Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Várandósan babakocsit cipelni. Van valakinek tapasztalata ezügyben? fórum

Várandósan babakocsit cipelni. Van valakinek tapasztalata ezügyben? (tudásbázis kérdés)


2010. máj. 12. 17:32

Én is cipeltem, ha muszáj volt. Azért jobb, ha nem a kismama teszi, mert sokan vagyunk szerencsések, akiknél nem okozott bajt, de közel 20 kiló emelése azért nem kismamának való.

Lépcsőn lefelé én a hátsó két keréken "leléptettem" a kocsit. Mondjukez biztos kocsifüggő is, de én mindegyik kocsinkkal (volt egy pár) meg tudtam ezt csinálni.)

2010. máj. 12. 17:30

Hello.

Mire terhes leszel addigra futni fog a nagyobbik!


Persze bevásárolni jó a babakocsi de az is előfordul,hogy a gyermek egyszerűen nem akar kocsiba ülni.

Ha van tároló inkább azt kellene helyrehozni,hogy beférjen a babakocsi és akkor nem kell cipelni.

2010. ápr. 29. 20:29

A kisfiam 1 éves volt,amikor újra terhes lettem. A 2. emeleten laktunk, lift nem volt.

Én simán, még a 9. hónapban is cipeltem kocsit,gyereket,szatyrot, pocakot. Nem volt segítségem, így megoldottam magam. Semmi bajom nem lett, sem a babának, aki ma már 18 éves. :)

2010. ápr. 29. 14:07

Köszönöm a válaszokat!

Még nem vagyok várandós, de remélem nemsoká az leszek :)

A kislányom 21 hónapos és kb. 10-10.5 kg. A babakocsi 7.5 kg.

És igen, lépcsőkön le-fel kellene cipelni. A házunkban csak felfelé van lift (persze lemegyek felhozom, ha kell), de sok helyen, aluljárókban pl., csak lépcső van.

Amikor megtudtam, hogy várandós vagyok a kislányommal, két liter tejet se mertem emelni. Később persze már ment a piacos bevásárlás, dinnyével is. De az mégse volt ennyi.

És persze a kislányom is igényli, hogy felvegyem, de az gondolom nem olyan nagy súly.

2010. ápr. 29. 13:42
gondolom lépcsőn kellen felvinni. Nekem egyik kicsi volt másik pici. úgy oldottam meg, hogy a babakocsit a hátsó kerekén eresztettem le a lépcsőn vagy húztam fel, így nem kellett cipelnem:)
2010. ápr. 29. 13:41

Ez teljesen egyéni, ha teheted, hagyd hogy segítsenek. Ha nem akkor gondold meg, hogy milyen babakocsival közlekedsz...

Ami jól esik, az bajt nem okozhat...

2010. ápr. 29. 13:39

Szia!


Mennyire várandósan? Mekkora akit cipelnél? Na meg hány kg a babakocsi?

2010. ápr. 29. 13:36
Várandósan babakocsit cipelni. Van valakinek tapasztalata ezügyben?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook