Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Miért tünt el a háttere a naplómnak? fórum

Miért tünt el a háttere a naplómnak? (tudásbázis kérdés)


2010. máj. 1. 11:44

hát nem tom, írtam a moderátornak, most visszajöttem és most visszajött a napló fejlécem

Öröm és boldogság :D

8. Sylvia81 (válaszként erre: 7. - Speedz)
2010. máj. 1. 10:39
És lőn Speedz, és lőn megoldás! :)
2010. máj. 1. 10:35
Sajnos olyan kódot használtál, amivel kiléptél a napló nyújtott keretek közül, és átdefiniáltad az egész oldalt. A <body> használatát letiltottam. Töröld ki ezt a html taget kacsacsőrtől kacsacsőrig, ha van, akkor a /body -t is, és akkor látszani fog a többi dolog, ami még engedélyezett.
2010. máj. 1. 10:24

Sziasztok!


Tegnap este volt valami gebasz a rendszerrel, vagy csak fejleszteni akartak és nem sikerült.

Minden naplóbejegyzésemet vagy 6szor mentettem el, mire sikerült, mindig kidobott az oldal, pedig minden más netes cucc jól működött.

Aztán volt, hogy a dominó sem jött be, meg olyan is, hogy naplóírásnál felül volt a szövegablakom, és alatta volt a fejléc és a többi.

Lehet, hogy nem állt helyre teljesen a rendszer?

Esetleg azt megpbóbálhatjáhok, hogy kimásoljátok a kódokat Worldbe vagy a jegyzettömbe, elmentitek az üres lapot, majd szépen visszapakoltok mindent. Hátha segít...

2010. máj. 1. 10:15
Reggelre nekem is eltünt a profiloldalról minden. De rájöttem, hogy a profiloldalról azért tünt el mert tegnap raktam be egy hátteret, azt most kitöröltem és visszajött minden.
2010. máj. 1. 10:09
nekem is ez a problémám, hogy tartalmaz valami kódot amit nem engedélyez....
2010. máj. 1. 09:48

szia

nekem is eltűnt a fejlécből a vonalzók, szöveg, minden, de ha szerkeszteni akarom látszik a html kód de mégsem jelenik meg semmi

írtam már a moderátornak

2010. máj. 1. 09:47
Reggelre el tűnt:)
2010. máj. 1. 09:46
Miért tünt el a háttere a naplómnak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook