Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megjátszod az orgazmust a férjed kedvéért? fórum

Megjátszod az orgazmust a férjed kedvéért? (beszélgetős fórum)


27. ina87
2014. jún. 7. 17:46
nem
2014. jún. 5. 14:29
NEM:
2013. jún. 6. 07:58
Magamat csapnám be, nem csak a férjem. Azóta se játszom el.
2011. aug. 26. 20:53

Vannak olyan " bogyók ", amik a libidót rendesen megzavarják. És akkor lehet a jó partner, ha valamit az " agyban " blokkol, nem fog öszejönni.

Februárba új gyógyszert kaptam. Bizony volt egy időszak, hogy nem sikerült :(. És akkor se játszottam meg, az orgazmust. Sőt eszembe se jutott, azt kellene csinálnom.

2011. aug. 23. 09:43

Ezek a példák, amelyek működnek egészséges embereknél. Vannak viszont olyan problémák, amihez kevés a tapintat, a jószándék, akkor sem sikerül. Mégpedig úgy, hogy előtte évekig minden oké volt.

A lelki gát nehezen felszabadítható.

2011. máj. 14. 12:12

Nem,soha! Ha nagy ritkán nem jön össze, tudja,meg is mondom, valamiért az a nap olyan volt,meg van az oka,nem csinálunk problémát ebből,de ilyen nagyon ritkán fordul elő.:)


Meezynek igaza van!!! A szexbe nagyon sokat lehet fejlődni,ha figyelünk a másikra, elmondjuk a vágyainkat,levetkőzzük a gátlásokat,az intim torna is nagyon sokat dob a dolgon,tapasztalat.

Az alap feltétel persze az erős, tiszta, őszinte szereteten alapuló kapcsolat,megbeszélni mindent,másképpen becsapjuk magunkat,és a párunkat is,annak nem sok értelme van!!!

21. e61ee7c124 (válaszként erre: 14. - A56fa55821)
2011. máj. 14. 09:36

Szerintem csak jó partner kell a hüvelyi orgazmushoz. Nincs olyan együttlétünk, hogy a férjem ne juttason el így a csúcsra.

És ezt eddig 2 férfinek sikerült elérnie nálam.

20. Nika35
2011. máj. 14. 09:07
nem
2011. máj. 14. 09:03
nem:)
2011. máj. 14. 09:03
nem
2011. ápr. 28. 23:24

sziasztok

Az gáz ha valaki megjátssza.Soha nem szoktam!!!

Ismerni kell a másik testét,vagy rá kell érezni mi a jó...........tapasztalatról ne is beszéljünk!!!!

2011. ápr. 28. 07:37
Az ember legalább a párjával legyen őszinte.
15. Kicsicsigusz (válaszként erre: 14. - A56fa55821)
2011. ápr. 28. 07:35
Bárcsak minden pasi ilyen lenne :)
14. a56fa55821 (válaszként erre: 3. - 4ded6e1f48)
2011. ápr. 27. 22:47
Semmiféle hiba nincs a nőben. Egyszerűen arról van szó, hogy a hüvelyben nincs annyi érző ideg mint a csiklóban. A nők gyönyöréért elsősorban a csikló a felelős. A hüvelyi orgazmus, csak bizonyos nők kiváltsága. Ne az legyen a fontos, hogyan sikerül, hanem, hogy mindig sikerüljön.
2011. ápr. 27. 22:44

Észrevenné.. Az a 24 évi együttélésnél nem lehet becsapni.

Nagyon is észreveszi ha nem volt. Azt is amikor én csinálom néha ráadásként, mintha intimtornáznék.

2011. ápr. 27. 20:38
Meg hát:)
2011. ápr. 27. 20:37
sohasem játszottam meg, nem látom értelmét
2011. ápr. 19. 22:42
Nem
2011. ápr. 19. 21:25
nem
2011. ápr. 19. 21:24

Mivel nekem nem nagy tapasztalatom volt sex terén,a párom volt akivel igazán bele tudtam melegedni.Orálisan sikerült elsőnek.Elég sokáig ez volt a bevált módszer.Utána elmaradt valahogy a nagy siker és áttértünk másra.

Ma már ott tartunk hogy van hogy sikerül van hogy nem.Már van egy manónk és így elég nehéz néha elengedni magunk,én egyébként is elég frusztrált vagyok mostanában.De inkább megmondom ha nem sikerül mint hogy hazudjak neki.Egy időbe inkább hazudtam de rájöttem hogy se nekem se neki nem jó.Mivel én ha rossz utána kevésbé kívánom a közelségét,de ha azt hazudom hogy jó volt akkor meg nem érti hogy mi a bajom.És ezt csak is ketten tudjuk kiküszöbölni.

A megoldást csak is ketten találhatjátok meg.Próbáljatok ki különböző pózokat nekünk pl. az jött be ha én vagyok felül.

2011. ápr. 19. 19:43
Sosem! 11 éve vagyunk együtt, ezidáig szerintem, bár nem számoltam, 10nél kevesebbszer nem volt orgazmusom. Mindig azért, mert valami nem stimmelt az én lelkemmel és párom ezt nem érzékelve, noha én mindig jelzem ha valami nem OK, nem úgy közelített hozzám, ahogy kéne, és ilyenkor nem játszom meg magam... nehogy már azt gondolja hogy ez így most jó volt, csorbuljon csak a férfiassága és gondolkodjon el, hogy legközelebb hogyan is nyúl hozzám. Nekem ez a "taktika" abszolút bejött, hisz 11 éve együtt vagyunk; veszekedés és feszültség nélkül
6. 6c5f346e46 (válaszként erre: 5. - 6c5f346e46)
2011. jan. 13. 15:58
tettem..:))
5. 6c5f346e46 (válaszként erre: 3. - 4ded6e1f48)
2011. jan. 13. 15:57

az orgazmus tanulható..ha ott vagyok,már csak magamra figyelek,lesz.rom,hogy akkor abban a pillanatban mit gondol,az csinálom,ami nekem jó,előtte és utána is figyelek rá is,de akkor nem érdekel...az a pillanat az enyém..nekünk is volt sok kudarc,de akkor sem játszottam el neki,nem is igényelte soha..ha nem sikerült,hát nem,majd legközelebb..aztán szépen kitapasztaltuk egymást és megy..saját magadnak kell tudni,hogy mi a jó,a pasi csak eszköz hozzá...

fedezd fel a tested egyedül is,önkielégítéssel,kérd meg a párod az orális szexre,és akkor meglátod,siker lesz..de ha hagyod az önbizalmad a béka segge alá csúszni,akkor meg lesz az eredmény..veszekedés veszekedéssel..

párosítva...

az orgazmus nem érdem,valakinek jár és valakinek nem..meg kell és meg is lehet tanulni..megéri...:)))

én már csak tudom 10 ből 11 kudarc volt,de akartam és tetem érte...

4. 4ded6e1f48 (válaszként erre: 2. - Sotetmancs)
2011. jan. 11. 07:35
de akkor csak látja h neked nem sikerült és akkor ő mit érezhet szted? h a férfiassága csorbát szenvedett, mert nem tudott kielégíteni.
2011. jan. 11. 07:34
tudjátok milyen az, mikor nem tudsz elélvezni, bármennyire is töri a férfi magát? először még az van, h majd legközelebb, de utána meg rájössz h benned van vmi hiba, de nem mered bevallani párodnak, mert akkor ő magát hibáztatná, miközben nem biztos h ő tehet róla. én tegnap este emiatt teljesen befordultam: nem lehet h ilyen mutáns vagyok. már nem is akarom az egészet. lehet eddig azért akartam a szexet h "normális" nőnek érezzem magamat, de nem megy..legszívesebben sírni tudnék....
2011. jan. 11. 01:35

ha meg kéne játszanom az orgazmust, nem lenne a férjem.

sose értettem minek játsza meg valaki. az mire jó? milyen pasi az, aki hosszútávon úgycsinál mintha tuti lenne mindenkinek, holott van egy frulsztrált felesége? azért nem hiszem, hogy nem tűnik fel, hogy az asszony nem nyugodott meg, stb a szex után.

bár az egészet csak úgy gondolom mások feje után

2010. máj. 4. 07:45
NEM!Minek csapnám be és magamat is...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook