Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogy valaki lúgositással? fórum

Fogy valaki lúgositással? (beszélgetős fórum)


2011. máj. 30. 15:13
én 2 honap alatt 5 kilot, de azota is tartom, igaz azota heti 4x intenziven tornázom
2010. máj. 7. 10:18

Ja...meg rengeteg folyadék kell, min. 2liter. Ezzel egy kicsit el tudod nyomni az éhségérzetet.


Sokan dilinek néznek, mert állandóan 1literes flakonnal mászkálok. Viszem mindenhová.

2010. máj. 7. 10:16

Azt én sem tudom. A diétámmal nagyon jól haladok 2 hét alatt lement 2.6 kiló.

De ugyanúgy szoktam kivánni a tiltott dolgokat. Van amikor nagyokat nyelek, miközben a család eszik...

De kibirom és hamar készitek egy nagy banánturmixot, hogy ne érezzem magam rosszul(sójatejből, zöldebb banánból és nyirfacukorral).


Szerintem az egész elhatározás kérdése...nekem fél évbe telt mire rávettem magam, hogy kell tenni valamit.

7. Heni68 (válaszként erre: 5. - Gal-krisztina)
2010. máj. 6. 19:10
A green9 mix is lúgosít, egyébként én is ezt a diétát próbálgatom.
6. gal-krisztina (válaszként erre: 5. - Gal-krisztina)
2010. ápr. 30. 15:27
ja...és szoktam bele citromot facsarni.
5. gal-krisztina (válaszként erre: 4. - Névjegy82)
2010. ápr. 30. 15:25

a lúgositó diétám alatt iszom a supergreenst. Ez is egy lúgositó ital. Napi 2 litert.


A ph9-ről is hallottam, ez olcsóbb, mint amit én iszok.

És hatásos? Fogytál valamit tőle?

2010. ápr. 30. 12:42
Szia! Én is ph9 lúgost iszom,de az jó nagyon biztos a diéta is segíteni fog!
3. Miss Jane (válaszként erre: 2. - Miss Jane)
2010. ápr. 30. 12:17
Eredményeim sajnos még nincsenek, és ismerősöm se aki ezzel fogyott, illetve bio boltban mondta az eladó, hogy citromos vizet ivott és fogyott 2 kg-t, azt hogy mennyi idő alatt, azt nem tudom.
2010. ápr. 30. 12:15
Szia, én hagyományos módszerrel fogyózóm tegnap kezdtem, annyi, hogy iszom lúgos vizet, pi vizet, vagy lúgosító teát, és citromos vizet. Szerintem elő kell hogy segítse a diétát!
2010. ápr. 30. 12:13

Én 9 napja ezzel a módszerrel akarok lefogyni. Nem vagyok annyira túlsúlyos, a testtömegindexem a normális határán mozog.

Én ezzel a módszerrel akarok lefogyni.

Szed valaki valamit a diéta mellé? Tapasztalatok!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook