Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » A Facebookon az illető látja, ha valaki megnézi az adatlapját? fórum

A Facebookon az illető látja, ha valaki megnézi az adatlapját? (beszélgetős fórum)


2011. febr. 1. 07:44
Köszönöm! :D
8. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 7. - 864c5534c9)
2011. febr. 1. 07:28
nincs ilyen.
2011. febr. 1. 07:14

MyVIP-en lehet látni, ha be nem jelölöd, hogy nem szeretnéd..

Tehát lehet, hogy tán itt is van olyasmi, hogy be kell x-elni vhol, hogy nem szeretném, ha látnák, hogy megnéztem az adatlapjukat...

2011. febr. 1. 07:11
szia!:)én úgy tudom,hogy nem!:)):)Mert sértené a jogszabályt!:)Angol különórán pont erről fordítottam egy szöveget!:)
2011. febr. 1. 07:08
Facebook: Lehet látni, hogy ki keresett rám, ill. ki nézte meg az adatlapom?
4. Bonnie18 (válaszként erre: 18. - Baloghany)
2010. jún. 30. 12:12

Én is értem baloghany-t, engem is foglalkoztat a téma és sajnos az a tapasztalatom, hogy ha valakire többször rákattintasz a facebookon, előbb-utóbb meg fog jelenni nála a profilod az „ismerős javaslatoknál”. Ha sok ismerőse van és csak egyszer nézed meg, valószínű nem, de ha naponta odakattintgatsz, akkor meg fogsz jelenni, és ez akkor „gyanús”, ha nem vagy nála bejelölve, vagy nincsenek közös ismerőseitek.  (válasz murilanak: ez elég „kellemetlen” volt/ex barátoknál/barátnőknél, „halálos ellenségeknél”  )

Az alkalmazásokkal kapcsolatban, sok olyan alkalmazás van, ami elvileg működik, de téged csak akkor mutat, ha te is felvetted ezt az alkalmazást… szóval ha nem regisztráltál, a te neved nem fog megjelenni. Legalábbis én így értelmeztem, remélem nem tévedek…

3. Fedo
2010. jún. 19. 06:16
nem
2. Emili0418 (válaszként erre: 17. - Baloghany)
2010. jún. 18. 21:14

szia, milyen alkalmazás ez?

iwiwen nincs olyan lehetőség ki nézett meg s fordítva...

2010. máj. 4. 12:22
nem

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook