Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Neuroptim tabletta: vélemények? fórum

Neuroptim tabletta: vélemények? (beszélgetős fórum)


1 2
12. monyoci (válaszként erre: 10. - Bucóka20)
2010. máj. 5. 15:31

ez mi pontosan?


nekem a szorongás pl a zárt térben jön elő leginkább. pl plázák, mozi, színház, parkolóház. (gondolom akkor kilőve a repülő, ilyesmi)

azonnal zsibbad a kezem. de már tudok ezek felett uralkodni.


hasonlít a klausztrofóbiához

11. Bucóka20 (válaszként erre: 9. - Eszter_good)
2010. máj. 5. 15:29

Én még csak ma kértem "le" a tanfolyamot,szóval szinte semmit nem tudok róla.Csak pár dolgot,ami nekem már most nem jön be.:D

Én első körben a gyógynövény hatására vaok kíváncsi..a többit majd még meglátom.

Félsz a gyógynövénytől v miért nem szeded?

10. Bucóka20 (válaszként erre: 8. - Monyoci)
2010. máj. 5. 15:25

Áhá.. :-)

Köszönöm h leírtad.

Örülök h hatásosnak bizonyul.:-)


Én generalizált szorongásra szedném,tnap hallottam róla először.Ma utána olvastam..gondoltam rákérdezek.Több ember - több tapasztalat.:-)

2010. máj. 5. 15:23

szia


Erről szól a naplóm, az öngyógyító tanfolyamról!

Jobban vagyok :) de még gondolkodom a tablettán.

Nekem szorongásos és kényszeres tüneteim vannak.

2010. máj. 5. 15:19

bucóka,

voltak pánikrohamaim, nem most, hanem 4 éve.

CSAK ezt szedtem, mert gyógynövény és ásványi anyagok keveréke és kineziológushoz járok (ezt csak most)

Az életem úgy alakult, hogy a lelkem beteg lett és ettől testi tüneteim is lettek.

1 (!!!!) dobozzal szedtem be és helyrebillentem.

Azóta született a 3. manóm, és azóta nem jött ki rajtam, de sokszor csak némi ásványi anyag hiányunk van és ha rendbe teszi pl ez, akkor utána sokáig semmi bajunk nem lesz.


pikkerpuko, nem kor kérdése. ezt depressziósok, pánikbetegek szedik. javaslom olvass utána. www.neuroptim.hu


egy barátnőmnek a napokban, húsvét körül a semmiből jött a totális befordulás, pánikrohamok, éjjel is. 1 hét alatt rendbetette, mostmár nincsenek fizikai tünetei, sok minden összejött neki és összeomlott. most okés.


sztem mivel ez nem gyógyszer, inkább ez mint a depresszió elleni kedély javítók. pl frontin


de ez csak az én véleményem.

7. Bucóka20 (válaszként erre: 6. - Pikkerpuko)
2010. máj. 5. 15:16

Gyógynövény.Nem gyógyszer!

Amúgy hiába 21 éves vagyok,attól még lehet "bajom".

6. Pikkerpuko (válaszként erre: 4. - Monyoci)
2010. máj. 5. 15:09
Te csak szedjed, de egy 21 évesnek még minek kell?
5. Bucóka20 (válaszként erre: 2. - Monyoci)
2010. máj. 5. 15:08

Mióta szeded?

Mást is szedsz?

Teljesen jól vagy??:-)

4. monyoci (válaszként erre: 3. - Pikkerpuko)
2010. máj. 5. 15:06
jó sokat tudsz róla látom
2010. máj. 5. 15:05
Szerintem ne szedjél be ilyen szarokat!
2010. máj. 5. 15:04

én használtam

pánikbetegségre

jól vagyok :)

2010. máj. 5. 14:59

A készítmény összetevői hozzájárulnak az idegrendszer optimális működéséhez, a lelki egészség helyreállításához és megőrzéséhez, az állandó jó közérzet, a kiegyensúlyozott, nyugodt kedélyállapot eléréséhez.

A Neuroptim egyik összetevője a Withania somnifera nevű különleges gyógynövény, melynek az idegrendszer optimális működésében játszott szerepét részletesen taglalja a Gyógynövények Nagy Enciklopédiája (London 1996). Kedvező hatásait a Svéd Gyógynövény Intézet kutatásai is igazolták.


A Neuroptim összetevői hozzájárulnak az idegrendszer optimális működéséhez, a lelki egészség helyreállításához és megőrzéséhez, az állandó jó közérzet, a kiegyensúlyozott, nyugodt kedélyállapot eléréséhez. A NEUROPTIM tabletta a megfelelő hatás elérésének érdekében, bizonyos hatóanyagokat, megemelt mennyiségben tartalmaz.



Érdekelne,hogy aki szedte az mire?

Milyen hatással volt rá?

Volt-e vmilyen mellékhatása?


És ezzel kapcsolatosan ismeri-e valaki Brandenburg Gézát?(gyógyult pánikbeteg)

Ill. az öngyógyító tanfolyamotot alkalmazta-e már vki?


Előre is köszönöm a válaszokat!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook