Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Terhesség után fogyjunk, alakuljunk szuperszexire! :) fórum

Terhesség után fogyjunk, alakuljunk szuperszexire! :) (beszélgetős fórum)


1 2
44. nyuszkó nyuszu (válaszként erre: 43. - Buhu bahu)
2012. febr. 3. 11:17

SZIA!

A LÁNYOM MOST LESSZ MÁRCIUSBAN 1-ÉVES,MÉG MINDIG SZOPIZIK (HÁLA ISTENNEK,MÉG VAN MIT) PERSZE MÁR ESZIK SZILÁRD TÁPLÁLÉKOT IS.

KB-2-3-HÓNAPJA ELKEZDTEM KEVESEBBET ENNI,2-3SZOR ESZEM,KERÜLÖM AZ ÉDES DOLGOKAT,ÉS FOGYTAM 7-KILÓT...MOST 68 KG VAGYOK,DE VAN MÉG RAJTAM 13-14 KG FELESLEG...

KB 2-HETE KEZDTEM EL REGGELENTE,20 GUGOLÁST CSINÁLNI...EZ AZÉRT NEM SZÁMIT SZERINTED OLYAN NAGY 'BAJNAK' ?? MERT HÁT NEM ARRÓL VAN SZÓ HOGY 'KOPLALNÉK' VAGY ERÖTELJESEN FOGYÓKURÁZNÉK,HISZEN A BABÁM AZ ELSÖ!!

AMIKOR MÉG A TERHESSÉGEM ELÖTT JÓVAL,FOGYÓZTAM AKKOR ÉN SZEDTEM A KINAI SZŰZ-TEA KAPSZULÁT,ÉS NEKEM HASZNÁLT!

TE NEM NEM PRÓBÁLTAD?

HA TUSDZ ÍRJ MAJD PRÍVÁTBA,MERT NEM MINDIG VAGYOK A NETNÉL...KÖSZI SZIA kriszta

2012. jan. 31. 09:44

Szia!amig szoptatsz nem ajanlott, de ha mar nem akkor nyugodtan, 2 - 3 honapig nem ajanlott szules utan, de azutan mar nem problema.

Ha szoptatsz akkor csak probalj meg odafigyelni szerintem, hogy mit mivel eszel.

Na, de pont en beszelek, aki marciusban lesz ket eve, hogy szultem, es meg mindig oriasi tulsuly van rajtam..Dehat nem arrol van szo, hogy nem tudom mit kellene csinalni, csak nehez kibirni a dolgokat..:P

2012. jan. 30. 15:54

LEHET SZÜLÉS UTÁN FOGYÓKÚRÁZNI,ÉS TORNÁZNI?

ÉN TAVALY SZÜLTEM MÁRCIUSBAN,ÉS A VÉDÖNÖ AZT MONDTA,HOGY AMIG SZOPTATOK NEM AJÁNLOTT,MERT BELEKERÜLNEK A MÉREGANYAGOK A TEJBE AMIK A FOGYÁS KÖVETKEZTÉBEN SZABADULNAK FEL...

2011. jan. 12. 00:27

Derekra ajanlom a hulahoop-ot - mondom en, aki meg nem is zszultem, viszont karikazok, es hasznal. Aki csaszarral szult, ott erdemes megkerdezni az orvost, lehet-e nehezitett karikat hasznalni. Egyebkent nem kell felni ezektol a csoda uj masszirozos meg foam boritasu nehezitett karikaktol/lehet fabol keszultet venni, lehetoleg min 90, de inkabb 100 cm atmerojut. Zene kell hozza, vagy tv-nezes kozben is lehet tekerni, tehat mindenkinek jo, aki arra hivatkozik, h egyedul nem sportol szivesen. Filmet nezve nem unalmas. :)


Futas szerintem is johet, v spinning. Az interval cardio a hatasosabb, nem az egyenletes tempoju edzes. Esetleg egy kis formalodas Pilates-szel: ultimatepilatesworkouts - ott van fent ingyen edzesprogram. :)

40. macskaszemu (válaszként erre: 37. - Pandamama3)
2010. máj. 24. 10:53
biztos az is benne volt, h én terhesség előtt is sokat futottam, és szülés után is elkezdtem (6 hét után). a futás sokat feszesít, próbáld ki... mindenki fél tőle, de szép lassan, fokozatos terheléssel hamar (1-2 hónap alatt) megnő az ember állóképessége. először csak 10-15 percet, aztán egyre többet. a lényeg, h nem sprintelni kell, hanem szép komótosan kocogni, az is szépen felviszi az ember pulzusát.
2010. máj. 21. 22:12

Az az igazsag,hogy annyira tudom,mit kene ,hogyan kene,... de nem tartom be. Ugy erzem,nem tudok elni krumplisteszta vagy pizza nelkul...:(

De nem akarok elni a sulyfeleslegemmel sem!!!!!!!!!

Miert van ez??

38. pandamama3 (válaszként erre: 36. - Buhu bahu)
2010. máj. 21. 22:10
Mikor vagtal bele az Atkinsbe? Mennyi ido alatt ment le az az 5 kilo?
37. pandamama3 (válaszként erre: 38. - Macskaszemu)
2010. máj. 21. 22:09

AZta, 6 het alatt lement a 25 kilo plussz???!!!! nagyon ugyes voltal,gratulalok!!!!!!!!!

En is csaszarral szultem, mar elkezdtem edzeni hasra is, de nagyon ritkan es ovatosan csinalom. Tok felek, pedig mar tobb,mint 3 honapja szultem...

Valtozo velemenyeket hallottam errol is, valaki fel ev felepulesi idot is javasol, az izomrostok szetvagasa miatt.

Pedig ram ferne mar a feszesites, log a hasam csunyan sajnos :(


Nem tudok tanacsot adni ,milyen hasizom gyakorlatot lehetne vegezni. De utana fogok nezni,mert mar nekem is aktualis lenne.

2010. máj. 21. 22:07

Jajj lanyok,en nem haladok sehogy.... A het elejen elkezdtem egy drasztikus fogyokurat (a Level dietat, biztos ismeritek, reggelire narancs,kave,ketszersult...) , birtam is ,bar nagyon szedultem ,de a 3.nap vegen elkezdtem utanaolvasgatni a velemenyeknek, szakertoi kommenteknek a dietaval kapcsolatban. Persze szidtak,mint a bokrot... ugyhogy nagy siras-rivas kozepette /hogy mit csinaljak.../ abbahagytam.

Nem akarok ugy lefogyni,hogy minden megy,a zsirom meg marad... Aztan ha a dietanak vege, jon fol megtobb felesleg. :(

Szoval most nem tudom,mit csinaljak.

Most az az egyetlen hasznalhatonak tuno modszerem,hogy sokszor eszem keveset.

Valamennyire be is jon,mert lement egy kilo a drasztikus fogyokurat befejezve is.

2010. máj. 7. 10:43

Nekem terhesség alatt combra meg fenékre mentek a kilók :( hasamból már ment le. narancsbőr na hát igen ismerős :( szülés előtt én tényleg vékony voltam xs - s-es ruhákat hordtam...szülés után xl ma már l-es meg van már m-es is, de combomból nem igen megy le semmi. meg eltűnt a bokám.. régen volt szép bokám most meg semmi :D

valószínű, h fejben dől el. meg kitartás kell. nehéz az út a végeredményig, de megéri. tojásosnokedli,húsos palacsinta nekemis nagy kedvenceim és lemondnai sem tudnék róluk, de kell vmi megoldás :) összeszorítan a fogakat és csak azért is leadni a kilókat. bár az én környezetemben már mindneki kikacag mikor mondom, h leadom ezt a 10kilót, mert 2 napig bírom aztán nem:D

34. pandamama3 (válaszként erre: 32. - Pnéadri)
2010. máj. 6. 23:54

Ez jo. Es mik is a szabalyaid?


En is azert talaltam ki sajat szabalyokat,hogy konnyebben betartsam. Ugyanis ha mas "mondja",dacolok ellene... :)

Hulye vagyok,tudom.

2010. máj. 6. 23:50
Megyek aludni. Jó éjt!
32. pnéadri (válaszként erre: 30. - Pandamama3)
2010. máj. 6. 23:47

Először csak kevesebbet ettem és kevest tornáztam.Fogytam is tőle lassan. De csak becsúszott néha ez-az (süti stb)

Aztán egyik nap 2 kilóval több voltam, mint egy héttel előtte és akkor felhúztam magam.

Eldöntöttem, hogy most nem adom fel és megcsinálom végre.

Kitaláltam a szabályokat és tartom magam hozzá.


Szerintem a makacsságom segít most :)

31. pnéadri (válaszként erre: 28. - Pandamama3)
2010. máj. 6. 23:41
Meg kellene találnod azt a módszert, amit nem kínzásnak élsz meg.
30. pandamama3 (válaszként erre: 27. - Pnéadri)
2010. máj. 6. 23:41
Nem tudod,hogy nalad mi valtotta ki ezt az agyi valtast? :)
29. pandamama3 (válaszként erre: 27. - Pnéadri)
2010. máj. 6. 23:40

Pontosan !!

Es en nem az a tipus vagyok,aki akkor inkabb nem megy strandra...

DE!!! Elmegyek !! Es vegigvonulok a szep testemmel, a gyonyoru gyerekemmel es az irigykedo tekintetek ramszegezodesevel egyutt :)

Tudom,hogy nem iden nyaron....Azert realisan gondolkodom.

De nem akarok mar erre tul sokaig varni.

28. pandamama3 (válaszként erre: 24. - Pnéadri)
2010. máj. 6. 23:38

Teljesen egyetertek ezzel a szemlelettel: minden fejben dol el!!!

Epp ezert vagyom en is erre a "valami atvaltott az agyamban" erzesre! At akarom valtani a "jo lenne vekonynak es sportosnak lenni, de akkor megvaltozna az egesz eletem,es jajj az bonyodalmakhoz vezet.." hozzaallast egy "gyonyorunek es egeszsegesnek erzem magam,es kozben szuper vekonyra es izmosra alakitom a testem" hozzaallasra.

27. pnéadri (válaszként erre: 26. - Pandamama3)
2010. máj. 6. 23:38

Én is így vagyok ezzel.

A cél, hogy bikiniben jól érezzem magam, amikor Manómmal sétálok a strandon. Nem akarom takargatni magam óriási kendőkkel, nem akarom behúzni a hasam és főleg nem akarom szégyenkezve lehajtani a fejem!

2010. máj. 6. 23:35

Amugy 25-30 kilotol szeretnek megszabadulni.

De nem is a kilok erdekelnek leginkabb, hanem a forma! :)

25. pandamama3 (válaszként erre: 22. - 367d5fde7b)
2010. máj. 6. 23:34

En sem vagyok dieta parti. Fokent azert,mert nem akarom ugy leelni az eletem,hogy orokke dietazom, erre lenne a megoldas egy teljes eletmodvaltas. De ilyenkor mindig eszembe jut,hogy akkor en mar sosem ehetem a kedvenc kajaimat ????-(tojasos nokedli,lasagne,husos palacsinta...es hasonlo tarsaik :) )

A msik ok pedig,hogy epp amiatt hiztam meg ,mert regebben allandoan dietaztam, a gimis eveimet kb sargarepa zabalassal eltem tul...:) Pedig akkor nem is lett volna ra szuksegem, utolag belatva /es a kepeket elnezve...

Viszont akkor ducinak lattam magam,es vekonyabb akartam lenni.

Aztan mikor ugy dontottem, ennek vege, nem fogok allandoan dietazni, na akkor atestem a lo tuloldalara: rengeteget ettem//szinte dacbol--hogy na mar akkor en azert is eszem!! (ez is egy olyan lelki ok fele..)

Idom is volt enni,mert olyan suliba jartam,hogy nem kellett bent ulni egesz nap.

Es akkor jottem ossze a parommal is, ami miatt hamarosan elkezdtem fogamzagatlot szedni,es mikor nem birtam az osztondijambol megvenni a draga ,modern tablettat, felirattam egy lorugasnyi hormontartalommal rendelkezo, negyed annyiba kerulo tablettat, ami aztan ratett 6 lapattal a folyamatra.

Es szepen lassan ,de biztosan MEGHIZTAM.

Most pedig a terhesseg alatt feljott meg par plussz kilo, de ezzel inkabb az a bajom,hogy csunya lett a testem : log a hasam :( narancsboros a combom :( (holott eddig gyonyoru feszes borom volt!!!szoval sokkolt ez a dolog)


Es nem akarok igy elni!!!!!!!!!!!!!!

Szep es fitt anyuka akarok lenni, akit megbamulnak a strandon irigykedve meg a tinilanyok is!! :)

Tudom,ez az utolso kicsit butan hangzik, de ez van. Jol akarok kinezni!!! Magam miatt, a parom miatt, a kisfiam miatt, es a vekonyka tinilanyok miatt is pl! :)

De foleg magam miatt.

Olyan almaim ,celjaim vannak, amikben mindenkepp egy olyan no szerepel,aki sportos,fitt,joalaku,izmos es csinos. Ez egyelore kulsoleg sajnos nem en vagyok :(

2010. máj. 6. 23:33

Lehet valami ebben a lelki dologban, vagy csak igaz, hogy minden fejben dől el.

Én már sokszor fogyókúráztam, de mindig szenvedtem és nem is nagyon haladtam, vagy feladtam gyorsan.


Most viszont valami "átváltott" az agyamban és nem kínlódok, mégis jobban haladok, mint bármikor.

Sokszor nagyobb örömöt okoz, hogy ellenállok és erős vagyok, mint az a szelet süti vagy más kaja adott volna. Nem is ismerek magamra!

23. pnéadri (válaszként erre: 12. - Pandamama3)
2010. máj. 6. 23:27

A 10 kiló február elejétől ment le.

Mivel több mérlegen mértem magam, már én sem tudom ebből mikor mennyi :)

Febr. 1.-től ápr. közepéig kb. 4 kg, a többi azóta (azt hiszem)

22. 367d5fde7b (válaszként erre: 21. - Pandamama3)
2010. máj. 6. 22:48
az a baj, h én nem vagyok a diéták híve.. inkább a sport. de azt is mással nem egyedül :) bár mentégemre legyen mondva múlt héten is voltam futni meg a héten is 2x :) diétákkal az a bajom, h a zöldségeket és gyümölcsöket nem igen szeretem.. sőőőőt... ha nem titok hány kilótól szeretnél megszabadulni?
21. pandamama3 (válaszként erre: 20. - 367d5fde7b)
2010. máj. 6. 22:14

Na, pl erre gondoltam,hogy lelki okok miatt nem fogyunk le.

Hiszen belul nem is akarsz fogyni, mert jol erzed igy magad (ami dicseretes..).

Probalkozol,de nem is gondolod komolyan.

Igy nem is viszed vegig, es nem fogysz le.


Ami nem baj...Orulok,hogy jol erzed magad.

En viszont muszaj ,hogy lefogyjak!!!!! szornyen nezek ki :(

20. 367d5fde7b (válaszként erre: 19. - Pandamama3)
2010. máj. 6. 10:46
Így IS jól érzem magam. Csak néha/de ez tényleg ritka/ elkap a sóvárgás a régi alakom után. Szerintem ezért is hagytam abba én is a sportot mikor a többiek akikkel lekezdtem modnták, h ők inkább nem jönnek, mert annyira nem fontos ez a plusz 10kiló leadása. De azért én még igyekszem hátha :)
19. pandamama3 (válaszként erre: 17. - 367d5fde7b)
2010. máj. 5. 23:56
Ha te igy baromi jol erzed magad,akkor nincs is rajtad valojaban felesleg. Akkor te ilyen vagy, igy erzed jol magad. Nem?
2010. máj. 5. 23:55

Azt hogy a tulsulynak lelki okai vannak,nem ugy ertettem amugy,hogy banatodban eszel,es azert hizol meg /(Buhu bahu,te igy voltal ezzel?)

,hanem hogy a lelked,a tudatalattid nem akar megszabadulni a sulyfeleslegtol.

Szerintem en ezzel regota igy vagyok/voltam. De mar nem fogom engedni magamnak,hogy ragaszkodjak a ZSIRBORTONHOZ!!!!

2010. máj. 5. 18:27
nem feltétlenül hiszek ebben, d eén így közel 10kiló plusszal is baromi jól érzem magam a bőrömben :D
2010. máj. 5. 15:47
hello van itt valaki?
2010. máj. 5. 13:23

igen!

en azmiatt hisztam meg par eve

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook