Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Németországba megyek dolgozni-szálloda- jövő héten, mi a véleményetek a német munkaadókról, kinek milyen tapasztalata van?Köszönöm!;) fórum

Németországba megyek dolgozni-szálloda- jövő héten, mi a véleményetek a német munkaadókról, kinek milyen tapasztalata van?Köszönöm!;) (tudásbázis kérdés)


2010. aug. 6. 07:07
Én saarland-ben élek, dolgozom, egy húsfeldolgozó üzemben. Vegyesek az emberek, én egy picit csalódtam a németekben, többnek gondoltam őket. Igen, a precizitást megkövetelek , de ha olyan a kedvük akkor minden mindegy. Ha szezon van, akkor megkergülnek,a szervezésben valami botrányosak. egy dolgozóra kb 50 főnök jut és mindegyik mást mond, nem beszélnek egymással, te meg megbolondulsz, hogy akkor most mit csinálj... már vasárnap este úgy jönnek be melózni, hogy : "pfúúj, szombaton meló :( " ezek itt utálnak dolgozni :D úgy vannak vele, hogy dolgozzon az "Ausländer", mert ők az "überalles"-ek. Viszont ha problémám volt, készségesen segítettek,elmondhatom nekik a problémámat és szinte minden nap megkérdezik : " Minden oké?" :)
2010. jún. 15. 19:00
Összejött!!!Király helyen vagyok,aki tud bártan menjen melózni Németbe:) Nagyon barátságosak az emberek:)
2010. ápr. 29. 21:16
Bajorok korrektek, ahogy mész egyre északabbra és az idő is hűvösebb, úgy fognak az emberek is egyre inkább befelé zárkózni, persze kivételek mindenhol vannak. :)
2010. ápr. 29. 21:15
hát igen...Magyarországon mindenki azt gondolja, itt a kerítés is kolbászból van...pedig dehogy...
2010. ápr. 29. 20:50
azért jó érzés lehet olyan sok pénzért dolgozni.(
2010. ápr. 29. 19:05
hát, attól függ, hol van az ember...egyes németek nem kedvesek, nem barátságosak és legföképp nem segítökészek...itt Hessenben legalábbis nagyon kar´tnyelt bagázs él...a bajorokról hallottam, hogy egész normális népség...De ami tuti, a precizitást megkövetelik, de mocsokmód...én nem dolgozom sajnos még, csak látom a férjemen, meg anyósomon, ök szoktak mesélni erröl...sokkal precizebbek, mint otthon, meg nagyon erös az "alulról nyalunk, felülröl taposunk" jelenség...meghát a hátbatámadás...senkinek semmi privátot, különben visszaélhetnek vele...nem mindenki ilyen...de kétszéníüek, az tuti
2010. ápr. 29. 19:05
A rokonom kint dolgozik pár éve és elvan. Ők is emberek, tudni kell velük bánni. Jó lesz az!
2010. ápr. 29. 18:38
Klinika? :-))
2010. ápr. 29. 18:36
Feketeerdő
2010. ápr. 29. 18:34
Egyből felfigyeltem erre a topicra, mert én is így szeretnék elmenni Németországba dolgozni. Szerintem kedves emberek, csak a magán életükben igénytelenek, barátságosak, és segítőkészek nagyon. Vagy itt, vagy akár priviben megírnád, hogy hova merre mész?
2010. ápr. 29. 18:31
Németorszába megyek dolgozni-szálloda- jöv héten, mi a véleményetek a német munkaadókról, kinek milyen tapasztalata van?Köszönöm!;)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook