Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kinek mi vált be a szépségvitaminok kozul? fórum

Kinek mi vált be a szépségvitaminok kozul? (beszélgetős fórum)


14. sysy66
2010. máj. 13. 19:57
faggyutermelodés szabályozására vajon melyik jo? a borom és a hajam gyakran zsirosodik..
2010. máj. 5. 20:39
most vettem egy revalid ampullát, majd elmesélem :D
2010. máj. 5. 20:11
nekem az EUROVIT 2 dobozig szedtem és egészségesebb lett a hajam.
2010. máj. 4. 22:18
A DM-ben kapható Juvamine beauty kapszulát szedem évekóta.Nekem nagyon bevált.Ha kihagytam egy hetet,már láttam magamon a hiányát.
2010. máj. 4. 19:32

hmm, nekem viszont jo lehet a ricinus :)

lehet kiprobalom, mondjuk most megyek fodraszhoz, megis kerdezhetem tole :)

2010. máj. 4. 18:06
köszi de én direkt csak vitaminokra gondoltam. a rinciusozás nem igazán jott be nekem
8. Krisztine2 (válaszként erre: 7. - Lackó-zsanett)
2010. máj. 4. 17:21
Nem tapad össze a hajad?
2010. máj. 4. 17:20

Én próbáltam a Biovanne-t és a Revalidot is. Egyik sem használt.

Pár hónapja a hajamra ricinust használok. Igaz nőni nem nőtt látványosan max. öt centit négy hónap alatt, de az állapota sokat javult. Mivel végigkenem a hajam hosszán nagyon jót tett a hajvégeknek! Puha, selymes lett a hajam! Ajánlani tudom hajra!!

6. Krisztine2 (válaszként erre: 4. - Lufika0406)
2010. máj. 4. 15:52
Egy Biovanne kúra 3 hónap:)Mivel csak fél dobozzal tudtál beszedni,valószínű ezért nem látszik az eredmény:)
2010. máj. 4. 15:50
Nekem a Biovanne:)
2010. máj. 4. 15:50
Én a Biovanne-t szedtem, de iszonyatos hányingerem volt tőle egész nap, enni sem bírtam. Lehet, hogy ez egyedi eset, de én ezt tapasztaltam. És a bőröm sem lett tőle szebb, a hajam sem nőtt jobban, a körmömmel pedig nem volt előtte sem gond. Ja és fél dobozzal szedtem be belőle, de a hányinger miatt abbahagytam.
2010. máj. 4. 15:39
en eddig csak a revalidot hasznaltam, nem mondhatnam, hogy nagyon latvanyos eredmenye volt, enis szemezek egy ideje ezekkel a szepseg vitaminokkal, de ensem ismerem melyik jo, szoval kivancsi lennek enis :)
2010. máj. 4. 15:39
revalid kapszula és sampon és balzsam
2010. máj. 4. 15:31

sziasztok annyi mindent lehet már venni.. re.lid, kollagén tabletta, sörélesztő, der.ipsor kapszula...stb

kinek mi vált be? hajhullásra dusitásra hajreősitésre? és ami fontos még : van e olyan amitol gyorsabban no a haj mint a havi 1 cm (olajozni nem akarok..):P

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook