Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Dauer-szálkás haj fórum

Dauer-szálkás haj (beszélgetős fórum)


16. Berenik (válaszként erre: 14. - Pmazsi)
2010. máj. 5. 18:54
Használtam, de valószínű, hogy nem valami jót vásároltam, úgyhogy megnézem amit ajánlasz. Köszi!
15. Berenik (válaszként erre: 13. - Anda39)
2010. máj. 5. 18:53
Köszi! Meg fogom nézni!
14. pmazsi
2010. máj. 5. 18:43

Szia!


Nem tudom, hogy szoktál e használni hajpakolást, de én ajánlanám Neked. Fodrászkellékesben lehet kapni nagy tégelyben (kb 1000Ft) lévő hajpakolásokat, én a tejproteineset szoktam használni és nekem bevált (régen higeg dauerolt, és melírozott, most melírozott a hajam és az uszoda vize se kíméli).

13. Anda39 (válaszként erre: 9. - Berenik)
2010. máj. 5. 18:14
Én a youtube-on szoktam keresni, ott láthatod, hogy kell felcsavarni a hajat.
12. Berenik (válaszként erre: 10. - Lizesett)
2010. máj. 5. 13:30
Az akartam írni, hogy majd beszámolok róla, de a kislányom annyit beszél, hogy mást írtam.
11. Berenik (válaszként erre: 10. - Lizesett)
2010. máj. 5. 13:29
Kipróbálom! Köszi!
2010. máj. 5. 12:10

Leválasztasz egy tincset, egy picit be is sodorhatod, hogy ne jöjjenek ki belőle a szálak és szépen a végétől elkezded feltekerni, majd a csavaró végét beledugod a lyukba.

Így megcsinálod az összes tincset és a végén fújhatsz rá egy kis lakkot, de még az sem fontos.

(Mert egyébként lehet tekerés előtt a nedves hajra habot tenni aztán ha kész vagy a tekeréssel akkor lakkozni is.)

Ebben tudsz aludni, picit lehet hogy először kényelmetlen, de hozzá lehet szokni.

Ne legyen nagyon vizes a hajad mikor feltekered! Előtte rá is száríthatsz egy picit.


Az első tekergetés eredménye lehet hogy nem olyan lesz amilyet te elképzeltél, de majd rájössz a részletekre és akkor már egyre jobban fog menni.

:)


Ja! Előtte csinálj egy választékot a fejed közepén és a csavarókat oszd el ketté, így valószínűleg mindegyik tincset be tudod csavarni.


Kérek majd beszámolót ha már kipróbáltod, hogy hogy sikerült! :)

9. Berenik (válaszként erre: 8. - Lizesett)
2010. máj. 5. 11:55
Van szivacs hajcsavaróm, de még soha ki sem próbáltam. Egyáltalán azt hogy kell feltekerni. Nekom olyan van, mint egy kígyó, és a végén van egy lyuk, gondolom oda kell befűzni a végét, ha feltekertem. De hogy kezdjem el tekerni?
2010. máj. 5. 11:23

Hajfelvarráson nem gondolkoztál még?

Az talán nem annyira macerás mint a körkefés szárítgatás viszont jóval drágább.


De a fonást is kipróbálhatnád, aztán leírhatnád a véleményedet.

Vagy az az ötlet nem annyira tetszik?

És esetleg a szivacs hajcsavaró? Az viszonylag kényelmes, egyszerű, magadnak is be tudod csavarni, és nem is töri nagyon a hajat. És a legújabb divat amúgyis az ha nem sima, lakkozott, hajhabos göndör a haj hanem kócos és bozontos.

Na??

7. Berenik (válaszként erre: 6. - Lizesett)
2010. máj. 5. 11:00
Igen, az zavar, hogy teljesen egyenes, és nagyon vékonyszálú, tehát kevésnek látszik. Teljesen rálapul a fejemre.
2010. máj. 5. 07:59

Dauert ne! Még az erősebb, vastagabb szálú hajat is tönkreteszi! Ráadásul festett hajra meg még rosszabb. Száraz lesz és sprőd. Próbálkozz mással, pl: hallottam már olyat, hogy hasonló problémákkal küszködő lány, éjszakára több, nagyobb tincsbe befonta és reggel kibontotta. Szép hullámos lett és volt tartása. Szerintem egy próbát megér!

De a fodrászok már-már tudnak olyan technikákat alkalmazni, hogy ne legyen lelapuló a haj. (Apró rövid tincseket vágnak a haj alá)

Vagy téged csak az zavar hogy egyenes?

5. Berenik (válaszként erre: 4. - 07c4794583)
2010. máj. 4. 22:48
Igen, pepecs! Sajnos egész életemben kinlódtam a hajammal.
4. 07c4794583 (válaszként erre: 3. - Berenik)
2010. máj. 4. 22:31
egy jó frizura kell, és minden mosáskor gondos - körkefés - tincsenkénti beszárítás. szóval pepecs.
3. Berenik (válaszként erre: 2. - 9bbc382386)
2010. máj. 4. 22:21
Így meg borzasztó, nem tudom mit kezdjek vele!
2. 9bbc382386 (válaszként erre: 1. - Berenik)
2010. máj. 4. 22:16
Ha vékony-szálú akkor inkább mellőzd ezeket a dauerokat.Teljesen elégeti,még az a habdauer is,vagy nem tudom minek nevezik....
2010. máj. 4. 21:08
Létezik olyan dauer ami nem roncsolja a festett hajat? Sajnos nekem teljesen sima, és ráadásul vékonyszálú hajam van. A hagyományos dauertől kiszálkásodik a hajam. Tud valaki olyan dauert, amitől nem lesz szálkás a hajam?

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook