Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szőrtüsző gyulladás? fórum

Szőrtüsző gyulladás? (beszélgetős fórum)


2010. máj. 4. 12:39
ajjaj...
15. fc57ac7ebe (válaszként erre: 14. - Ee4c27a1c3)
2010. máj. 4. 12:13
Abban az esetben szerintem valamilyen nőgyógyászati fertőzés.
2010. máj. 4. 12:11
amúgy ha nem szőr miatt van, akkor van valami egyéb ok, hogy mitől lehet?
13. fc57ac7ebe (válaszként erre: 12. - Ee4c27a1c3)
2010. máj. 4. 12:09
Én olyat használok ami arcra való, és csak felül-oldalt,óvatosan.
12. ee4c27a1c3 (válaszként erre: 11. - Fc57ac7ebe)
2010. máj. 4. 12:05
na ok, de ott nem biztos h használnám a bőrradírt :D
2010. máj. 4. 12:02

Sziasztok!

Nekem is volt régebben sokszor.Én egy picit megszúrtam a tetejét,megnyomtam,és csipesszel kihúztam a bent ragadt szőrszálat,majd lefertőtlenítettem.

De ehhez biztosan tudni kell,hogy tényleg szőrt. gyulladás-e?

Kozmetikus segíthet rajta,ha magatok nem meritek!

És sokat segít a megelőzésben a radír,erős szemcsés,egy héten 1-szer,2-szer.

2010. máj. 4. 11:49
Nekem is volt a belső combomon pár éve, elmentem a háziorvoshoz aki egy antibiotikumos kenőcsöt írt fel, amitől szépen elmúlt.
2010. máj. 4. 10:12
úúú andi tudom miről beszélsz tavaly elött volt nekem is olxan de az jó dioni volt amikor bementem a sebészetre közökte az orvos h ez valamikor lehet h sz.gyulladás volt de most már tályog...felvágták azt hittem össze... magam.szóval azt mondod h nőgyógyásztól kérdezzem meg hogy mitől lehet?amugy nekem szinte folyamatosan van,csak valamikor nagyobb és jobban fáj valamikor meg csak kicsi:(
8. ee4c27a1c3 (válaszként erre: 6. - K.Andi89)
2010. máj. 4. 10:09

igen...én is azóta így csinálom :)



és mi lett a nővéreddel? mit mondott az orvos?

2010. máj. 4. 10:09
én tényleg csak a nagyon bent lévő helyeknél vágom szállal szemben, mert hát az kényelmi szempont, nem egy dologban :)
2010. máj. 4. 10:08

neki is úgy indult mint a szőrtüsző gyulladás, de ugye az igazából pár nap, és elmúlik. neked mióta van ez?

igazából lányok a borotválkozásnál sokat tudtok segíteni a szőrtüszőknek, ha nem szálnővekedéssel szemben vágjátok le a szört, nem lesz olyan sima, de a látvány ugyanaz :) igy nem tud benőni a szőr, mert egy minimális vége kint van a bőr felett.

2010. máj. 4. 10:06
lexus, a próblémád nem éppen a szőrtüsző gyulladásra mutat vissza... a nővéremnek volt egy pont ilyen problémája, ő nem foglalkozott vele, és olyan nagy lett neki, mint a kisujjamon a köröm, végül már járni alig bírt tőle. menj el nőgyógyászhoz mielőtt eltud fertőződni, és a többi. ő biztosra tudja mondani...
4. ee4c27a1c3 (válaszként erre: 3. - Lexusz)
2010. máj. 4. 10:06

akkor sajnos nem tudom...

de reméljük jön még ide valaki, aki tud mondani valamit :)

3. lexusz (válaszként erre: 2. - Ee4c27a1c3)
2010. máj. 4. 10:01
Igen én is erre gondoltam csak ha már nem is borotválkozom...?:(
2. ee4c27a1c3 (válaszként erre: 1. - Lexusz)
2010. máj. 4. 10:00

nekem pont ettől volt...a borotválástól visszafelé kezdett el nőni a szőr és ettől begyulladt...


de engem is érdekel,hogy mitől van...és mit lehet kezdeni vele...

2010. máj. 4. 09:55
Sziazstok!Olyan problémám lenne hogy az alsó nemi szervemen folyamatosan megjellenk dudorok vagy minek is nevezzem.Olyan mintha szőrtüsző gyulladás lnne de mégse(szerintem).Kinyomni nem minden esetben tudom viszont piros kemény és fáj.Valakinek van valami ötlete hogy miért lehet vagy hogyan lehetne ezt megszüntetni esetleg kezelni.Borotválkozás miatt nem lehet mert már odáig fajultam hogy azt is mellőzöm:(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook