Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyi 1 hónap alatt. Ez így jó lehet? fórum

Fogyi 1 hónap alatt. Ez így jó lehet? (beszélgetős fórum)


13. hubi66 (válaszként erre: 1. - Nyárinő)
2010. máj. 7. 08:45
Nekem 1 hónap alatt 5 koló ment le a következőkkel: káposztakúrával indítottam (szigorúan a havi ciklus után legalább öt nappal), majd leálltam a kenyérről és a tésztáról. Halat amennyit csak akartam, annyit ettem, húsból grillezett csirke vagy pulykamellett, valamint párolt zöldségeket lehetőleg kevés ízesítéssel. Ja, és nasi nincsen! Legfeljebb szárított gyümölcsök.
12. falcngate (válaszként erre: 10. - Nyárinő)
2010. máj. 5. 12:44

Mondjuk joghurt (nem cukros!!) zabbal vagy lenmaggal (emésztés fokozú hatású), gyümölcs,könnyű zöldsaláta csirkemellsonkával. Nekem néha light sajt+alma és kefír is bejátszik.

A naplómba beleírtam, hogy én hogyan és mit eszek, esetleg nézd meg, hátha kapsz öltetet!

11. b73e24f31f (válaszként erre: 1. - Nyárinő)
2010. máj. 5. 12:39
Sima ügy! De én azt javaslom, hogy mindenből a szokott adag felét fogyaszd és cukor helyett (kávéba, teába...) édesítőt rakj, ha 5-kor eszel utoljára abban ne legyen hús, csak saláta, vagy gyümölcs, és a hal is mehet (panír nélkül)! Ha mégis kopog a szemed akkor egyél almát, natúr joghurtot! Napi 2-3 liter víz és talán többet is fogyhatsz!
2010. máj. 5. 12:21
Köszönöm az eddigi válaszokat! Akkor érdemes lenne egy tízórait és egy uzsonnát beiktatni? Ami lehet egy alma vagy egy joghurt?
2010. máj. 5. 11:52
Úgy látom, én is hülyeséget írtam! 40 db. le is ment helyett dkg.
8. dbc526ea53 (válaszként erre: 5. - Falcngate)
2010. máj. 5. 11:25

Egyetértek,3 óránként enni kell,napi5-6 alkalommal,akkor is ha nem vagy éhes,ez furcsa lehet,de működik. Heti 5 torna+ valami,sétálás,kerékpározás erődtől függően.


Naponta,bő fél kiló zöldség+ párolva 20-30-dkg...teljes kiőrlésű kenyerek...

stb.....stb..kérdezz meg egy diétás nővért,sok alaphelyzettől függhet,hogy mit kell tenni a cél érdekében:-))


sok sikert

2010. máj. 5. 11:07
Bocsi! "az 5 utáni nem evésnek nincs értelme" :DDD
6. Berenik (válaszként erre: 1. - Nyárinő)
2010. máj. 5. 11:05
Én állandóan kutakodok különböző fogyókúrák után, és most találtam rá az inzulin-szétválasztó diétára. Keress rá a google-ban. Én először tegnep este próbáltam ki, és már van eredménye, 40 db. le is ment. Este kb. 5-7 dkg túrót, és 2 főtt tojást vacsoráztam.
2010. máj. 5. 11:04

Figyu, szerintem ne így csináld. Sokkal hatásosabb, ha 5-6x eszel egy nap, ergó 2-3 óránként. Az 5 után evésnek nincs értelme, mert reggeliig úgy kiéhezik a szervezet, h elkezd zsírt raktározni, ahelyett, h bontaná.

A gyors anyagcsere a zsírból fogyás kulcsa, ami többekközött ezzel érhető el.

Igyál mellé még kb. 3 liter vizet naponta. Szerintem úgy menni fog.:)

A heti 1 kg amúgy reális, bár a jelenlegi súlyodtól is függ.

Sok sikert és kitartást!!:)

2010. máj. 5. 11:04
Olvastam, hogy vamelyik nap kinait ettél....egy tanács: felejtsd el a diéta alatt, mert tele van cukorral!!!!
2010. máj. 5. 11:02
De szerintem ha este 6kor eszel, abból sem lesz baj.
2. 7a1c4d35f1 (válaszként erre: 1. - Nyárinő)
2010. máj. 5. 11:02
szia! Elvileg lehetséges. Nekem is sikerült, kalória meg szénhidrát számolással...De a torna tényleg fontos, jó hogy csinálod. Teljesen másként fogysz igy, mintha nem tornáznál (saját tapasztalat); és az alakod is másként formálódik át. (van egy nadrág amit még a mostani súlyomhoz képest -6-8 kilóval vettem, és most ismét tudom hordani, medig elvileg nem is kéne még rámjönnie)
2010. máj. 5. 11:00

1 hónap alatt szeretnék leadni 4kg (aztán a többit:).

Rendesen reggeliznék és ebédelnék. (normál adagot)Ha 5 kor vacsorázom és akkor is már csak húst, halat, salátát és 5 után semmit nem eszem akkor lemegy az a 4kg 1 hónap alatt? Valaki fogyott így, hogy 5 után nem evett? Tornázom mellette.

Köszönöm a válaszokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook