Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » "CSAKAZÉRTIS BOLDOG" fórum

"CSAKAZÉRTIS BOLDOG" (beszélgetős fórum)


27. msaca (válaszként erre: 26. - 68171a91a7)
2010. máj. 4. 18:32
Teljes képzavar!Egyébként ez a "nő is vagyok, vegyétek észre" tipikus tünete a szülés után. Bevallom voltak ilyen jellegű próbálkozásaim -természetesen a cigarettát kivéve - de röhejesnek éreztem magam. Mára már maradt a "surranó" öltözék. Kényelmesen, és futás a gyerekek után. De van olyan ismerősöm, aki mikor Gyes-en volt többet foglalkozott magával, és ápoltabb volt, mint most, hogy dolgozik. Talán helyrejött a lelke, és már nem kell a tűsarkú ahhoz, hogy "embernek" érezze magát.
26. 68171a91a7 (válaszként erre: 25. - Msaca)
2010. máj. 4. 18:26
Néha látok fiatal anyukákat, agyonszoláriumozva, tűsarkú cipőben, fehér ruhácskában, cigarettával a kézben tolni babakocsit.... nos ott mások az értékek, azt gondolom... mert képtelenség ... :o)
25. msaca (válaszként erre: 24. - 68171a91a7)
2010. máj. 4. 18:23
De.Ez pontosan így van.Én is látom a környezetemben.
24. 68171a91a7 (válaszként erre: 23. - Msaca)
2010. máj. 4. 18:21
... nem, bármikor nőnek érezheted magad, mert az belőled jön... onnét belülről... és természetesen a külsődért is tehetsz, de igaziból akkor jön el az "újjászületés", amikor a gyerekek önállósodnak. Lehet, hogy nem így van... én ezt tapasztaltam... :o)
23. msaca (válaszként erre: 22. - 68171a91a7)
2010. máj. 4. 18:18

Na, ebben van némi igazság. De ugye nem gondolod komolyan, hogy még 12 évembe kerül, hogy újra nőnek érezzem magam? :-))))

Na ezért lázadok én ezen a fórumon a mai társadalmi konvenciók ellen. És akkor is nő leszek, ha nem vagyok sportos, és barna a szolitól, és nem veszek minden hónapban új ruhát.

Az új szlogen: 40 után szabadlábon!

22. 68171a91a7 (válaszként erre: 21. - Msaca)
2010. máj. 4. 17:49
Nézd megmondom az őszintét... a kisgyerekes időszak nem a magunkba fordulás, magunkra figyelés időszaka.... (bármennyire is ezt szajkózzák sokan), ebben a szakaszban együtt élünk, együtt érzünk, együtt gondolkodunk a gyerekeinkkel... kb. a 14. életév után szabadul fel annyi idő és energia a gyerekneveléstől, ami lehetővé teszi, hogy ismét elraboljunk némi időt magunk számára... és újra NŐVÉ varázsoljuk az ANYÁT. ;)
21. msaca (válaszként erre: 19. - 090716)
2010. máj. 4. 16:34
Jelen állapotomban a sport gondolatától ideges és feszült leszek. Hogy miért? Mert azóta lenne nekem és a testem rá a legnagyobb szüksége, mióta megszültem az első gyerekem. És éppen azóta nem fér bele az életembe! Két gyerek mellet meg aztán pláne nem.Úgyhogy max. futok a tricikli és a kismotor után. :-)))
2010. máj. 4. 15:39

Kedves 15.hozzászóló én konkrétan arról beszéltem,

hogy az olyanok tipusu emberkék igen is jobban elviselik és tulteszik magukat a nehézségeken.

A másik fele a dolognak akik belebetegednek, mert sokkal érzékenyebbek és az egészségükben tesznek nagy kárt. Üdv.Ágnes

19. 090716
2010. máj. 4. 15:34

Amúgy nem vagyok egy modell alkat, sosem voltam. A pasik akkor is mindig imádtak, mert a szépség belülről fakad. Vidám vagyok, és ezt szeretik.

A sport meg baromi jó, mert endorfint termel, és attól is csak boldog lesz az ember, nem mellesleg jobban is néz ki tőle. Szeretek sportolni!

18. 68171a91a7 (válaszként erre: 17. - Msaca)
2010. máj. 4. 14:59
Futni nem tudok! :D Gáz lenne, ha egyformák lennénk mindannyian. Fontos, hogy jól érezzük magunkat abban, amiben vagyunk... a saját testünkben, a saját gondolatainkkal... találjunk megoldást a saját problémáinkra... stb. :o)
17. msaca (válaszként erre: 13. - 68171a91a7)
2010. máj. 4. 14:57
Akkor ez így helyes. Én viszont nagyon sajnálnám magam, ha most neki kéne állnom lefutni a Maratont. Nem vagyunk egyfomák-ugyi?
2010. máj. 4. 14:56
jaj de jó ez a fórum! Be is teszem kedvencnek és olvaslak titeket, mert tanulnom kell ezt a technikát... Hajlamos vagyok még abból is problémát csinálni, ami nincs is, mert aaaaanyira unalmas a felhőtlen boldogság.... Pedig nem is, csak lökött vagyok. Hajrá, irkáljatok sok-sok pozitív gondolatot, hagy táplálkozzam!:)
15. 68171a91a7 (válaszként erre: 12. - Anyuci91)
2010. máj. 4. 14:54
Ezzel nem értek egyet... miért ne lehetne szomorú egy boldog ember? A boldogság egy alapállapot bizonyos típusú embereknél, egyfajta hozzáállás az élethez, de ettől még lehet szomorú, sírhat is... urambocsá még mérgelődhet is valami miatt. :o)
14. msaca (válaszként erre: 10. - 090716)
2010. máj. 4. 14:54
Éljenek az optimisták!Az a pohár félig mindig tele van!
13. 68171a91a7 (válaszként erre: 11. - Msaca)
2010. máj. 4. 14:53
... én viszont teszek azért, hogy ne legyen narancsbőröm, és viszonylagosan normálisan nézzek ki ennyi idősen is (43)... mert jól esik mozogni, szeretek nagyokat sétálni... nem dohányzom... és nem azért, mert a birkák után megyek, hanem mert én meg ettől vagyok TELJES. :o))
2010. máj. 4. 14:51
Olyan embert lehet igazán boldog, aki szakszerűen meg tudja oldani a problémákat és felül tud mindig kerekedni azokon. Nem gubózik be és sohasem szomorú és nem rágódik rajta. Üdv.Ágnes
11. msaca
2010. máj. 4. 14:50

Világ életemben kilógtam a sorból. Vagy legalább is úgy éreztem. Az erős testalkatommal nem felelek meg a modern kor nőideálljának. Bár nem vagyok kövér, sem túlsúlyos, csak éppen nem kapok magamra ruhát! :-)

Gimi óta küszködöm egy hormonzavar miatt a bőrömmel, a pattanásokkal. És így közel a 30-hoz, két gyerekkel, újabb felismerést tettem.

Nem érdekel mások véleménye!Jól akarom érezni magam!És nem fogom felvarratni a mellem, és lefogyni, vagy salátát enni egy étteremben azért, hogy ne szóljanak meg az utcán, a strandon.

Igaz eddig sem tettem!

Csak az jutott az eszembe, hogy soha nem voltam megelégedve magammal. Még akkor sem, amikor 10 kilóval kevesebb voltam a mostani súlyomnál.Pedig most mit nem adnék érte...

De már nem vagyok az aki 10 éve voltam.Ezért ne is akarjak úgy kinézni.

Én nem megyek a bírkák után! Én így leszek elégedett és boldog!

Nem szokom le sem a kávéról (napi kettő), sem a cigiről (napi 3 szál)!

Csók mindenkinek!

10. 090716
2010. máj. 4. 14:50
Jelentem én boldog vagyok, süt a nap, tavasz van, nem érdekel, hogy szétmegy a torkom, hogy nem kapok levegőt, IMÁDOK ÉLNI! szeretem a korom, nincs narancsbőröm. Éljen!
2010. máj. 4. 14:48

Hjaj lányok, ez tényleg olyan jól hangzik... Lehet, hogy csak én vagyok béna, hogy nem tudom kivitelezni? Most valahogy nem tudok vidám és jó kedvű lenni és örülni annak, hogy MAJD jövő márciusban végre az lesz, amit MOST szeretnék :(


(msaca: Pattanásra Sudocrém, legalább ezt az egy bosszantó problémaforrást kiiktattam az életemből;)

8. kinni (válaszként erre: 1. - Msaca)
2010. máj. 4. 14:45

Igazad van.

A boldogság titka az elfogadás és a szeretet. Elsősorban saját magunk és a környezetünk szeretete és elfogadása a fontos, minden úgy jó ahogy van.


A problémák meg azért vannak, hogy ne unatkozzunk.

Mennyivel jobb a nap ha lelkesen és örömmel állunk neki megoldani az adott feladatot, nem igaz?

7. 68171a91a7 (válaszként erre: 6. - Msaca)
2010. máj. 4. 14:45

"A baj meg sok"

Nem az a boldog ember, akinek nincsenek problémái, hanem aki megtanulja kezelni őket. ;)

6. msaca (válaszként erre: 5. - 68171a91a7)
2010. máj. 4. 14:43
Ugye, hogy semmi? Szerintem sem!
5. 68171a91a7 (válaszként erre: 3. - Msaca)
2010. máj. 4. 14:41
Mi a gond az indítással? Mi köze a narancsbőrnek és a pattanásoknak a boldogsághoz? :O
4. Ficu00 (válaszként erre: 1. - Msaca)
2010. máj. 4. 14:41
itt a hoxán kértem egy emberkétől elemzést a születési dátumom alapján. benne volt, hogy mindig találok valamit, amin idegeskedhetek, szóval papírom van róla, hogy ilyen vagyok!! :))) de néha beveszem a lesz.rom bogyómat és akkor tök jó!! :)) most eszem is egy jó kis melegszendvicset, hogy jól érezzem magam! :)
3. msaca (válaszként erre: 1. - Msaca)
2010. máj. 4. 14:41

Oké. Lehet, hogy ez az indítás nem pont úgy sikerült, mint terveztem. De bevállalom!

És vállalom a narancsbőrőm, a fenekem, a pattanásaimat és a korom. Mert mire betöltöm a 60-at visszasírom a mostanit mindből!

2. 68171a91a7 (válaszként erre: 1. - Msaca)
2010. máj. 4. 14:39
Igen... simán! :o) .... és a bajok pedig megoldódnak, ha nem figyelünk rá akkor... sőőőt általában akkor! ;))
2010. máj. 4. 14:38

Olvasgattam a fórumok között, és arra jöttem rá, hogy folyton, valaki-mindeki, folyamatosan görcsöl és aggódik, mindig mindenért!

"Nem vagyok elég jó anya."

"Nem vagyok elég jó munkaerő."

"Nem vagyok elégcsinos."

...vékony,szép,egészséges,okos, művelt.....stb,stb

Halihó!Élvezzük már az életet!

Mindent lehet, csak mértékkel!

És tessék jól érezni magunkat.

Mert az élet rövid!

A baj meg sok!

Muszáj optimistának lenni!

"csakazértis"-fórum azoknak, akik mernek önmaguk lenni!

Én bevállalom- és te?

A baj meg sok

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook