Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ismeri valaki Várbiró Szabolcs doktor urat? fórum

Ismeri valaki Várbiró Szabolcs doktor urat? (tudásbázis kérdés)


1 2
2010. júl. 18. 00:38
na csak azért regeltem, hogy elmondhassam mennyire jó doki...nekem nem Ő volt az orvosom,....rengeteg gondom volt a terhesség alatt, bent feküdtem hónapokig... végül megszülettek a 36. hétre...és úgy is, hogy nem hozzá tartoztam, naponta látogatott, kérdezett, segített, bármi gondom volt, rá lehetett számítani..mindig....mikor csak "túlizgultam" magam, mikor olyan iszonyú fejfájásom volt a császár után, hogy azt leírni nem lehet, mikor búbánatos voltam, stb....mindig....TÉNYLEG MINDIG...és ma is.... mindig.....hat év után...
10. xfxkje (válaszként erre: 8. - Anekiss)
2010. júl. 17. 17:05

szia!

Terhesgondozás 8000 ft, az ultrahang 3000ft, de azt nem mindig csinál.

2010. júl. 14. 22:13
szia nekem magan rendelésen 8000ft de vmikor semmi... én regebben nagyon joban voltam vele......
8. anekiss (válaszként erre: 7. - Xfxkje)
2010. júl. 13. 15:05

Szia!

Én is hozzá járok és nagyon remélem, hogy október előtt nem fognak megszületni a picúrjaim.

Engem is érdekelne, hogy mennyibe kerül a szülés (a császáros verzió is, mert szinte biztos, hogy úgy fogok szülni).

A magánrendelése mennyibe kerül? Engem eddig mindig a klinikán vizsgált.

Köszi

7. xfxkje (válaszként erre: 6. - Edikee)
2010. júl. 4. 20:55

privi ment.

Terhesgondozás alatt is mindig rendes volt. szülés után minden nap meglátogatott minket, míg a kórházban voltunk.

2010. júl. 2. 20:55
és te hová jársz maganrendeleesre? én oda. én 5 éve járok hozzá..és szeretnek babat is amit asszem nala akarok szülni.. am mennyi volt a szülés ha maagan betege voltál?
5. xfxkje (válaszként erre: 1. - Edikee)
2010. júl. 1. 10:04

Szia!

Ismerem a doktor urat, 8 éve járok hozzá. 2 éve nála szültem a kisfiam és remélhetőleg a kisöcsit is nála fogom ősszel.

Én csak szuperlatívuszokban tudok róla beszélni. Mind orvosként, mind emberként nagyon elégedett vagyok vele. kérdezz bátran!

2010. jún. 12. 22:04
???
2010. ápr. 30. 20:55
én annyira imadom ot mint orvos persze.... :) nekem 5 eve a nögyógyaszom most láttam csak be h mas orvost valtottam h o nem csak a munkajat de meg tanacsokkal is ellat es ez szerintem oldja a feszultseget es nem felek a vizsgalatoktol ha hozzá megyek
2010. ápr. 30. 20:12
egyik barátnőm nála szült,jó pár éve,kb 8.
2010. ápr. 30. 15:35
Ismeri vki várbiró Szabolcs doktorurat?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook