Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Melyek azok a dolgok, amelyektől jó közérzetet, kellemes megjelenést, pozitiv kisugárzást éreztek? fórum

Melyek azok a dolgok, amelyektől jó közérzetet, kellemes megjelenést, pozitiv kisugárzást éreztek? (beszélgetős fórum)


11. LÉLEK ESSZENCIA (válaszként erre: 10. - Zsókica21)
2020. jan. 8. 16:09

Sziasztok!


Én is úgy gondolom, hogy a boldog és elégedett emberek jó közérzetet biztosítanak: figyelmesek és szeretnek apró dolgokkal egy mosollyal, együttérzéssel, támogatással-bíztatással örömet szerezni másoknak, mert ezáltal ők is feltöltődnek.

"Ami bent, az van kint ☺️"

Kellemes megjelenést:

pihenéssel és önmagunkban folyamatosan felépülő bizalommal tudunk a környezetünk felé is biztosítani. A többi már csak hab a tortán!

2020. jan. 5. 11:30

Ha boldog ,elégedet embereket látok.

Ha sikerül valakinek örömet szereznem.

2011. ápr. 15. 10:50
egy nyugis fél óra a fürdőkádban, habok között, majd illatosan odabújni a kedveshez, és sok-sok beszélgetés, álmodozás :)) Hmmmm..
8. 47c2df9671 (válaszként erre: 16. - Ceci69)
2010. máj. 5. 14:17
Ugye...:)))) Olyan jó is az...:))))
7. correct (válaszként erre: 1. - Ceci69)
2010. máj. 1. 12:06

Ízek, illatok, zene, kialvás utáni állapot, természet, tavasz, bicózás, filózás, elmélkedés, mozgás, séta, autózás, kötelélek érzése, biztonság érzése, beszélgetések, meg úgy tudod, hogy van az a bizonyos piramis szükségleteknél. :)

Őszintén az is jó, ha az van, amit szeretnék, mert akkor az is kipipálódik és jó lesz. Külsőre most ha egyből lejönne rólam 10 kiló, akkor is jobban érezném magam. :D

2010. máj. 1. 12:03
A hajam, ha jó. Egy könyvtől amely feldob
2010. máj. 1. 12:02
Diéta, edzés, szolárium vagy napozás, de inkább a napozás, majd egy jó zuhany, hajmosás, sok testápoló, parfüm, kis smink, szép ruha, és egy rágyójtani, majd elmenni valamerre csavarogni estefelé.
2010. máj. 1. 12:01
Egy szeretett szempár! :)
2010. máj. 1. 11:49

nekem egy új ruha, vagy valami nagyon csini:) Smink:)


Amikor reggeles vagyok munkában mindig kevésbé adok magamra, és ilyenkor kevésbé is érzem magam jól.

Ha csak délutánra megyek, van időm megkomponálni az aznapi toalettem, és jobban is érzem magam:)

2010. máj. 1. 11:46
Nekem az illatom,pontosabban a parfümök ilyen.Nagyon sokat tud dobni a hangulatomon egy finom illatú parfüm,ami harmonizál éppen a hangulatommal,az aznapi ruhámmal,időjárással...segíti számomra,hogy összhangba kerüljek magammal:)
2010. máj. 1. 11:41
Szeretnem megtudni ki mitol erzi magat szebbnek,pozitivabbnak,mitol jo a kozerzetetek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook