Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Amikor kicsit izgatottabb a gyerekem mindig pislog mi tévő legyek? fórum

Amikor kicsit izgatottabb a gyerekem mindig pislog mi tévő legyek? (tudásbázis kérdés)


2010. nov. 15. 13:12
Ezeket elnövik. Nagyon idegesítő dolog, de nem tudsz mit csinálni, mint türelemmel lenni! Nálunk is volt szemösszeszorítás, de ami a legidegölöbb volt, a tátogás! :P Elnőtte! :) Hála Istennek! :)))
2010. ápr. 29. 21:32
nálunk először a szemét törölgette hirtelen mozdulatokkal egy időben, most az orra és szája közti részt dörzsöli mintha kézzel törölné az orrát ,csúnya és idegesítő...
2010. ápr. 29. 20:57

Nekem ugyan ezt csinálta a fiam!!

És kidrült a végén ,hogy nem az idegesség miatt ,hanem allergiás szemgyulladása volt!!

2010. ápr. 29. 20:31
Csatlakozom giga455 hozzászólásához. Nem szabad megszólni érte a gyermeket. Tic-nek nevezik. Azt nem írtad hány éves.
2010. ápr. 29. 20:26

szerintem semmit, esetleg beszélj a gyerekorvossal erről, de a gyerek figyelmét erre semmiképp se hívd fel, mert rosszabb lehet.

Sokaknak van ilyen "rossz beidegződése": szemrángás, fül húzigálás, pislogás, orr ráncolás, krákogás (én pl. a hajam tűröm a fülem mögé ha zavarban vagyok)

Azt hiszem ez egyfajta tic (tikk) lehet.

2010. ápr. 29. 20:18
feszültség...
2010. ápr. 29. 20:13
Amikor kicsit izgatottabb a gyerekem mindig pislog mi tévő legyek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook