Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 12 hetes várandós mamákkal beszélgetnék:) fórum

12 hetes várandós mamákkal beszélgetnék:) (beszélgetős fórum)


14. a1baa7edcc (válaszként erre: 13. - Gigianyu)
2010. máj. 7. 17:15

Angliaban, ezert itt csak CRL-t es NT-t neztek, CRL 66,8 mm, NT 1,7mm (kereken 13. het-nek jottek ki ezek az adatok). Azt mondta, alacsony a Down-kockazat, de vert is vettek, azzal egyutt lesz eredmeny.

Ha fiut szeretnetek, akkor szurkolok, hogy a 18. hetig el ne tunjon, amit 'ott' latott! :))

13. gigianyu (válaszként erre: 12. - A1baa7edcc)
2010. máj. 7. 08:59

szia persze megmondom neked mekkora volt a CRL.62 miliméter 12 hetes .Én kérdeztem a dokit tud-e mondani valamit ki lehet odabent.:) azt mondta ha most akarok tudni választ azt mondja fiu.De 18 hetesen mond 100%-ot akkor tutira láttni fogja.De én akartam tudni most is mit mond:)Hol voltál genetikain mert gondolom te is azon voltál:)jah és a BPD: 22 miliméter tarkóvastagság:2,2 miliméter azt mondta tökéletes.

Várom a válaszod

:)

12. a1baa7edcc (válaszként erre: 11. - Gigianyu)
2010. máj. 7. 00:33

En is ma voltam, de kiderult 6 nappal idosebb :)

Nektek meg tudta mondani a nemet? Nekunk nem mondta, csak egyszer kimerevitette kepen a labait es nem volt kozte semmi.

Mennyi a CRL es NT erteketek?

2010. máj. 6. 19:35
sziasztok voltam ma genetikain 12 hetesen minden oké és a doki szerint kisfiu lesz :) még 1 fiu olyan boldog vagyok.
10. a1baa7edcc (válaszként erre: 8. - Czirczamircza)
2010. máj. 5. 23:05
83%-os hatekonysagu a vizsgalat.
2010. máj. 3. 20:21
Rosszul írtam: Tesztre megyek.
8. Czirczamircza (válaszként erre: 7. - A1baa7edcc)
2010. máj. 3. 20:21
Kombinált teszter megyek, vérvétel, ultrahang. A másiknál azért 1-2% a vetélés esélye. Első babám, nem is vagyok már fiatal, nem akarom ezt sem kockáztatni. És ez a kombinált teszt megbízható.
7. a1baa7edcc (válaszként erre: 4. - Czirczamircza)
2010. máj. 3. 20:17

Miert nem mered az amniocentezist?

Gendiagnosztikan milyen vizsgalatok varhatoak?


Egy ideje szamolom a napokat, hogy mikor erek a 12.-be es mulik el az allando emelyges, hanyinger, remelem a faradtsag is enyhul.

6. a1baa7edcc (válaszként erre: 3. - Gigianyu)
2010. máj. 3. 20:15

Ezek szerint az orvosod mindent rendben talalt?

Eleg ijeszto lehet az a verzes igy :S

Nem nehez egy 4 eves kisfiu mellett?

5. vvicus (válaszként erre: 1. - Gigianyu)
2010. máj. 3. 20:04
Szia! Gyere a 2010 novemberi babát várók fórumába! Ott nagyon sokan vagyunk ennyi idősek! Mi ma vagyunk 11h+1n-osak!
2010. máj. 3. 19:59

Sziasztok! Én ma vagyok pont 12 hetes.Múlt héten voltam ultrahangon, akkor volt 48.3 mm.

Ma még van hányingerem, remélem, elmúlik hamarosan.

Én is vérezgetek néha, de nekem van egy méhszájsebem. Azt mondta a doki, hogy attól van, mert teljesen zárt a méhszáj.


Most a héten megyek géndiagnoszikára. Mivel már 37 éves vagyok, muszáj, de a hasbeszúrást nem vállalom.


Ja igen, Ő lesz az első babám! Úgy mozgott az ultrahangon, hogy hihetetlen. Forgott, mozgatta a karját, nagyon aranyos volt!

3. gigianyu (válaszként erre: 2. - A1baa7edcc)
2010. máj. 3. 18:55

nem se hányinger se hányás.De a kismama vitaminokat nembirom ha azokat beveszem akkor vagyok rosszul ha nem szedem semmi bajom:(

Egy nagy problémám van vérzek.Mikor megkéne jönni elég erősen vérzek.A baba jól van sziv hang szuper méhlepény helyén.De azért az emberre a frász jön mikor elönt a vér.Szigoru ágynyugalmon vagyok 3x2 magne B6--ot szedek.Fogytam 5 kilót:( Van egy 4 éves fiam.Vele végig véreztem.

2010. máj. 3. 18:52

Szia! Az enyem 11+5 es csutortokon lesznek pontos meretek.

Hogy vagy? Voltak rosszulleteid?

2010. máj. 3. 18:45

Sziasztok.Érdekelne velem egy idős kismamák hogy vannak,mik a baba méretei,panaszaik,észrevételeik.:)

Az én manóm 12 hetes és 46 miliméter:) és már most nagyon szép:):):)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook