Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Színes kontaktlencse fórum

Színes kontaktlencse (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
197. Kisskee
2014. nov. 25. 09:14

Sziasztok . Én a barna szememre vettem kék lencsét. F...k Co...r Bl...s és nem rossz más árnyalat a szemem nem feltűnő annyira

.Ami érdekes, hogy fotón olyan mintha az egyik szemem sötétebb lenne picit...ez mitől lehet? Azt észrevenném ha az egyik lencse kifordítva lenne feltéve? Úgy szoktam feltenni ahogy a folyadékban áll be magától... Köszi

196. Annamari2333 (válaszként erre: 195. - Xyla)
2014. okt. 1. 13:40

Milyen márkát használsz?

Én most szeretnék újítani színes lencsét, és kerestem a sokak által dicsért ACUVUE COLOR-t, de már nem gyártják. Tudja valaki, hogy csak a neve változott, vagy tényleg nem lehet már kapni?

195. Xyla
2014. aug. 12. 16:31

Sziasztok:)

Nekem évek óta színes kontaktlencséim vannak, volt már ibolya, zöld, sárga, szürke is. Most az amestystet fogom kipróbálni... Soha egyikkel sem volt gondom, és nagyon szeretem őket:)

194. kensi
2012. okt. 5. 08:31

itt egy gyűjtőoldal:) minden online bolt ára fent van: www.lencse.net

nekem is nem rég ajánlották..

193. peggike
2011. dec. 10. 18:36

sziasztok:)barna szemre kék kontaklencsét szeretnék rendelni.


Coopervision Expressions Colors vagy

Ciba Vision FreshLook Colors/Colorblends??????

192. zhanet (válaszként erre: 191. - Peggike)
2011. dec. 2. 18:54

az a görbülettől függ.

ha megfelelő a görbület akkor nem lehet látni.

191. peggike
2011. nov. 13. 18:09
tudtok olyan kontaklencsét ajánlani barna szemre(kéket!) aminél középen nem marad meg a barna szín?
190. paninaro (válaszként erre: 189. - St. Angela)
2011. nov. 2. 16:19

első körben a neten is szétnézhetsz hogy kb tudd hogy mit akarsz.sok olyan képet és videót találsz (általában angolul) amiben látod hogy adott színes lencsék hogy állnak barna szemen. aztán ha biztosra akarsz menni mindenképp menj el szemészhez aki megmondja milyen lencse jó neked. aztán utána már eldöntheted hogy ott rendelsz vagy a neten.

én a legelső(és eddig utolsó) lencsémet mindenféle orvosi vizsgálat nélkül rendeltem,freshlook volt. nem volt vele nagyobb gondom csak annyi hogy távolba néha homályosan láttam, ami ahogy olvastam lehet amiatt hogy nem volt tökéletes a görbülete a számomra (vagy ki tudja) szóval ezért érdemes elmenni egy vizsgálatra hogy ne legyen gondod vele.árat sajna nem tudok mondani de csak a vizsgálatért kell fizetned a próbalencséért nem.

189. paninaro (válaszként erre: 187. - D'moni)
2011. nov. 2. 16:07
az a freshlook hivatalos oldalán van olyan hogy feltöltöd a képed és "felpróbálhatsz" különböző lencséket,persze freshlookosakat. de ez a dolog nagyon csalóka, pl nekem volt egy freshlook true sapphire lencsém és teljesen máshogy nézett ki mint ahogy az oldalon kipróbáltam. tehát ezek az oldalak csak játszadozni jók.
188. d'moni
2011. ápr. 14. 15:12
Még hozzátenném, érdekes hogy amit én gondoltam magamnak, hogy jól állna, kiderült hogy nem is olyan jól passzol hozzám és más szín jobban állt...
187. d'moni
2011. ápr. 14. 15:10
Nemrég találtam egy tuti oldalt a neten, ahol regisztrálás után lehet feltölteni képet és megnézni, hogy a freshlook lencséi közül melyik hogy áll. 1-1 kattintásra gyorsan átszínezte a szemet. Ha megtalálom kiírom ide a fórumra. üdv.
2011. márc. 17. 21:49
sziasztok! zöld szememet lehetne gesztenyebarnára színezni? olyan sötét- meleg barnára? egyszer kipróbáltam, de alig volt változás :( nem értem miért.
185. vasolya
2011. febr. 18. 19:05
Mind kettő van,de a brilliant blue szebb.
2011. febr. 18. 13:46
Nagyon szép lett a szemed. Érdekes, hogy a brilliant blue ennyire mély kék lesz a barna szemen. Szép. Sima kéked is volt? Ez colorblends vagy sima freshlook color?
183. vasolya (válaszként erre: 182. - 5399c1cac7)
2011. febr. 18. 13:07
Nekem van kép. Nézd meg!
2011. febr. 18. 12:44

Sziasztok,

a freshlook colorblends blue vagy true saphire volt valakinek, akinek sötétbarna a szeme? Mennyire változtatta meg? van esetleg valakinek képe?

Köszi Zsu

181. zhanet (válaszként erre: 175. - D'moni)
2011. febr. 8. 13:02

szio lehet kérni

elvileg ingyenes, de sok helyen szemvizsgálathoz kötik, még akkor is ha elötte voltál, és van már kontaktlencséd.

én szint ez a összes gyártótól kipróbáltam a kék és zöld színt, ingyen. csak meg kell találni a megfelelő helyet. inkább kis optikai boltba menj be, mint ofotértbe, ott nagyobb az esélyed rá, ugy tapasztaltam.

180. zhanet (válaszként erre: 176. - Tökfej.)
2011. febr. 8. 13:00

szio

minél rövidebb hordásidejűt veszel annál jobb a szemnek.

kell szemvizsgálat mert kell a szemed dioptriája (ha rossz a szemed - a kontaktlencse és a szemüveg dioptriája nem ugyan az) illetve kell a görbületed.

A vizsgálat alkalmával megnézik a szemed, beraknak egy probalencsét hogy birja-e a szemed egyáltalán, aztán ha minden ok, akkor mehetsz betanitásra :D

ha van még kérdésed irj

remélem tudtam segiteni

179. zhanet (válaszként erre: 178. - Rkitti)
2011. febr. 8. 12:57

neten szerintem necces rendelni, mert mégiscsak gyógyászati segédeszköz..

inkább valami szaküzletben rendelj. Ott meg tudnak segiteni


de ha ragaszkodsz hozzá, szerintem a keretek.hu oldalon ugy emlékszem hogy volt..

178. rkitti
2011. jan. 28. 17:21

sziasztok!

Nem tudja esetleg valaki, hogy a neten honnan tudnék tórikus-színes lencsét rendelni? Sajnos eddig nem nagyon találtam.

Előre is köszi!

177. 0ferko
2010. dec. 4. 21:45
közepesen sötét barna szemnek a színét a freshlook colorblends gemstone green megváltoztatja, vagy a brilliant blue? nem lesz túl sötét és észrevétlen? : /
2010. dec. 2. 22:53
sziasztok :) szeretnék kék lencsét vásárolni. Megtudnátok mondani, hogy kb. mennyibe kerülnek és hogy ezek "hány naposak?" mondjuk melyik a leghosszabb idő amíg lehet hordani? van 1 éves vagy ilyesmi?:D Minél hosszabb kéne :) és előtte kell valami szemvizsgálat, ha igen az pénzbe kerül?
175. d'moni
2010. dec. 2. 10:12
A próbalencséért kell fizetni? Két féle színt is lehet kérni?
174. lszlmagdi (válaszként erre: 171. - Weberkitti)
2010. nov. 24. 14:05

Szia!

Bármelyik színből lehet próbalencsét kérni a legtöbb optikában. Általában nem kerül semmibe és ki tudod próbálni melyik szín hogy mutatna a te szemeden.

173. Berniee
2010. okt. 12. 16:00

Sziasztok!


Csak szeretnék szólni, ha esetleg valakit érdekel, hogy nekem eladó lenne egy pár vadiúj, bontatlan havi színes kontaklencsém kék( True Shappire) FEDŐSZÍN!

Teljesen megváltoztatja a szem színét akármiből ragyogó kékre!

Akit érdekel, írjon privátban és megbeszéljük!:)

172. weberkitti (válaszként erre: 170. - Weberkitti)
2010. okt. 3. 11:39
No, nekem teljesen világos lett tőle a szemem, viszont olyan erezett az íriszt utánzó része, és így baromira úgy néz ki mintha vmi hályog lenne a szememen! :D Most rendeltem egynapos lencsét, hátha jobb. Meg ez 14.5mm átmérőjű, és nekem az sztem túl nagy. Az egynapos meg 13.8mm. Nincs meg az a szép külső sötét gyűrű a szememen.
2010. szept. 26. 15:13
Mi az, hogy próbalencse?? Hol lehet ilyet rendelni?
2010. szept. 26. 15:12

Sziasztok!


Én most rendeltem a Freshlook colorblends sperkling gray színt. A katalógusban egy afro csajnak volt ilyen a szemében, és nagyon szép volt. Színte természetesnek tűnt, holott nehéz elhinni, hogy egy afronak világosabb barna a szeme, mint nekem. Szerintetek az jó szín? Van/volt vkinek ilyen??

169. Bollarta (válaszként erre: 139. - Hejcegno_)
2010. szept. 15. 20:02
ááá nekem most jött meg ebbőla márkából a próba és nagyon gáz sztem:D:D nekem si barna szemem van:D alig látszik a kék.. inkább szürke az egész...:(..
2010. aug. 12. 22:47
Sziasztok! Neten nézegettem lencséket és véleményt szeretnék kérni a (Adria True Saphire (kék) kontaktlencse fedőszín)márkára.Szerintetek amilyen olcsó olyan hatástalan vagy jó lehet??
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook