Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hogy birjam ki hogy este ne egyek? fórum

Hogy birjam ki hogy este ne egyek? (beszélgetős fórum)


2010. máj. 4. 09:25
Én most kezdtem Réka 30 naposát.Tegnap fél6kor ettem utoljára.A tornát fél9kor fejeztem be,és ha akartam volna sem tudtam volna enni...Rendesen rosszul voltam,amikor kajára gondoltam.És ezzel,nem hogy nem eszek,de a tornával még alakulok is. :-) Remélem,majd meg is látszik nemsokára! :-)
2010. máj. 1. 11:46
Korán fogmosás, jó mentholos fogkrémmel.
2010. ápr. 30. 10:26
Velem soha nem volt még olyan, hogy éhség miatt nem tudtam volna aludni. Este nem szoktam enni, csak ezen a héten ettem kétszer, mert a melóhelyen nem ettem és fájt is a fejem.
2010. ápr. 30. 09:21
én leragasztom a hűtő ajtaját :)
23. 5e48d37001 (válaszként erre: 1. - 308da614da)
2010. ápr. 30. 07:37
Velem is van így,én korán lefekszek,alvás közben nem gondol az ember a kajára:-)
2010. ápr. 30. 06:48

Én azt vettem észre, hogy ha futok kb. 20 percet, utána már akkor sem vagyok éhes, ha előtte nagyon az voltam, és később sem kívánom a kaját.

A másik amit még ajánlanak az az, hogy mossunk fogat ilyenkor, amikor megéhezünk, és így már az embernek kevésbé lesz étvágya enni frissen mosott foggal :)

Egyes vélemények szerint a feketekávé is elveszi az étvágyat, bár én ezt nem tapasztaltam annyira eddig.

21. Azurit
2010. ápr. 29. 23:58
Én is ezen gondolkoztam ma,mert,ha éhes vagyok nem tudok aludni :(
20. c1e9612cd3 (válaszként erre: 19. - Evawitch)
2010. ápr. 29. 23:35
na ja :) ez is egy megoldás! :))) Mély szippantások az aurájából, és már meg is oldódott a dolog! :)))))))))))
19. Evawitch (válaszként erre: 18. - C1e9612cd3)
2010. ápr. 29. 23:14
Vagy rágondolok a munkatársamra és elmegy az étvágyam! :D
18. c1e9612cd3 (válaszként erre: 16. - Evawitch)
2010. ápr. 29. 23:12

tényleg csak elhatározás kérdése a dolog. Nyomj le inkább ilyenkor 10-20 fekvőtámaszt a pizza helyett! :)

Amúgy a barna kenyerekre meg figyelj, mert lehet, h megszórják magokkal, viszont egy csomó csak attól barna, mert megszínezik a fehérkenyeret malátával, vagy hasonlóval, így aztán hiába eszed azt, uott vagy, ahol a part szakad. Mintha fehérkenyeret ennél egy kis festékkel...

17. Babi87
2010. ápr. 29. 23:07
Én úgy gondolom,hogy minden elhatározás kérdése. Ha valaki be akarja tartani,hogy ne egyen este,annak sikerül is,mindegy,hogy felidegesítették-e vagy sem.
2010. ápr. 29. 23:03

És mi van azzal, aki idegbajból eszik este? Tegnapelőtt meg ma megjöttem melóból fél 22-re este és ettem. Tegnapelőtt egy szelet pizzát, ma 2 szelet magvas, barna kenyeret.

Munkahelyen felidegesítettek...

2010. ápr. 29. 23:02
Köszönöm szépen a tanácsokat! Aranyosak vagytok :)
14. Babi87 (válaszként erre: 9. - Biabababa)
2010. ápr. 29. 22:56
Igen, én is így tudom,hogy inkább zöldség,mint gyümölcs,mert nincs ideje megemésztődni, és tényleg "elrothad"!És lefekvés előtt 2 órával már nem ajánlatos enni semmit!
13. c1e9612cd3 (válaszként erre: 12. - C1e9612cd3)
2010. ápr. 29. 22:55

ja, ha én nagyon nem bírom, akkor 2-3 db Korpovit keksz + 1 kockasajt, vagy kefír, vagy hasonló dolog segít. Mégse telít el, de a gyomrom se üresben jár, és elég is ahhoz, h megszűnjön a farkaséhség (főleg menses előtt van ilyen bajom, mert akkor zabálhatnék vagyok állandóan). De inkább az uzsonna akkor is!

Vagy nem konzerv(!) ananász. Gyorsan telít, mert magas a rosttartalma, és állítólag még az anyagcserére is jó hatással van. Csak nem legyen nagyon éretlen, mert akkor kivégzi a gyomrod. (legalábbis az enyém akkor nem bírja)

2010. ápr. 29. 22:51

iktass be uzsonnát, és teljes kiörlésű tésztát, kenyereket, kekszeket (ha eszel ilyesmit) egyél napközben sok-sok zöldséggel, gyümölccsel! Hozzá fog szokni a szervezeted rövid időn belül, és a teljes kiörlésű dolgok segíteni fognak abban, h ne alakuljon ki farkaséhség!

Ha uzsira megeszel 1-2 tk kenyeret (persze kis szeletet)kefirrel, vagy sovány felvágottal, elég lesz. Lefekvésig garantáltan kiürül a gyomrod is.

Ja, és sok folyadék!

11. zsutta (válaszként erre: 10. - OlíviaAnna)
2010. ápr. 29. 22:49
:DDD ez nagyon jó!!! :DD
10. OlíviaAnna (válaszként erre: 1. - 308da614da)
2010. ápr. 29. 22:47

Én ha diétázom, rendszerint kövér emberes képekkel riogatom el magam a hűtőszekrénytől :DDD

Pl:

[link]

251-es, 249-es bejegyzés


Működik!

2010. ápr. 29. 22:44
Ismerős érzés. Beszéltem egy nővel, tanácsadóval. Érdekes dolgokat mondott, többek között azt ami írtak már, hogy éhezni nem szabad. Olyan dolgokat kell enni a nap folyamán, amik könnyebbek, és diétásak, viszont abból bátran. Elvileg inkább a zöldség evést javasolták nekem, mert elvileg éjszakára nem szabad gyümölcsöt enni (ezt mondták nem tudom mennyire lehet igaz, mert hogy elvileg nincs ideje már rendesen megemésztődni és ott "rohad" [bocsi:)]) Illetve ha szenvedsz napközben, még ha ki is bírod este, akkor másnap neki fogsz esni a kajának, de túl hosszú távon nem fogod bírni. Az ivás dolog sem rossz, bár személy szerint én, ha sok vizet iszok kaja nélkül rosszul érzem magam.
8. zsutta (válaszként erre: 7. - Babi87)
2010. ápr. 29. 22:43

én épp most vacsizok! :)

lightosan: brassóit sok-sok hússal és sült krumplival! :)

7. Babi87 (válaszként erre: 3. - Zsutta)
2010. ápr. 29. 22:41
Ez tetszik: "Ne bírd ki,egyél!" :) Vizsgaidőszakokban én is akkor ettem,amikor éhes voltam,akár éjjeli 2-kor is megettem a melegszendvicset!:) És hát szerencsére olyan alkat vagyok,hogy nem marad nyoman az éjszakai zabálásoknak! :)
2010. ápr. 29. 22:38
Meg hát az sem mindegy,hogy mikor van az alvás-lefekvés ideje!Mert ha pl. 5-kor van utoljára kajálás,és mondjuk éjfélig fent vagy, hát az nem igazán jó!
2010. ápr. 29. 22:38

Igyal minnel tobbet,h telitodjon a gyomrod,vagy esetleg ha eszel is akkor sovany joghurt vagy gyumolcs.Aztan elobb utobb raall a szervezeted,h este keveset vagy esetleg semmit nem eszel.

En meg azt szoktam csinalni,h ha mar eleg keso van akkor inkabb lefekszem aludni:P

2010. ápr. 29. 22:36
És mikor eszel utoljára a nap folyamán?
2010. ápr. 29. 22:36

ne bírd ki! egyél!! :)

ha kiéhezteted a tested, akkor minden egyes falat lerakódik vésztartaléknak!!! így soha nem fogsz lefogyni!!! (ha amúgy le akarnál)


egyél zöldséget, gyümölcsöt, joghurtot, valami könnyűt.

2010. ápr. 29. 22:35
Igaz,hogy én nem diétáztam soha,de az esti nagy étvágyat a vízivással nyomom el,vagy maximum egy gyümölcsöt eszek! :)
2010. ápr. 29. 22:32
Egész nap kibirom ugy hogy mértékkel eszek de egyszerűen este mindig iszonyu éhes leszek és sokszor nem birom ki és itt rontom el a diétát:S Valami tanács ?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook