Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Azért vannak a jóbarátok.... fórum

Azért vannak a jóbarátok.... (beszélgetős fórum)


1 2
2010. jún. 10. 12:23
Én azért tapasztaltam pozitív dolgokat is! Vannak olyan emberek (magyarok) akinek legszívesebben beolvasnék,de valjuk be vannak pozitív emberkék is! nem szabad általánosítani! Én inkább azt tapasztalom sokan nem szívesen szólalnak meg akik beszélik a nyelvet ,de ebbe is van kivétel! Az árvíz után meg nem tom mi lesz!Nekiállni mindennek,nagy a fertőzés veszély,az anyagi kár,de nem tom mennyi segítség lesz! tudtok abban segíteni miylen fertőtlenítő ilyenkor a legjobb,mi ellene célszerű oltást kérni,hova lehet fordulni az anyagi károk miatt?köszi,szép napot!
2010. jún. 9. 13:07
Hát sajnálattal olvasom hogy a kinti magyarok hogy bánnak a fajtájukkal. Pedig a tv-be hogy áradoznak hogy milyen jól kijönnek meg összetartanak :S Akkor ez nem is igaz. :S Én meg el is hittem :S
36. Marcsi87 (válaszként erre: 26. - Sybrrill)
2010. jún. 9. 13:06
Köszke :)))
35. kiddy
2010. jún. 6. 21:33
igen tenyleg nagyon szomoru hogy a sajat "fajtankat" nagy ivben elkell kerulni...
2010. jún. 6. 21:17
Sajnos nekem is nagyon sok negatív tapasztalatom van ezzel kapcsolatosan :(
33. kiddy
2010. jún. 6. 21:12
egy kisebb varos.Kingston upon Hull.
32. kiddy
2010. jún. 6. 21:11
:-)ez aranyos:)
2010. jún. 6. 21:04
kiddy, igazad van sajnos...itt, Németországban is megy a magyarok között a fúrás...nekem egy év kellett, hogy megismerjek egy magyart a környékemen...pedig vannak elég sokan, de elég utálatosak...akit megismertem, nem, mondjuk, tt a Hoxán ismertem meg :-)))) végre egy itteni barát :-)))
2010. jún. 6. 20:34

Sziasztok!

Kiddy merre vagy Angliában? London? Vagy kisebb város? Csak mert én Nottinghami vagyok... :)

29. kiddy
2010. jún. 6. 20:28
igen:(nagyon szomoru:(sajnalom azokat az embereket akik egyik naprol a masikra elvesztettek azt amiert egesz eletukben dolgoztak:(ezek potolhatatlanok,de remeljuk a biztosito karpotolja oket vmennyire.
2010. jún. 6. 20:22
Ausztriában! de Borsodi vagyok! láttátok az árvízről a híreket? nálunk az előbb a hírek is említette,s mindent netről tudok:-(((
27. kiddy
2010. jún. 5. 08:55

Egyebkent sajnos tapasztalatbol mondom hogy jobb kerulni a magyarokat itt:(mert csak a furkalodas megy,az irigykedes meg a pletykalas.ha az utcan megyunk es meghallunk egy magyar szot azonnal befogjuk a szank es tovabb megyunk.sajnos..

Sybrrill te hol lax?

2010. jún. 4. 20:11
sok sikert hozzá azért MARCSI:-)
25. Marcsi87 (válaszként erre: 24. - Sybrrill)
2010. jún. 3. 21:51
Nekem még nincs.De tervezgetjük ,hogy jó lenne már.De egy kicsit odébb van még.
2010. jún. 3. 20:28
Én is gratulálok:-)nekem hiányoznak ezek az emberek,de próbálom megfogadni a tanácsokat,s nyitni más felé,de nehéz...főleg azért mert a párommal mi is elköltöztünk messzire!Neked Marcsi gyerkőc?jó éjt!
2010. jún. 3. 16:12
Gratulálok.Igazad van.Csak a baj van velük. :)) Így hopgy van egy picid nem unatkozol,bár azért jó lenne ha lennének.
22. kiddy
2010. jún. 2. 20:11
Nincsennek,nincs ra szuksegem,csak a baj van veluk.kb felevente szoktunk hazajarni a parommal es motmar a kisfiammal aki marciusban szuletett.:)
2010. jún. 2. 19:53

Na igen.Még szerencse hogy kiderült.De ott vannak barátaid nem?

Hányszor szoktál haza jönni?

20. kiddy
2010. jún. 2. 12:33
:)igen,de mar megszoktam,ebben az evben lesz 3 eve hogy kint vagyok.bar a csalad meg mindig ugyanugy hianyzik.de a "baratokrol" kiderult hogy nem is azok,es ennek orulok!
2010. jún. 2. 12:30
Huhh jó messze. :)
18. kiddy
2010. jún. 2. 09:27
persze,nem titok:)Anglia
2010. jún. 1. 20:37

A tesomnak írtam,mizujs nem rég adtál hírt magadról,minden okés?

mire ő:"mert minden okés" ezzel le is zárta. Írtam pár napja vagy 50 embernek,h hiányzik jó lenne talizni. az iwiwre páran visszaírtak,ami tanulságos volt én is mily sokaknak hiányzok:-((

Kiddy!szabad tudni melyik országba élsz?

16. kiddy
2010. jún. 1. 12:38
Hala az egnek Tesom is itt el kulfoldon es mi nap szinten tartjuk a kapcsolatot.kire szamithatna az ember ha nem a csaladjara,testverere
15. kiddy (válaszként erre: 2. - Nm)
2010. jún. 1. 12:34
DETTO!de en orulok annak hogy kiderult CSAK hazug emberekkel voltam korulveve MINDENNAP!rohej
2010. jún. 1. 12:11
:))
2010. jún. 1. 11:45
Én is azon a véleményen vagyok, hogy nehéz a csajokkal...sajnos...szegény pasik. :P Najó, azért nem! De barátság terén nekem pl igazi barát inkább pasiból van...Ott kimarad egy-két hét vagy egy kis idő, és utána ugyanúgy megy tovább minden...nem úgy mint a lányokkal. Ez az e-mailezős ("mizujs, hogy vagy, rég beszéltünk?!")dolog nagyon ismerős... :S
2010. jún. 1. 11:41
Lehet ezek mind úgy vannak velünk hogy ha nincs ló jó a szamár is.Lassa már azt hiszem. :S
2010. jún. 1. 11:36
jaaaj, a semmi válaszról csak annyit, hogy az állítólagos legesleg országos nagy barátom, miután kifröcskölte magát, hogy én egy milyen bunkó ember vagyok, azóta három darab (köztük egy szülinapi köszöntö) mailre nem válaszolt...pedig ö írta a nagy fröcskölödés közepén, hogy jó lenne találkozni, hogy a szemébe mondjam, amit a háta mögött terjesztek...én meg megírtam neki, mikor megyünk Magyarországra...de nem válaszolt, pedig húsvét felé írtam, és jövö héten megyünk...addig várok, ha valami csoda folytán véletlen válaszolna utána, azt sajnos ignorálni fogom, mert nem tudok mailt olvasni otthon, nincs mobil netünk...és ezt ö is tudja...igaz, ebböl volt a legutóbb is a félreértés...na mindegy...
2010. jún. 1. 11:24
Ilyen már nekem is volt. Irtam neki, de semmi válasz. :S Még azóta se.Pedig ez már lassan egy hónapja lesz. Sajna ebbe bele kell törödnünk. :S
2010. máj. 29. 14:55

drágák vagytok:-)

azóta többször meglestem az iwiwewn,s a napokba be voltak jelentkezve,gondolom akkor az ember megnézi az emailjait is (én pedig pár napja írtam,igaz csak ennyit "rég beszéltünk ,mizujs"?)de erre se semmi...

köszi a köszöntést:-)

Féltékenység,irigység. a fodrászom olyanokat mondott a páromról a héten (pedig nem is kértem tanácsot semmiről,.nem is volt kedvem beszélni),h 2 napig teljesen ki voltam/voltunk. ugyanis megbeszéltem a Kedvesemmel,s arra jutottunk,h ő is egy írigy megkeseredett ember:-(((!

Szép napos délutánt azért nektek:-))

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook