Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hatékony izomépítés "gyorsan" fórum

Hatékony izomépítés "gyorsan" (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Hatékony izomépítés "gyorsan"

1 2
2010. dec. 9. 18:25
úgy látom halott a fórum kár:(
59. manó 72 (válaszként erre: 58. - Sasafitness)
2010. aug. 13. 18:42
Köszönöm a választ!
58. Sasafitness (válaszként erre: 55. - Manó 72)
2010. aug. 13. 17:39

Szia Manó!

Közbenső napokra beiktatott futás tök jó ötlet volt, de nem kötelező futni, lehet intenzív séta is és azt csinálhatod hegymenetben is, vagy akár a kettőt váltva! Így, a zsírégetés is hatásosabb lehet!

Szerintem a legjobb megoldás az kondis edzés részre, ha olyan edzéstervet választasz ami "mindent" átmozgat! A blogomban pl ilyen a Tabata edzésterv!

De ha magadnak akarod összerakni akkor legyen benne valami erősítés combra és fenékra, legyen has, kar és mélyhátizom. Minden edzésre fog találni új gyakorlatot és így nem lesz unalmas az edzés! Ha kérdésed lenne írj mailt: sasa@sasafitness.hu

2010. aug. 8. 19:41
sehol senki??
56. Fedo
2010. aug. 8. 04:49
na itt sem jártam még. de érdekel a téma.
55. manó 72 (válaszként erre: 35. - Mimózalevél)
2010. júl. 31. 14:28
Szia!Tudnál adni tanácsot hogy nézzen ki a heti edzésterve egy kezdő nőnek?Kb.6kiló súlyfeleslegem van,két hete kezdtem el edzeni,heti3szor súlyzózom,a közbeeső napokon pedig futópadon egy nem túl erőltetett 35perc futás megy.De a súlyok nem tiszták,miből ,hányat,milyen súllyal,valamint lehet-e egy héten belül kétszer is edzeni a bicepszet,tricepszet,mondjuk?Válaszod előre is köszönöm!
54. manó 72 (válaszként erre: 42. - Sasafitness)
2010. júl. 31. 00:12
Bocsi a betolakodásért,nagyon jó a fórum,csak kár hogy eltűntek az emberek!Azért én is megnézem a blogodat,jók az írásaid!Köszönöm!
53. melcsiii (válaszként erre: 52. - Sasafitness)
2010. jún. 15. 08:56
Ebben igazad van, de hát a helyes és egészséges táplálkozást is tanulni kell.....és egyenlőre nem mindenből tudom hogy mennyit mikor szabad megennem....a negatív kalóriákon túl vagyok:):) meg nézegettem az updateos étkezést.....majd kialakul...viszont most nyár van, buli van....nem hagyok ki semmi adódó alkalmat a barátokkal ....inkább akkor előtte vagy utána "koplalok" kicsit.
2010. jún. 15. 07:18

Én csak örülni tudok, ha ez "megadja a kezdő löketet" meg hasonló, nagy a placebo hatás az ilyen diétáknál.:) Egyébként is meg tudnál enni kevesebbet és jobbat, csak kell hozzá valami agyonmagasztalt dolog, hogy át lehessen lendülni a szar napokon. Nincs ezzel semmi baj, de ezek csak alkalmi megoldások!

Önerőből változtatni nehéz, sok dologra oda kell figyelni, persze ez is lehet megoldás. Bár szerintem a készen kapott világ nem olyan izgalmas...

51. zsuzso100 (válaszként erre: 50. - Sasafitness)
2010. jún. 14. 20:02

És a Scitec...turmixok olcsóbbak és változatosabbak. De ezeket is max vacsira tudom elképzelni...azaz vacsi helyett!

Nekem nem másfél nap volt, csak fél...aztán úgy kívántam az ételt, hogy mikor végeztem a melóval ennem kellett egy dönert. :-( Persze, van akinek bejön..én nem bírom. Azért eszek, mert szeretek enni, az ízeket...nem azért, mert muszáj!

50. Sasafitness (válaszként erre: 46. - Zsuzso100)
2010. jún. 14. 19:44
Nálam is próbálták a családban. Ugyanez a másfél napos határ volt! Egyébként összehasonlítva egy sima scitec-es fehérjeturmix-al alig van benne fehérje viszont baromi magas a szénhidrát tartalma. Ami megint csak azt támasztja alá, hogy az izmok nem kapnak megfelelő tápanyagot.
49. Sasafitness (válaszként erre: 45. - Melcsiii)
2010. jún. 14. 19:41

Ha valaki 20 kilót le tud adni, akkor az baromi kövér, biztos aranyos a kolléganőd, de baromi nagy darab lehet! Nincs ezzel semmi gond, csak ne tartsunk mellette csodának semmilyen T. diétát. Bármit csinált volna tuti, hogy lefogy! Annyi változott az életében, hogy kevesebb kaját kapott! Normál esetben az embernek feltűnik, hogy hatalmasra, hízott és változtat az étkezésen és nem eszik annyi szemetet!

Miért diétákban gondolkozol? Miért nem arra gondolsz, hogy minőségi ételeket eszel és normális mennyiségben, ez is ugyanúgy akaraterő kérdése, mint az, hogy valami nagy dumával tálalt diétát benyelsz! Összeszűkült a gyomrod és ezért eszel kevesebbet? Szerinted ez normális és egészséges? Nem igazán. Normális kajálás, kidobva a szar szemét hizlaló kajákat és a mozgás bőven elég a normális, egészséges élethez!

A leadtam 8 kilót meg 20 kilót baromságoktól meg minden épeszű ember a falnak rohan. K.rva kövérnek kell lenni ahhoz, hogy ennyit csak úgy pikk pakk le lehessen dobni. Egy ilyen drasztikus diéta mellett meg pörögnek le a kilók, és ugyebár a hirtelen fogyás szintén káros!

Ezeken azért megéri elgondolkodni. Lehet, hogy fejbevágóan őszinte a stílus, mondhatja bárki bunkónak is, de jó pár embert helyrerakott már és egészségesebben élnek!

48. zsuzso100 (válaszként erre: 47. - Melcsiii)
2010. jún. 14. 17:59
Kinek mi...engem nem telített el, mintha semmit nem ettem volna.
47. melcsiii (válaszként erre: 46. - Zsuzso100)
2010. jún. 14. 17:21
hát lehet, de lehet hogy voltak olyan napok amikor több fehérje jutott így a szervezetembe mint rendes étkezés mellett és én nem voltam soha éhes.
46. zsuzso100 (válaszként erre: 45. - Melcsiii)
2010. jún. 14. 14:10
Én fél napig bírtam. Nekem kell az étel, nem turmixon élni napokig! Nem tud olyan változatos tápanyagforrás lenni, mint a változatos étkezés.
2010. jún. 14. 12:28

És miért tartód egészségtelennek???Elegendő fehérjebevitel mellett mi a gond??? Nem az a lényeg, hogy a kalória meglegyen és a fehérje is, mivel akkor a zsírraktárakból fogy a zsír? Nekem bevállt és a párom is leadott már 8 kg-ot vele. nagyon látványos dolog és inkább megcsinálom ezt akármikor ujra, mintsem hogy szétválasztós diétával próbálkozzam 3 hónapig, ahol több napig nem kap fehérjét a szervezet. A kolleganőm már 20 kg-t adott le vele és nem hízta vissza. rengetegen esküsznek rá. szeretném ha elmagyaráznád hogy mi a gondod vele. mellesleg teljesen átáll a szervezet, alig vagyok éhes amióta megcsináltam, összeszűkült a gyomrom is, kevesebbet eszem és odafigyelek miből mennyit, mikor. Mellette aerobic....én jól érzem magam.

Izmos pedig nem szeretnék lenni, a nőies formámat szeretném megőrizni....na persze melyik nő nem akar még keményebb feneket:) ????

Köszi az infót, gondolkozom a kombinált bérleten, de az aerobicról nem mondanék le, mert élvezem a változatos-zenére való mozgást nagyon. Legfeljebb kevesebb kondiórára és több alakformálóra járok majd. Profik az oktatók. Mégegyszer köszi.

44. melcsiii (válaszként erre: 42. - Sasafitness)
2010. jún. 13. 21:36
huha....köszi....ezt most "emésztem"
43. zsuzso100 (válaszként erre: 42. - Sasafitness)
2010. jún. 11. 21:29
Mi a blogod címe?
42. Sasafitness (válaszként erre: 40. - Melcsiii)
2010. jún. 11. 19:04

Az izomépítésnél nem csak az ismétlés, hanem a súly is nagyon fontos, na és persze a kaja, de, maradjunk a súlynál! Amikor aerobik órán súlyzózunk, akkor inkább csak az izom kifáradását érjük el, az erőállóképessége növekszik az izomnak. Ez a felelős azért, hogy huzamosabb ideig tudod dolgoztatni, mielőtt fáradni kezdeni!

Ha szeretnél valahova izmot pakolni, pl fenékre, karra, vagy a válladra, akkor nagyobb súlyokat kell választani, mondjuk 4-5-6 kilót, de lehet több is, a lényeg, hogy max 6-8 ismétlésre legyél képes! Ugyanis ez fog izmot fejleszteni!

Hidd el nekem, évek óta tartok edzéseket embereknek:)

Egész nap csinálhatsz bicepsz gyakorlatot 1 kilós súlyzóval, akkor sem lesz látványos bicepszed tőle! Persze másnap úgy érzed, hogy hatalmas a karod és majd le szakad, de az csak addig tart amíg a tejsav ki nem megy az izmok közül!

De a blogomban írtam már arról is,hogy a nők és a súlyok milyen viszonyban vannak és mennyi az esélye annak, hogy egy Nő férfias izmokat pakoljon magára!

2010. jún. 2. 20:44

Sziasztok!

Nekem a Pilates tornát javasolták,mert az minden izmot megmozgat és szépen alakformál is.

Remélem jó döntés,hogy ezt a tornát választottam.

2010. máj. 28. 19:07
Szia. És mi van az aerobic-kal?Én arra járok rendszeresen.Ott hogyan érjek el izmosodást mondjuk karon??sok gyakorlatot csinálunk kis súlyokkal, az elején fél kilóssal kezdtem, most 1kilóssal csinálom. Ha nehezebbet vennék, biztos nem bírnék vele megállás nélkül minden gyakorlatot végigcsinálni.Erre van ötleted?
2010. máj. 26. 08:30
Sziasztok honnan tudom le tölteni Béres Alexandra vitalitás tornáját ? előrre is köszönöm :)
38. zsuzso100 (válaszként erre: 37. - Franciska68)
2010. máj. 7. 16:12
Ne izgulj, a súlygyarapodás azért van, mert elkezdtél súlyokkal dolgozni és izmot építettél, aminek bizony súlya van, de szépen elindul majd a fogyás is, ha kitartó vagy! Csak türelem! Ajánlani tudom, hogy ne a kg-ot nézd, hanem a centit!
2010. máj. 7. 13:08

Sziasztok!

Tanácsot szeretnék kérni, hisz amint végigolvastam vannak itt tanult egyének.

1 év alatt fogytam 20 kg-ot, egyéni, párosítós, odafigyelős evészettel. Mivel mellékhatásként itt ott löttyedt lett ez meg az , rászántam magam az aktív mozgásra. Kondibérletet váltottam. Terem edző javaslatára, 30-40 perces erőltetett gyaloglás, utána taposó gép min. 10 perc, majd biciklizés kb 10-20 perc után hasizom gyakorlatok némi gépezés, kis súlyokkal magasabb db számban.

Nagyon élvezem hetente 2-3 nap tudom végrehajtani. KB 3 hete megy az ügy eddig 6 alkalom. Na de és itt jön a kérdésem , súlyom eddig 2 kg ugrott fel!!!

Evészet nem váltott át zabálásba, napjában többször, kis kalóriatartalmú, de mindenféle kaját eszem. Van itt valami összefüggés vagy ...?

Nem szégyellem bevallani 103 kg voltam, jelenleg 85 kg, 3 hete 83 kg.Álomsúlyom 70-72 kg.

Tud valaki tanácsot adni, vagy esetleg valamit rosszul csinálok?.Semmi bajom a bodysokkal, de nekem fogynom kéne nem izomtömeget növeszteni.

Előre is köszi a válaszokat.

36. e974230abd (válaszként erre: 35. - E974230abd)
2010. máj. 4. 09:46
éás igen,ha beállnál 260-al guggolni szerintem a legtöbb teremben azért megállna kicsit az élet:)
35. e974230abd (válaszként erre: 33. - 6c4fb2f974)
2010. máj. 4. 09:45

jajajaj!!Dícséretnek szántam az ekkora lábat:))Úgy értettem,hogy aki ekkora súllyal guggol,az tutira baromira erős lábbal rendelkezik,és nem úgy hogy milyen méretű::))

És persze még arra hogy az a ritka kivétel vagy aki hánsúlyt helyez az arányokra,és a lábát is edzi...

Azt alapból beszéltük,hogy minden férfi szinte felsőtest hangsúlyos::)

Úgyhogy ne harapjon mán rögtön kigyelmed::))

34. Spiritus (válaszként erre: 30. - E974230abd)
2010. máj. 4. 07:33
pihenjél!!! Én is fáradt voltam már tegnap!!!
33. 6c4fb2f974 (válaszként erre: 32. - E974230abd)
2010. máj. 3. 21:50
Ekkora lábhoz....170-nel nyomok fekve szériában, úgyhogy nem sok baj van itt az arányokkal.Azt meg gondolom te biztosan tudod, hogyan kell edzeni, ha nem akarod, hogy elszaladjon a testsúly, de növelni akarod a max erőt.
32. e974230abd (válaszként erre: 31. - 6c4fb2f974)
2010. máj. 3. 21:39
És ettől dagad a melled,és rögtön arányosnak tünsz mi??Ekkora lábhoz....
31. 6c4fb2f974 (válaszként erre: 40. - Mimózalevél)
2010. máj. 3. 21:38

igen:) szoktam is mosolyogni a teremben, amikor jön a kigyúrt kopasz két fogpiszkálón:)

sajnos nem divat a farizmot, lábat edzeni, mert nehéz.másrészt örülök is neki, mert így mikor beállok guggolni a 260 alá, megáll az élet egy pillanatra..azért az jó :)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook