Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Visszaszerzem az exem! Szakítás után újra szerelem. fórum

Visszaszerzem az exem! Szakítás után újra szerelem. (beszélgetős fórum)


2020. jan. 18. 18:39

Szia, Mi lett a törtenet vége?

Nalam most aktualis Joyrider műve.

2013. okt. 8. 05:17
Én ezt a történetet nem értem:(
21. StBela
2013. okt. 8. 00:45
Na de most mi a történet vége? Vége?
2010. máj. 4. 13:01
Én nem keresem,mégis ő keres.Hív, smseket írogat.Bevallotta,hogy szeret, de tudja,hogy most így jó.Keressek én is valakit és ő is keres,aztán ha ezután is kellünk egymásnak akkor mi vagyunk egymásnak az igazi.
19. 42fc0ddc3b (válaszként erre: 16. - Cbe267d9cf)
2010. máj. 1. 11:30

"Engedd el. Szívből és őszintén. Ne akard visszaszerezni, manipulálni, mindenféle praktikákat bevetni. Felesleges. Ha valóban ő Életed Párja, akkor úgyis egymásra fogtok találni újra"


Ez egy nagy igazság.

18. zsuzsika83 (válaszként erre: 17. - Dorcymorci)
2010. máj. 1. 10:21
Annak, hogy nem tettetek meg mindent, annak oka van.Nem gondolod? Az igaziért mindent megtesz az ember anélkül, hogy azt külön kérni kellene vagy praktikákkal kellene kikényszeríteni. Az igaziért a földgömbről is lemegy az ember, anélkül, hogy a másik erre kérné!Ezt meg kellene értened! Jobb lesz nektek külön. Ha már most erőltetni kell a dolgokat, mi lesz 10-20 év múlva. Jobb lesz ha 1-2-3 karon ülő csecsemővel hagy majd magadra? ne hidd hogy akkor majd egyszerűbb lesz elengedni.
2010. ápr. 30. 17:19
Nyugodt szívvel engedném el és törődnék bele,ha tudnám,hogy mindent megtettünk mindketten és ennek ellenére nem sikerült.De tudom,hogy nem tettünk meg mindent.Ezért vagyok nyugtalan,mert tudom,hogy jobb lehetne,csak az utóbbi időben mindketten elhanyagoltuk a kapcsolatunkat. Tudom,hogy újra egymásra fogunk találni,de ezt az időt nem bírom kivárni.
2010. ápr. 30. 15:28
Engedd el. Szívből és őszintén. Ne akard visszaszerezni, manipulálni, mindenféle praktikákat bevetni. Felesleges. Ha valóban ő Életed Párja, akkor úgyis egymásra fogtok találni újra. Ha pedig nem, akkor meg minek? Egyébként meg ha tényleg hinnél benne, hogy Ő az igazi, akkor nem akarnád erőből, könyvekből, praktikákkal "viasszaszerezni", hiszen tudnád, hogy összetartoztok. Mivel erről nem vagy meggyőződve, hát máshogy próbálkozol. Előbb magadban tégy rendet, őszintén. Lehet, hogy rá fogsz jönni, nem is vagytok egy pár. Azt mondta nekem egyszer valaki: amit megkapsz az élettől áldás, amit nem, az kímélet. Igaza volt, nagyon.
2010. ápr. 30. 15:21
Maj ha lesz egy új kapcsolatod azt mondod,hogy hállás vagy neki ,hogy nem békültetek ki újra akkor fogsz rá jönni.
2010. ápr. 30. 15:20
Zsuzsikának igaza van teljes mértékbe Dorci ez el fog mulni az idő meg fogja oldani hidd el.Nekem is volt egy 6éves kapcsolatom mikor összejöttünk azonnal oda is költöztetett magához,nagyon szeretett 6év után kidobot jó én nem mondom nem voltam hibás.De nagyon fájt vagy másfélévig bele voltam betegedve de soha nem mentem utána,hogy béküljünk ki semmi.
13. Jázmin1975 (válaszként erre: 9. - Dorcymorci)
2010. ápr. 30. 15:15
Hát te neked ilyen pasira van szükséged?
2010. ápr. 30. 15:14
ezaz,hogy nem akarok mást.
2010. ápr. 30. 15:11

Ezzel a pasival, Te sosem leszel boldog. Bocsi, de ez a véelményem. Nekem is volt 9 éves kapcsolatom, nagyon sokszor újrakezdtük, próbálkoztunk, de be kell látni, ami nem megy, nem kell erőltetni. Én is azt hittem sokáig, hogy csak vele lehetek boldog, de ez nem igaz! Azóta van egy férjem és 2 hónap múlva érkezik a kisbabánk. Most már tudom, milyen egy igazi jó kapcsolat és most vagyok boldog!

Te is csak utólag látod majd be, ha végre boldog leszel mással.

2010. ápr. 30. 15:06

Kérlek segítsetek:(

Főleg azoktól várnék segítséget akik olvasták ezeket a könyveket,mert szerintem jó lehet.

2010. ápr. 30. 15:04
Teljesen el vagyok keseredve,szeretem őt,vele akarom leélni az életem.Ismerem a rossz oldalát is,mégis csak a jóra tudok gondolni és arra hogyha végre saját életünk lenne és külön lennénk mindenkitől aki valaha beleszólt,akkor minden jó lenne.
2010. ápr. 30. 15:01

Meg is voltunk bár eleinte nehéz volt. Folyton az járt a felyében,hogy én mással voltam,de ez abbamaradt.Karácsonykor megkérte a kezem és igent mondtam.Közös jövőt terveztünk már és 2011ben esküvőt.Együtt lettünk keresztszülők is.Nem mondhattam neki telefonban,hogy hiányzik és mennyire várom haza,mert nem hitte el.Az volt a válasz: "gondolom mennyire hiányzok és mennyire vársz haza".Ha megöleltem,kételkedett és azt mondta minek ölelgetem,biztos valami rosszat tettem,pedig csak meg szerettem volna ölelni.Egyszeriben csak rátört az,hogy nem hisz nekem és nem bízik bennem pedig nem lett volna rá oka.Azt mondta ideges lesz tőlem ha fél óránál tovább kell vetlem lennie."Szeretlek,DE..." kifejezéssel élt,nem magyarázott semmit,csak hogy nem érdekli semmi,maximálisan elutasította a békülés és újrakezdés,egyáltalán a próbálkozás gondolatát,mondva hogy eleget próbálkoztunk és csak küszködés és nincs kedve küszködni.

Azóta így állunk.Eleinte majdnemhogy könyörögtem neki,de szakítás óta nem keresem.Párkapcsolati,párterápia témájú cikkeket olvasok és ekkor találtam ezt a Visszaszerzem az exem!című könyvet,amit meg lehetne rendelni.

7. 9bbaa658f2 (válaszként erre: 4. - Meliga)
2010. ápr. 30. 14:51
Kérdés miért szakítottak.Nem mindegy.
2010. ápr. 30. 14:50

Én esetemben 5 éves kapcsolatról van szó.Karácsonykor megkérte a kezem,majd április 22-án szakítottunk és azon a héten szombaton el is cuccolt tőlünk én pedig visszaadtam a gyűrűt,amire nem is mondta,hogy tartsam meg.Ezt kb 1 hónapos szünet előzte meg.Sokat veszekedtünk akkoriban és egy piti összeveszés alkalmával már nem volt hajlandó tenni értünk semmit.Azt mondta időre van szüksége,egyedüllétre ami 1 hónapig tartott és eztán beszélni akart,amit én megelőztem.Ciki nem ciki smsben megírtam neki (bár nem ezt gondolom) hogy beláttam igaza van,nekünk nem működik és jobb ha különválunk.

Egyszer volt már egy szakításunk tavaly év elején,ami azért történt,mert 3 éve rendszeresen mindeig bőgve jöttem haza szilveszterkor,akkor is éppen lelépett a haverokkal éjfl után engem otthon hagyva és besokalltam.Akkor én akartam a szakítást inkább,de ő szó nélkül bele is ment.Egész januárban nem is beszéltünk,csak azért találkoztunk,hogy lezárjuk.Nekem lett valakim ami kb 2 hónapig tartott és ezt ő úgy fogta fel,hogy megcsaltam őt,mert január végén alakult ez ki.Barátokként váltunk el,és eleinte nem mertem elmondani neki hogy van valaki,csak 1 hónap után,mert nem akartam neki fájdalmat okozni,mert tudtam,hogy ő még szeret,hiába én nem akartam a kapcsolatot.Szépen lassan újra egymásra találtunk 2 hónap múlva.Ekkor a 2 hónapos kapcsolatom megkereste, és intim dolgokat közölt vele,pl hogy nekünk csak a szexről szólt...ilyesmiket.Miután kibékültünk ez másnap történt.Megbocsátott nekem,mert azt mondta annyira szeret és velem akar lenni.Én abban a pillanatban tudtam,vele akarom leélni az életem....

5. Castellina (válaszként erre: 4. - Meliga)
2010. ápr. 30. 14:50
vagy nem és ezért vesztette el
2010. ápr. 30. 14:49
bíztosan vissza akarod szerezni? ahhoz nem kell könyv, hiszen ismered :)
2010. ápr. 30. 14:39
Én még nem olvastam,de én biztos nem szerezném már vissza.Az már olyan megalázkodás,most nem bántás képpen mondom.
2010. ápr. 30. 14:38

Hasonlót én is olvastam. Elég okos tanácsok voltak.

Talán hatásosak. Bár attól függ miért történt a szakítás.

2010. ápr. 30. 14:37

Sziasztok.Hallottatok már az Adam Joyrider féle Visszaszerzem az exem! című e-bookról, vagy esetleg a Tettamanti Gábor féle könyvről,amik tanácsot adnak,hogyan szerezzük vissza elvesztett szerelmünket?Mik a tapasztalatok?Esetleg tud valaki segíteni nekem aki olvasta?

Köszi: Dorcy

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook