Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi a véleményed a villanófényes szőrtelenítésről? fórum

Mi a véleményed a villanófényes szőrtelenítésről? (beszélgetős fórum)


22. Lexi29
2016. febr. 21. 13:40
Sziasztok ! Most vettem egy philips lumea 2008/11 gèpet. Tegnap el is kezdtem, sokat olvastam ròla, de mèg mindig nem találtam konkrèt választ arra, hogy meddig kell 2hetente csinálni ès azután hányszor ?! Remèlem itt valaki tud segiteni :) szèp napot
2016. jan. 12. 13:22
sziasztok...gondoltam én is kiprobálom...egyenlőre hónalj és bikinifazon...3 alkalommal voltam,de nagyon megvagyok vele elégedve....drága dolog,de megéri...igazándiból 12-15 alkalomból áll ez az egész mire tényleg tökéletessé vállik a dolog...ha ez meglenne,akkor is 3-4 havonta kell menni ugymond ismétlőre,hogy tartos maradjon az eredmény amit már elértél...tehát aki csak pár alkalommal megy ér valamit,de nagyon nem,ha nem csinálod végig a folyamatot....abszolutte nem fáj....jobb mint a gyanta,ami úgye marhára fáj és 2-3 hetente menni kell életed végéig....itt végigcsinálsz egy folyamatot és utánna 3-4-5 havonta mész egy egyszeri ismétlőre...nállam így is a 7-dik alkalomtól már féláron van sez az ismétlőkre is vonatkozik pár hónap múlva...így szerintem megéri...
20. adrienn3000 (válaszként erre: 19. - Nyafa)
2011. okt. 30. 08:15
Válasz ment privátban
19. Nyafa (válaszként erre: 18. - Adrienn3000)
2011. okt. 27. 02:02
Szia Adrienn! Mesélsz részleteket a kezelésedről? Pl. Hol csináltattad magadon,mennyi volt,stb. , minden érdekel. Sajnos nap , mint nap küzdök a szőr ellen , minden önbizalmam elveszi. Köszi ha válaszolsz! Szia
2011. okt. 26. 15:28
Én még csak egyszer voltam, de már most látom a szőrök hullását! Így hogy látom 2 hét után van eredménye,így csinálok még pár alkalmat. De szerintem ez embere válogatja. Persze hogy fájdalmas, de csak egy villantás, területenként,és a szépségért meg kell szenvedni. Nekem erős szálú és sötét, tehát elég sok problémám volt vele, úgyhogy ideje megszabadulni tőle! :)
2008. dec. 21. 19:17
Nem tudom milyen, nem használom.
2008. nov. 13. 09:49
Érdekelne ez a szőrtelenítés. Mennyit kostál valójában ez a módszer? Ki próbálta már közületek?
15. Bernuska (válaszként erre: 13. - Mazsi-drazsi)
2007. jún. 28. 22:04
végre valaki már jót is ír róla :D
2007. jún. 25. 23:12
még nem is hallottam róla!! :-D
2007. jún. 25. 23:10
szuper, csak valami jó zenei aláfestés kell
2007. jún. 13. 13:26
köszi, megnézem :D
11. zse pi
2007. jún. 11. 16:58

Van egy topik már, végleges szőrtelenítés címmel, itt rengeteg hozzászólást találhatsz.


Amúgy én is voltam 6x, és nagyon megvagyok elégedve az eredménnyel. A szőröm 80%-a már nem nő vissza, a többi is csak gyengén. Nekem ez az eredmény nagyon is megfelel.

A hónaljamat csináltattam, az utolsó 2kezelés már egy kicsit fájt, dehát emelni kell az erősséget, hogy használjon..

2007. jún. 11. 16:52

pedig azt mondták minenhol hogy alig lehet érezni vmit...

a tv-be is mutatták,és a csajon egyántalán nem lehetett látni hogy fájt neki. Mondta is hogy milyen érzés,de már nem emlékszem hogy mihez hasonlította.

ez asszem a villanófényes volt

9. ffc9d89fcb (válaszként erre: 8. - Bernuska)
2007. jún. 9. 18:59
Bőrgyógyász doktornő csinálja, kicsit ciki, de ez van. Én is azért akarom megcsináltatni, mert a gyanta fájdalmas, a borotvától meg néha kipattogok, úgy meg nem maradhat. Most egy párszor szenvedek, de hosszútávon majd kényelmesebb lesz.A lézerest nem próbáltam, de azt hallottam, hogy az is nagyon fáj.
8. Bernuska (válaszként erre: 6. - Ffc9d89fcb)
2007. jún. 9. 16:09

És nem ciki úgy beterpeszteni? Én is borotválom a bikinivonalam, ezen az helyen nem bírom a gyantát, viszont borotválni se tudom normálisan :(

Nem lehet, hogy jobb a villanófényes, mint a lézer?

2007. jún. 9. 15:11
Én meg borotválom az egészet és kész:)
6. ffc9d89fcb (válaszként erre: 5. - Bernuska)
2007. jún. 9. 15:06
Ja, úgy hírdetik, hogy szinte fájdalommentes, de a gyantázás az semmi ehhez képest. Én már voltam kb.4-5 alkalommal, de még 2-3 biztosan kell. Pedig én nem is vagyok olyan nagyon szőrös, úgyhogy az csak duma, hogy 4-5 alkalom elég.
5. Bernuska (válaszként erre: 3. - M. Monroe)
2007. jún. 8. 20:01

Mi az a másik, hagyományos módszer? A lézeres?

Én úgy tudom, mindkettő esetében 3-5 alkalom szükséges, alkalmanként bikinivonal esetében 25-30 ezer, nem? És nem fájdalommentes?

2007. jún. 8. 15:20
Én erről még nem is hallottam!
3. M. Monroe (válaszként erre: 2. - Ffc9d89fcb)
2007. jún. 8. 15:09
A hagyományos és kíméletesnél maradok. Azt ki is lehet fizetni.A bikininél fontos leginkább. Bár már rég nincs bikinim, de a fazont megcsináltatom, mert ha pl. dokihoz megyek, vagy csak esetleg próbálok egy szoknyát, hát ne úgy nézzek ki, mint a "torkosborz":))))))
2007. jún. 8. 15:04
Az, hogy tökre fáj, és egy csomószor kell menni. Én a bikinifazont kezeltettem, de most a nyár miatt szünetet tartok. Már egy vagyont fizettem, de még kell egy párszor menni, mire kész lesz.
2007. jún. 8. 15:02
Mi a véleményed a villanófényes szőrtelenítésről?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook