Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Lúgos víz fórum

Lúgos víz (beszélgetős fórum)


2013. nov. 16. 09:08
Egyébként egy vegyész írta, hogy 1 m3 lúgos vizet kellene inni, ahhoz, hogy a gyomorsav ne tudja közömbösíteni (vagyis, hogy a jótékony hatásait ki tudja fejteni), de én nem vagyok vegyész, mielőtt valami okostojás megint kiosztana. Én csak leírtam.
2013. nov. 16. 09:03
Nem mindenki hajlamos a víz visszatartásra. A főnökömnél például semmi, de az egyik kolléganőmnél és nálam is így alakult.
2013. nov. 16. 08:52
Én fél éve csak ezt iszom,nincs viz visszatartás,nincs hízás,ez butaság.Ellenben annyi minden jó tulajdonsága van,ami miatt nem mondanék már le róla semmi pénzért.Napi 150 ft-ot nekem megér az egészség,csak ajánlani tudom!!!
22. egészségügyis (válaszként erre: 20. - Xoxox)
2013. nov. 16. 08:23
Nektek szerettem volna segíteni a tapasztalatommal. Köszönöm, ha ilyen hálásak az emberek érte:(Sajnos nem sok időm volt a fogalmazásra és a hízást nem tettem idézőjelbe, de ha figyelted volna odaírtam, hogy a vízvisszatartástól volt és, ha jól emlékszem azt is írtam, hogy a 3 l vízhez képest a vizeletem mennyisége jóval kevesebbnek tűnt. Mivel Na-bikarbonáttal lúgosítják, a Na pedig vizet köt meg a szervezetben. Csak előtte nem néztem utána annak, hogy mivel lúgosították. Köszönöm az kritikus hozzászólásod!
2013. nov. 11. 17:50
Fincsi imádom.
20. xoxox (válaszként erre: 18. - Egészségügyis)
2013. nov. 11. 17:44
de ezt nem bírom ki: ha eddig nem ittál meg 3l vizet és most pedig naponta megittál ennyit,akkor szerinted mi lehet az a pár plusz kg és mitől "puffadtál" meg? köszöntem...
19. xoxox (válaszként erre: 18. - Egészségügyis)
2013. nov. 11. 17:42
.....most erre hadd ne mondjak inkább semmit. Nem önmagában a lúgos víztől híztál,de gondolom ezzel te is tisztában vagy, ha már az a nicked,ami...
2013. nov. 11. 17:33
24 napig ittam a lúgos vizet. Kb. 1-2 kg-ot híztam tőle, miközben mindenem dagadt. Kolléganőm csak 2 üveggel ivott meg, 3 kg-ot hízott a lúgos víz által okozott víz visszatartástól. Estére a lábai olyanok voltak, mint 2 oszlop. Még a párja is megjegyezte, hogy milyen pufi lett.
2013. okt. 30. 16:43
Sziasztok! Én nagyon szkeptikus voltam ezzel a lúgos vízzel kapcsolatban. Végül úgy döntöttem adok neki egy esélyt. 1 hónapig ezt fogom inni. Vettem egy könyvet, amiben az áll, hogy nekem kb. 3 litert kell naponta ebbvől meginnom. Szerintem ez előtt még életemben nem ittam meg 3 l-t, de valahogy ebből a lúgos vízből sztem sokkal könnyebb. 12 napja iszom és azt tapasztaltam, hogy sokkal simább, puhább lett a bőröm. A testsúlyom nem csökkent, sőt ha úgy nézem még talán nőtt is, de nem azért mert többet eszek, hanem a napi 3 liter víz miatt. Másnak tapasztalata?
2012. dec. 12. 17:45
szia! Igazság szerint nekem nincsen problémám ami miatt innám, csak az egézség megőrzés végett. Viszont nagyon pozitív dolgokat hallottam róla(volt kollegám felesége állítólag ennek a víznek a fogyasztásásnak köszönhette, hogy még évekig életben maradt:(. Szerintem ha lúgos víz akkor inkább ez: pe ri do t. Ez természetesen lúgos víz és nem mesterségesen van előállítva.
2011. ápr. 10. 21:01
mi a különbség a többféle lúgos víz között? (áron kívül:))
2010. máj. 6. 07:37
Tájékoztatót én is tudok küldeni bárkinek. A víz nevét megírtam privibe murva!
13. murva
2010. máj. 5. 20:28
Mi a neve a lúgosvíznek?Kérlek írjátok meg.Köszi
2010. máj. 5. 20:25

Sziasztok!

Én és a családom már egy éve lúgos, oxigénnel dúsított vizet fogyasztunk és csak pozitív tapasztalatunk van. Otthoni készülék(ek) (nem reklámozom)

Rengeteg problémánk volt a gyomrunkkal és a gyomorsavval, de hála istennek amióta fogyasztjuk megszünt és nem kell különböző savlekötőket bevennünk.

Plussz mivel oxigénnel dúsított, a betegségek mint például torokgyulladás vagy megfázás hamar vége.

De még sorolhatnám...

Ha valakinek tudományos, illetve bővebb információra lenne szüksége email-ben küldhetek anyagokat!

11. bobe2 (válaszként erre: 9. - Névjegy82)
2010. máj. 5. 20:12
Köszönöm szépen válaszodat,utánna fogok járni érdekel a dolog.
2010. máj. 5. 12:34
Másnak nincsenek tapasztalatai?
9. névjegy82 (válaszként erre: 8. - Bobe2)
2010. máj. 5. 07:44
Szia! ÁLtalában felénk kisebb boltokban, trafikokban kapni. A nagy multiknál nem. Nincs otthoni készülékem, meg semmi. Nem hiszem, hogy egy oldatot, vagy bármit pontosan lehet pH-ra adagolni..
2010. máj. 4. 20:13
Sziasztok.Hol veszitek a lugos vizet milyen kiszerelésben van ,vagy othoni készüléketek van ?
7. névjegy82 (válaszként erre: 6. - Dóra.)
2010. máj. 4. 14:18
Gyomorsav- de ezt már írtam- emésztési gondok, puffadás, hasmenés,epe olyan kajákat tudnak megenni anyuék, amit eddig nem. Izületi problémák,köszvény húgysavat semlegesíti. Alvászavar, meg van aki szerint hajhullásra, hajzsírosodásra is jó neki, ezt nem tudom,de tesztelte és eddig 2 naponta mosta a haját, most egy hét után mosta meg.Mos hirtelen ennyi jutott eszembe.
6. Dóra. (válaszként erre: 3. - Névjegy82)
2010. máj. 4. 13:15

Minde érdekelne róla :) tapasztalatok... miben segített, mi lett tőle jobb..stb.


Szóval minden érdekelne róla..

2010. máj. 4. 12:47
Az egészséges gyomor pH-ja 2-es, sokan terápiás céllal isszák-van olyan akit komoly műtéttől mentett meg- persze, neki nem 2 pH-ja volt :) na nem oktatni akarok, csak próbálom megosztani, amit tudok róla, mert ez tényleg jó.
4. névjegy82 (válaszként erre: 2. - 49f0d20c7d)
2010. máj. 4. 12:44
A lúgosviz pH-ja, amit iszunk 9-es. Ha megnézed az ásványvizet és a lúgosvizet teljesen más az összetétele, többszörösen szűrt és tisztított, nem tartalmaz semmi adalékanyagot. Igenis sokban különbözik a sima víztől. Na, mindegy is.
3. névjegy82 (válaszként erre: 1. - Dóra.)
2010. máj. 4. 12:41
Szia! Nálunk és az ismerőseink körében nagyon elterjedt. Csak ez isszuk régóta. Csak pozitívat tudok róla írni. Mi érdekelne konkrétan? De nem diétás céllal isszuk, bár hozzáteszem van aki azóta lényegesebben kevesebbet eszik!
2010. máj. 4. 12:06

Szia!!!


Én lúgos ásványvizet szoktam inni,de biológia tanárom mondta, hogy nem érti, miért isznak az emberek lúgos vizet, ha a gyomor pH-ja 1-2, ami erősen savas, és így a lúgos víz nem különbözik a rendestől hatásában, ez most egy trend, hogy lúgos vizet kell inni.

2010. máj. 4. 11:57
Ivott valaki folyamatossan lúgos vízet? Tapasztalatok? Mellette diéta vagy ha nincs diéta akkor is segít?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook