Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Visszatérő álmom-terhességről. Meséld el Te is a tiedet! fórum

Visszatérő álmom-terhességről. Meséld el Te is a tiedet! (beszélgetős fórum)


22. pviki
2010. máj. 12. 12:56

Amikor elvesztettem a kisbabám:

Velem van, már jó pár hónapos, már meg tud fordulni, felülni és csak mondogatom neki, hogy te vagy a legügyesebb, legszebb kislány akit valaha láttam. Ő csak mosolyog és megnyugtat, hogy tudom, boldog.



Valamelyik nap:

Terhes vagyok, ölelem a pocakom, hogy védjem a babám, de ő a 30. héten "kipottyan" és csak sírtam, hogy még neee.

2010. máj. 6. 10:24
Köszi :)
2010. máj. 6. 10:16

:)

Szurkolok Nektek!:)

2010. máj. 6. 10:14

Lehet igazad van.


Nehéz eldönteni, hogy hol húzódik a határ a szerelem és a szeretet között.

Nagyon fiatalon mentem hozzá a férjemhez (17 évesen) és ennyi időt az ember nem dob el magától csak úgy, főleg akkor nem, ha nincsenek nagy problémák vannak a házasságában.

18. Ajnácska85 (válaszként erre: 17. - Vidékibirtok)
2010. máj. 6. 09:58
Nekem a megmásíthatatlan véleményem, hogy az, aki próbálja rendbehozni, az igenis szerelmes! Nem minden a lila köd. Pont azért nem hagyod el és próbálkozol mert szerelmes vagy. Maximum nem tudod átélni és ezért nem érzed... Olyan jó könyveket olvastam ezekről a dolgokról:)
17. vidékibirtok (válaszként erre: 16. - Ajnácska85)
2010. máj. 6. 09:54

Köszi :)


Hát a férjemmel 8 éve próbálom rendbe hozni rendületlenül és nem is áll szándékomban elhagyni, vagy valami, mert talán a szerelem már nincs, de szeretet van.


Csak érdekes szituációnak tartom, és néha elgondolkodtat......


Való igaz, hogy nagyon nehéz megmondani melyik álom jósálom, ill. melyiknek van mélyebb jelentése......


Ez a férfi az álmaimban egy elég befolyásos ember, így az álom, egy gyümölcsöző, mondjuk munkakapcsolatot is jelenthet..... akár....

16. Ajnácska85 (válaszként erre: 15. - Vidékibirtok)
2010. máj. 6. 09:48

Hát, szerintem az álom semmit nem jelent. Én egyszer álmodtam olyan emberrel is akitől kifejezetten undorodom (az öklendezésig)...

Ha élőben nem érzel ellenállhatatlan vágyat a másik férfi iránt akkor szerintem inkább a férjeddel lenne jó rendbehozni. Bár teljesen igaz, hogy semmi közöm a dologhoz:) Csak azt akartam igaizból, hogy az álom nem minden. Meg a jóslás sem, nekem jósolták már olyat, ami távolról sem következett be:)

2010. máj. 6. 09:21

Óh és majd elfelejtettem, évekkel ezelőtt egy ismerősöm, jósolt nekem, ami azt hozta ki hogy lesz még gyermekem, de nem a mostani férjemtől hanem egy olyan embertől akit már ismerek.....


De ez a jóslás kb 4 éve volt......

Az álom kb 1 éve jelentkezik.......


Szóval ezért piszkálja a csőröm ez a dolog.

14. vidékibirtok (válaszként erre: 13. - Ajnácska85)
2010. máj. 6. 09:16

Hát nem mondom, hogy rossz, de....


A kisebbik gyermekem születése óta, a házaséletünk nem igazán működik (8 éves)


A furcsa az, hogy egy olyan férfival álmodtam, akit igaz, hogy lassan 20 éve ismerek, de soha nem tekintettem rá potenciális apaként (bár ezek szerint csak a tudatos énem nem)

13. Ajnácska85 (válaszként erre: 10. - Vidékibirtok)
2010. máj. 6. 08:26
És jó a házasságod?
12. Ajnácska85 (válaszként erre: 9. - Fc57ac7ebe)
2010. máj. 6. 08:26
ÓÓÓÓÓ, erről jut eszembe, én is álmodtam nemrégiben ugyanezt! Hogy terhes voltam, és nem mentem el orvoshoz,csak a szulésnél, és nem s értettem miért van ez. Én sem tudtam hányadik hét vagy bármi. Borzasztó lelkiismeretfurdalásom volt egész éjjel és még felébredve is:D
11. f3ef182e14 (válaszként erre: 5. - Ajnácska85)
2010. máj. 5. 15:41
meg:)
2010. máj. 5. 15:31

Én kb egy éve álmodom rendszeresen, hogy várandós vagyok, de ezekben az álmaimban inkább az apa személye a számomra fontos. Mert ne a férjemmel álmodok.

Hmm.....

Tudatalatti üzen.......

2010. máj. 5. 15:23

Nekem 2 fajta terhességi álmom is volt.


Az egyik az,hogy szoptatom a kisbabámat,és közben simogatom.Ezt az álmot nagyon szerettem,mert jó érzéssel keltem fel utánna :)


A másik,hogy terhes vagyok,már van pocakom,de eszembe jut,hogy nem voltam még orvosnál,sőt azt se tudom hanyadik hétnél tartok :D és persze bepánikolok!


Kiváncsi vagyok,ezek mit jelenthetnek.

8. Ministry (válaszként erre: 7. - Ajnácska85)
2010. máj. 5. 14:39

Nincs vele gondom, csak túl közel lakunk egymáshoz.

Inkább az a fajta, aki néha mindent jobban tud...

7. Ajnácska85 (válaszként erre: 3. - Ministry)
2010. máj. 5. 14:34
Szegény, biztos nem valami felhőtlen a viszonyod anyósoddal...De ne aggódj, ilyen az életben tuti nem lesz:)
6. Ajnácska85 (válaszként erre: 2. - Laleh)
2010. máj. 5. 14:33

De durva ez az álmod a kilenc fallal. Nagyon szimbolikus:)

Egyszer én is álmodtam azt, h. kismacskákat szülök és én is nagyon örültem:D

5. Ajnácska85 (válaszként erre: 4. - F3ef182e14)
2010. máj. 5. 14:32

Jajj de jó!

Biztosan jót jelent! Drukkolok, majd megírod itt, hogy mi lett?

4. f3ef182e14 (válaszként erre: 1. - Ajnácska85)
2010. máj. 5. 13:41

ilyet én is álmodtam

hogy várandós vagyok de a poci nem nő

ebben a hónapban álmodtam azt, hogy várandós lettem és meg is született a baba

2 éve szeretnénk babát

remélem ez egy jel, hogy most sikerül

2010. máj. 5. 13:33

Még nincs gyermekem, de volt egy időszak, amikor rendszeresen azt álmodtam, állapotos vagyok.

Aztán a következő pillanatban már ott a kezemen az egy éves fiam. Pont olyan szép szemei voltak mint az apjának, és tengerész ruhában volt.

Folyamatosan Bazsikának szólítottam. Azóta annyira megtetszett a Balázs név, hogyha fiúnk lesz, az lesz a neve.


Ezzel kapcsolatban volt pár rémálmom is. Megszültem a gyerekem, hazavittük, anyósom meg amíg wc-n voltam, elvitte ölbe sétálni. Vagyis ezt nem tudtam, csakhogy eltűnt a gyerek, és hiába kerestük. Hívtuk a rendőrséget, ott sírtam, anyós meg egyszer beállított a gyerekkel, és nevetve közölte, neki joga van bármikor elvinni az unokáját sétálni.

2010. máj. 5. 13:29

Régen, de még most is sokáig álmodom, hogy hiába fékezek, nem áll meg az autó, hiába tépem a kéziféket is.


Terhességről: Még mielőtt megismertem a férjem, már azelőtt is rengetegszer álmodtam, hogy ikreim lesznek.

Miután megismertem is rendszeresen álmodtam ezt.

Most lesznek 3 évesek az ikrek4 :)


Terhesen sokszor álmodtam, hogy kismacskákat szülök, de nem bántam, mert annyira édesek voltak. :D


9 hónapig próbálkoztunk, mire összejöttek. Álmodtam valamit, amiből egyből tudtam, hogy terhes vagyok:

Be voltam zárva egy nagyon nyomasztó házba. Próbáltam menekülni, de nem ment.

Aztán rájöttem, hogy csak úgy juthatok ki, ha áttöröm a falakat.

9 falat kellett áttörnöm. A 9. után kijutottam a szabadba.

2010. máj. 5. 13:17

Sziasztok, ma megint visszatért egy már évek óta üldöző álmom. Nevezetesen, hogy terhes vagyok, de sehogysem nő a hasam. Annyira szeretném a bébit, de az ötödik hónap után hiába várom, hogy nőjön a hasam, teljesen laos marad... Később vagy elvetélek vagy megszülöm és egy pár centis, de amúgy ép babát tartok a karjaimban.


Ezelőtt egy másik visszatérő álmom volt: egy dombos útról lefeleé vezetek ami egy szakadékban végződik. Későn jövök rá, hogy nincs fék a kocsiban, és lezuhanok. zuhanás közben mindig felriadtam...


Nektek vannak hasonló vagy más visszatérő álmaitok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook