Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mensi előtti barnázás (kb 2 nap) mellett lehet rendes peteérés? fórum

Mensi előtti barnázás (kb 2 nap) mellett lehet rendes peteérés? (tudásbázis kérdés)


8. Ajnácska85 (válaszként erre: 5. - 127f14054c)
2010. máj. 1. 11:54

Jajj de jó:) Gratulálok Neked is!!!

Mindenképp elmegyek, csak oda ugye nem szívesen jár az ember, és azért írtam ki ezt a fórumot, hogy tudjam, mennyire nagy baj ez a barnázás...Rohanni kell vele egyből vagy azért nem olyan súlyos.

7. 127f14054c (válaszként erre: 5. - 127f14054c)
2010. máj. 1. 11:54
Ja..ez a masodik babam:-)
6. Ajnácska85 (válaszként erre: 4. - Pocok:))
2010. máj. 1. 11:52

ez megnyugtató:) Bár én sosem szedtem fogi gátlót. De persze ettől még elvileg változhatok hormonálisan:) Eleinte tök örültem, hogy de jó, nem úgy jön meg, mintha dézsából öntenék:) Így a szokásos öt napból már nem 4 hanem csak 2 kibírhatatlan, a többin elvagyok tisztaságival is. De kicsit azért megijedtem...

Érdekelnének további tapasztalatok.Pocok, Neked gratulálok:)))

2010. máj. 1. 11:50

Szia..ugyanugy voltam en is...azzal a kulonbseggel, hogy nem ket nappal hanem 3-4-5 nappal hamarabb barnaztam.Mindenkeppen szolj a dokinak...nem feltetlenul a peteeres hianyat jelenti..lehet sargatesthormonhiany is...vagy mas.

En is szoltam...adott hormontablettakat, sarhgatesthormont.De ugyanugy barnaztam..aztan egyszercsak vartam s nem barnaztam...terhes lettem.Ugyhogy a ketto nem zarja ki egymast.

4. Pocok:) (válaszként erre: 2. - Ajnácska85)
2010. máj. 1. 11:48

Én miután abbahagytam a gyógyit uigy voltam.

A hormoningadozás az oka,ált az ilyeneknek kevesebb a progi.

Én teherbeestem igy is kb 5-6 hónap alatt.

Egyszer volt egy mensi előtti poz.tesztem és megjött pár napra rá,de ilyen sokaknak van csak nem tudnak róla.

Jah és terhesség alatt sem volt semmi komoly gond és most itt ugrál mellettem egy majd 13 hós rosszcsont.

Semmi köze nincs a mensi előtti barnázásnak a peteéréshez.Én mikor barnáztam is volt pé.Mindig néztem ovu tesztet.

2010. máj. 1. 11:38
szia en nem tudom nekem nem volt meg ilyen ,de szerintem menny el orvoshoz o jobban tudja sose lehet tudni hogy mi lehet az a barnasag
2010. máj. 1. 11:35

Ez nálam kb 3 ciklus óta van. Eddig semmilyen nőgyógyászati bajom (fájdalmas mensitől eltekintve) nem volt. 3 hónapja vettem észre barnázást mielőtt megjön. Gyerekkel egyelőre nem próbálkozunk, de itt olvastam nemrég, hogy valószínű ez azt jelenti nincs p.é.

Akkor most menjek orvoshoz egyből? Vagy ez természetes? sikerült valakinek így teherbeesni?

2010. máj. 1. 11:33
Mensi előtti barnázás (kb 2 nap) mellett lehet rendes peteérés?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook