Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Melyik bankot válasszam? fórum

Melyik bankot válasszam? (beszélgetős fórum)

29. syria (válaszként erre: 27. - Gabor06)
2014. máj. 16. 21:32
Ja, és a 24 órás telefonszolgáltatásuk is szuper.
28. syria (válaszként erre: 27. - Gabor06)
2014. máj. 15. 20:53
14 éve vagyok a Raiffeisen-nél, s csak jót tudok mondani róluk. A honlapjuk az egyik létező legjobb.
2014. máj. 15. 09:11

Én is a Raiffeisent választottam, leginkább emiatt a "nullás számlacsomag" miatt: [link]

(Korábban OTP-s voltam, na abban csak 1 jó van, hogy mindenhol van bankfiók, ATM.)

26. Mocori
2012. júl. 21. 22:06
Raiffeisen.
25. hamyka (válaszként erre: 24. - Globus)
2012. júl. 19. 16:14

nekem azt mondta az ügyintézö hogy ki lehet venni ha nagyon kell a pénz, és akkor újra lehet indítani....


Lakáshitel íránt érdeklödtem volna, de nekem nem adnak mert nem tudok munkáltatói igazolást felmutatni mivel nincs állásom :( le százalékolt vagyok, és így nagyon nehéz....

24. globus (válaszként erre: 23. - Hamyka)
2012. júl. 19. 16:08
Fundamentát akármikor nem lehet kivenni, ezt kérdezd meg, mielőtt hozzányúlsz. 8, vagy 10 év?
23. hamyka (válaszként erre: 21. - Homern)
2012. júl. 19. 16:04

mást megoldást nem tudok :(


nah de ez csak 1 ötlet, és nem akarom elkapkodni és nem szeretnék rosszul sem járni...


Jelenleg fundamentám van, azon van aszem 65 ezer ft-om, lehet kiveszem még nem tudom....



Illetve anyu kapott az allianztol 77 ezret, ezt félre szeretném tenni a házra, szal még a konyhapénz (vagy minek szoktátok nevezzni) sincs benne :D így nincs veszélyeztetve :D


a fundamentát minden hónapban fizetem valahogy :D idáig 2000 ft volt most felemeltem (mert ezt ajánlotta az ügyintézö) 3000 ft-ra, csak én balga nem tudtam hogyha megváltoztatom akkor 2600 ft a kezelési költsége és ezt aszem nem mondták........


de amugy jó szerintem, még pénzt nem láttam belöle mivel jelenleg 8 éves futam idön van......



de minden megoldás érdekel ha tudd valaki jobbat :D

22. globus (válaszként erre: 19. - Hamyka)
2012. júl. 19. 16:04
Úgy látom, hogy az ajánlatban ezek egyike sem szerepel :(
21. homern (válaszként erre: 17. - Hamyka)
2012. júl. 19. 15:59

Nagyon minimális amit adnak rá,többéves távlatokban érdemes csak gondolkozni ilyen bankba betevős dolgokon.

Ha fel kellene újítani a házat,ez nem megoldás szerintem :(

20. hamyka (válaszként erre: 18. - Globus)
2012. júl. 19. 15:59

huuu nagyon köszyy elöre is :D


Sajnos elég nagy a csoróság :(

19. hamyka
2012. júl. 19. 15:59

huu, hűt nehéz a döntés :D


a közelemben (az az Szentesen) Otp bank van meg asszem ez a káenthá vagy micsoda :D


Jah meg ráfrájzen :D


remélem nem baj hogy kiírtam a bankok neveit :D

18. globus (válaszként erre: 17. - Hamyka)
2012. júl. 19. 15:58
Szia. Küldök egy linket priviben a választáshoz.
17. hamyka
2012. júl. 19. 15:53

Sziasztok!!


Engem az érdekelne hogy melyik bankot érdemes választani ha az ember akar betenni pénzt pl: lakás felújításra, és hogy mennyi kamat megy rá vagy állami támogatás vagy tudom is én, illetve hogy mennyivel érdemes elkezdeni!!


ötleteket tanácsokat várok!!!


ui: jelenleg az a helyzet hogy megy kifele a házhátulja és megkellene csináltatni de nincs rá keret, illetve az egész házzal problémák vannak, tetö beázik, meszelni is kéne!!


Beszéltem kőművessel megnézte a házhátulját és azt mondta hogy csak ugy nem döl ki, de nem szabad már sokáig halogatni mert csak roszabb lesz....


segítseteek!! heelp!!!


Mielött mondanátok az önkormányzatot nah erre csak annyit mondanák hogy annak sincs nagyon pénze, bár nem tudom hogy a gondnokomnak mit sikerül elintézni!!


Írjatok és üdv: Hamyka

2010. máj. 5. 13:43
Köszönöm a válaszokat!
2010. máj. 5. 12:53
Nézd meg a K&H bankot én a neten bankolok teljesen ingyen és havi 4x feszek fel ingyen pénzt,és a zéro csomagnál nem fizetek semmiért sem.Szia
14. Meliga
2010. máj. 5. 12:36
unicredit,még külföldön is ingyenesen vehetek fel pénzt,az adott ország pénznemében.
2010. máj. 5. 12:33
egyiket sem... ))
2010. máj. 5. 12:33
AXA-t ajánlom. Néz szét a honlapjukon. Nyitási költsége igaz van, de utána csak a ATM-es felvételért kell fizetni.
11. syria
2010. máj. 5. 12:28

Rai…sen, Lendület szlacsomag. Havi 699 Ft-ért ingyenes internetbank (éppen most fogok itthonról utalni valakinek; nagyon jó a honlapjuk). A legegyszerűbb OKOSkártyával havonta 3-szor ingyenes Ft felvétel BÁRMELYIK bankautomatából. A kártya díja első évben díjmentes, a továbbiakban évi 1750. Az SMS-ek sajnos már nem ingyenesek, azt nem szabad kérni.

Ha van megtakarításod, sokkal jobbak a kamatok, mint pl. OTP, vagy BpBank.

Minden banknak van honlapja. Amit meg kell nézni a különböző számlacsomagoknál:

- mennyibe kerül havonta a számlavezetés

- mennyi az éves kártyadíj

- mennyibe kerül a pénzfelvétel (mindenhol automatából a legolcsóbb)

- utalások költségei

- internetbank költségei

- milyen kamatokat adnak lekötött betétekre

Persze ezek közül minden banknál változhatnak az értékek.

Ha jól akarsz dönteni, érdemes pár hónapig több bank szolgáltatásait összehasonlítani.

2010. máj. 5. 12:23
unicredit
2010. máj. 5. 12:16
De egyébként a legegyszerűbb, ha mindegyiket megnézed neten. Az összesnek fent vannak a számlacsomagjai, hogy mikor miért mennyit vonnak, össze tudod hasonlítani. :)
2010. máj. 5. 12:14
hogy melyiket azt nem tudom, nekem az OTP és az Erste is bejön. viszont az Emeséset nagyon messzire kerüld, össze-vissza számláznak, rugalmatlanok, és zaklatnak pofátlanul ha véletlenül egy-két napot késel valamivel. szóval őket még véletlenül se.
2010. máj. 5. 12:14
Unicreditnél vagyok lassan 6 éve. Egy időben volt egy második számlám az otp-nél, és a raiffeisennél is, de a hónap végén megszüntettem őket, mert túl sok pénzt vontak le minden apróságért.
2010. máj. 5. 12:10
Én nagyon hosszú ideig voltam az OTP-nél több mint 20 évet de olyan magasra szöktek az otp-s kamatok,hogy eszméletlen,igy áttértem a K&H ra és én nagyon megvagyok elégedve vele,mert jók a számlacsomagjaik,épp most váltottam ár zéró szlacsomagra ami 0 ft-ba kerül az összes tranzakció, és még sok egyébb érv szól mellette,hogy szerintem a K&H Bankot válaszd.
2010. máj. 5. 12:03
Szüleim évek óta mkb-sek és nagyon bejött nekik, még sose volt gond, nekem is van ott számlám és teljesen jó, semmi panasz eddig. Viszont én épp a cib-bel szenvedek, mert kicsit kicsesztek velem...de persze biztos sokan elégedettek.......
4. f06aab7466 (válaszként erre: 1. - Pikkerpuko)
2010. máj. 5. 11:57
Szerintem egyik se jobb a másiknál.. :)) Voltam én is Erste, K&H, OTP.. még talán a K&H volt a legjobb a háromból. Viszont anyu évek óta MKB-s, és nagyon dícséri őket.
3. vvicus (válaszként erre: 1. - Pikkerpuko)
2010. máj. 5. 11:53
Nekem eddig mindnél csak sz@r (na jó, az eddig kettő:K&H és OTP), úgyhogy mivel nem számlára kapom a fizum, meg is szüntettem. Olyan szinten egyoldalú a bank és az ügyfél közti kapcsolat, állandóan csak a pénzlehúzás megy. De ha találsz egy jó bankot, kíváncsi lennék rá. Szüleimet a K&H nemrégiben vágta át euró alapú pénzlekötéssel, én is jártam nemegyszer rosszul náluk. De nem hagyták magukat, csak kiharcolták az igazukat. :-)
2010. máj. 5. 11:51
Szia!Én most éppen az Ers..-re mérgelődőm.DE nem akarok ok nélkül rossz hírüket kelteni.Megvárom a számlát és majd kiderül.DE elég sok lovét levesznek,és nem nagyon értem hova.
2010. máj. 5. 11:48
Szerintetek melyik banknál érdemes számlát nyitni? Kinek milyen tapasztalatai vannak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook