Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ezzel most feldühítettem, vagy felkeltettem az érdeklődését? fórum

Ezzel most feldühítettem, vagy felkeltettem az érdeklődését? (beszélgetős fórum)


15. mandella (válaszként erre: 14. - 8fd47b681f)
2010. máj. 3. 19:19

ne hívd fel

várd ki a csütörtököt, aztán hajrá

2010. máj. 3. 19:16
Ettől amúgy puhány egy srác? mármint hogy csiál valamit, amiről nem tudja, helyes-e, és felhívja a lányt, vagy üzen neki, hogy bocsánatot kérjen olyasmiért, amit lehet el sem követett?
2010. máj. 3. 18:30
hát elő:) - tudom mit akarok neki mondani, de nem tervezem el, úgy sem úgy sikerül....
2010. máj. 3. 18:24
Mostmár ne hívd! Had furdalja csütörtökig a kíváncsiság, hogy mit akarsz neki mondani:)) Nem kell elnézést sem kérni, nem tettél semmi rosszat. De csütörtökön aztán elő a farbával!:)
2010. máj. 3. 18:13

huszonévesek vagyunk, és csoporttársam, de egyébként meg csütörtökön hétvége előtt találkozunk, hogy megbeszéljük a dolgokat...


MSN-en nem reagálta le rosszul, csak mégis bennem van, hogy ezt nem így kellett volna...merthogy élőben nem volt nagy a szám, MSN-en meg lemertem írni, hogy valamit be kell neki vallanom....

10. Anyky (válaszként erre: 8. - 8fd47b681f)
2010. máj. 3. 18:03
Nem tudom, pontosan mi, hogyan hangzott el, így nehéz konkrét tanácsot adni. Ha úgy érzed, akkor ne telefonálj, ha már másnapra pontosítottátok a találkozást, akkor nem kell ismét felhívnod, az tényleg túlzás lenne. Várj türelmesen holnapig. Az izgulásod teljesen természetes, mindenki izgul egy randi előtt! Akárhány éves is legyen!
9. d8d7f319a3 (válaszként erre: 2. - 8fd47b681f)
2010. máj. 3. 17:59

Szerintem ezen kár ennyit gondolkodnod, egyszerűen ez a csaj csak azt szerette volna megtudni, lehet-e köztetek valami.

Lépned kellene. Ha MSN-en nem találkoztok, akkor írj neki egy mail-t, hogy 'bocsi, de vannak dolgok, amelyek jobbak személyesen!' Így tuti felkelted a kíváncsiságát! :-)

Lehet, ő is szimpinek tart, ezért kérdezte, hogy mi a dörgés. Nem tudom, pontosan hogy kérdezted, de talán érzed a különbséget:

- VALAMIT el akarok neked mondani személyesen...

(így bizonytalanságot keltettél benne, hogy úristen, a szemembe akarja mondani, hogy toljam el a biciklit),

vagy

- SZEMÉLYESEN akarok neked elmondani valamit...

(úristen, a srác találkozni akar velem, de jó...).

Remélem, beszámolsz a fejleményekről! szia

2010. máj. 3. 17:59

Holnap találkozunk...így is felhívjam? Vagy tegyek úgy, mitha nem történt vna semmi, és legyek jófej?


Azért nem tudom, jó ötlet-e hívni, mert akkor meg azt gondolja, hogy én ilyen kis "aggódós vagyok" - hogy állandóan elnézést kérek...

7. Anyky (válaszként erre: 4. - 8fd47b681f)
2010. máj. 3. 17:57

Szerintem teljesen úgy reagáltál, mint egy pasi. Nem fog haragudni rád. Néha olyan körülményesek tudtok lenni, néha úgy kell a gondolataitokban olvasnunk. :-)

Nincs ebben semmi, ha egy kicsit szégyenlős vagy személyesen, majd megnyílsz neki.

De a helyedben én azért felhívnám.

2010. máj. 3. 17:57

annyira emlékeztetsz egy haveromra.

az ő állandó dumája volt, hogy 'majd mondok valamit', meg a másik 'majd hívjál fel'.

24 éves vagyok.

Engem ez a "játszadozás" már idegesít.

De el kell ismernem, 16-17 évesen biztos felkeltette volna az érdeklődésemet :)

Viszont! Kevés az olyan nő - VANNAK ILYENEK, DE VISZONYLAG KEVÉS - akik szeretik a félénk pasikat.

A határozottság és bátorság jó tulajdonságok - bizonyos helyzetekben.(persze ezeket se jó sarkítani)

Szóval engem dühítettél volna :)

2010. máj. 3. 17:56
ez biztos felkeltette az érdeklődését:)
2010. máj. 3. 17:52
hogy személyesen nem mondtam semmit, hanem MSN-en böktem ki, hogy majd valamiről beszélnünk kell....
2010. máj. 3. 17:52
Mivel?
2010. máj. 3. 17:51

Szóval a lány, akibe bele vagyok zúgva ma kérlelt, hogyha bármi van, amit elmondanék neki vagy bevallanék, azt csak mondjam ki (hogyne lenne...) én meg persze kussoltam...


Aztán pár órával később, amikor már szarul éreztem magam emiatt, hogy én hülye nem mondtam semmit, MSN-en írtam neki, hogy valamit elakarok mondani neki személyesen...


Szerintetek ezzel felhúztam, hogy ilyen határozatlan vagyok, vagyis "játszadozom", vagy inkább kíváncsivá tettem, hogy "vajon ez a srác meg mit akar mondani?"


Esetleg írjak neki egy SMS-t, vagy felhívjam, és kérjek elnézést, hogy ez az egész így alakult?

2010. máj. 3. 17:51
Ezzel most feldühítettem, vagy felkeltettem az érdeklődését?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook