ami most mert nem hagyom békén...azt mondta h kölcsönös bizalom kell de és nem bízom benne..pedig ő sohasem kételkedne bennem és hogy ha ezt abbahagynám működne minden:s talán tényleg én vagyok már betegesen féltékeny:S
39. Hellcat (válaszként erre: 35. - 72d5bd92b0)
2010. máj. 5. 19:16
22 vagyok és 8 hónapja vagyunk együtt...nagyon jó dolgokat írtál.Talán azzal tudom "visszakapni" ha szeretem és törődök vele:) talán tényleg "csak" ennyi kell:) nagy okosságokat írtál:)köszönöm szépen!!
2010. máj. 5. 19:13
Még egy ötlet, képzeld el a helyzetet fordítva, hogy te mit éreznél, ha ő folyton ilyennel vádolna és nem bízna benned és ő csinálná ezt veled, te meddig bírnád?
2010. máj. 5. 19:13
azért azt se feledjétek el, h mindenhez két ember kell. egy kapcsolat működéséhez, meg a bizalmatlanság kérdéshez is. Ha te nem bízol benne, annak oka van. És annak megoldásában nem mindig csak! neked kell közreműködnöd, lehet a másik félnek is kéne valamit bizonyítani... esetleg a hűséget, meg azt az érzést, h te számíthatsz rá. Ha ez meg van, akkor több program egymással, törődés, őszinteség, és működni fog.
2010. máj. 5. 19:13
A féltékenységgel szerintem sem előzheted meg azt, h megcsaljon vagy elhagyjon csak eltaszítod magad. Szerintem, ha kitör rajta a féltékenység vonulj el és mondd el a sztorit a legjobb barátnődnek, ő külsö szemlélőként meg tudja neked mondani, hogy megint csak fesztiválozol vagy szerinte is van alapja, és ha megint csak a szokásos ő lenyugtat és a párod is békében hagyod. Csak egy ötlet, az én egyik legjobb barátnőm is ennyire féltékeny típus, és hiába magyarázom neki ezeket a dolgokat, nem tudja abbahagyni pedig muszáj!!!! Ha igazán kell neked ez a pasi!!!
2010. máj. 5. 19:07

Sziasztok! Hellcat, hány éves vagy?

És mióta vagytok együtt? Ezek elég fontos, és eddig mellőzött kérdések.

Szerintem a féltékenységet töröld ki! Ez a te önbizalomhiányodat jelenti. Vegyél egy szép ruhát, sétálgass a szabadban, figyeld az embereket, hogy hogyan reagálnak rád, ha szépen kicsíped magad, ülj be egy kávézóba, élvezd a napsütést és visszajön az önbizalmad!

2. Beszélgessetek sokat! Nem kell a kapcsolatotokról, ez a férfiak agyára megy. Beszélgessetek olyasmiről, ami őt érdekli, amiről szivesen beszél. Ha az a munkája, akkor arról, ha a foci, akkor arról (akár egy meccs sem lenne rossz program), egyszerűen csak beszélgessetek. Hogy mi történt vele ma. Ezek manapság kimaradnak a kapcsolatokból, és igenis kell a ffinak. Szerintem hülyeség a kapcsolatot elemzgetni. Ha így teszel, ahogy mondom és türelmes vagy, szépen visszatér az eredeti kerékvágásba minden. Mi 5 éve vagyunk együtt a párommal, de szinte minde nap ülünk 1 pohár bor mellett, és képesek vagyunk éjjel egy óráig beszélgetni. A mai napig derülnek ki új dolgok egymásról. Gondolkodj el, hogy tudsz-e mindent a párodról! Szeresd, keresd a kedvét, főzz valamit, amit tudod, hogy nagyon szeret, és közben beszélgessetek! Ez kell, nem szex meg a kapcsolat boncolgatása!

2010. máj. 5. 19:07
Tudom, én is voltam hasonló helyzetben, s nekem tényleg az segített, hogy rájöttem, hogy ilyenekkel az őrületbe lehet kergetni a másikat.
33. Hellcat (válaszként erre: 32. - E5bfff55e3)
2010. máj. 5. 19:00
tudom:s de olyan nehéz:s viszont nem akarom elveszíteni:(
2010. máj. 5. 18:56

Szerintem akkor tényleg csak annyi, hogy próbáld meg lazábban kezelni a dolgokat, ha tényleg szereted, akkor nem akarod azzal bántani, hogy állandóan féltékenykedsz és akkor meg kell tanulnod bízni benne. Szóval ne hozdd fel ezeket a dolgokat, s akkor meg fog nyugodni, látni fogja, hogy tényleg komolyan gondolod és annyira akarod, hogy képes vagy ezeket a féltékenykedéseket abbahagyni. És utána magától is javulni fog a helyzet.

Nehéz lesz, de utána jobb lesz!

2010. máj. 5. 18:54
Take it easy! Ne fess ördögöt a falra! Ha le akar lépni mással, ez úgyis bekövetkezik. De miért tenné? Az állandó ellenőrizgetés ment az agyára, nem Te.
30. a1330d79d9 (válaszként erre: 28. - Hellcat)
2010. máj. 5. 18:52
Ez elég nyilvánvaló. Szép vagy, feltételezem, hogy inteigens is, és ő nyilván lát vmi pluszt, hiszen egyszer már Téged választott, aztán meg Veled volt.
29. a1330d79d9 (válaszként erre: 26. - Felhoo)
2010. máj. 5. 18:51
Sorry, én is félre értelmeztem, az azóta bejövő infókkal már másként ítélem meg a dolgot.
28. Hellcat (válaszként erre: 27. - A1330d79d9)
2010. máj. 5. 18:51
ha nem szeretne nem adott volna esélyt igaz?:(
27. a1330d79d9 (válaszként erre: 25. - Hellcat)
2010. máj. 5. 18:50

Adtam okot a bizalmatlanságra, de nem tudom, hogy meddig bírom :S így "egyszerű" a képlet: állítsd le magad! Ne kapaszkodj, fogal, körömmel! Ha -a megengedhető szinten- szabadjára engeded, újra közel enged magához.

Kaptál még egy esélyt, Veled akar lenni, hidd el, ennyi!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook