Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ballagásra ajándék fórum

Ballagásra ajándék (beszélgetős fórum)

2010. ápr. 30. 00:14
Tavaly ballagott a lányom,a pénznek örült a legjobban,pedig arany láncot is kapott a keresztanyjától.....még egyszer se volt rajta!:S
2010. ápr. 30. 00:02
vagy digitális fényképezőt, vagy egy szép karórát
2010. ápr. 30. 00:01
pendrive - ha tovább tanul azt biztos sokat fogja használni, vagy pénz számítógépre, laptopra
5. JucusPucus (válaszként erre: 1. - Negyvenfelé)
2010. ápr. 28. 14:03
Szia!Én is a borítékos megoldásra szavaznék.Azzal nem lehet mellélőni.:)Nem túl kreatív, de még mindig jobb, mintha vlmi olyasmit vennél, amit aztán sosem használ majd.
2010. ápr. 28. 13:57
csokor virág.
3. névjegy82 (válaszként erre: 1. - Negyvenfelé)
2010. ápr. 28. 12:31
Szerintem ajándékutalvány is jó ajándék..
2. Szabónéhajni (válaszként erre: 1. - Negyvenfelé)
2010. ápr. 28. 11:17

Szia!

Pénz, sztem! Arra költi, amire akarja!

2010. ápr. 28. 10:49
Sziasztok, szeretnék tanácsot, segítséget kérni tőletek. Unokabátyám lánya a hétvégén ballag (gimnáziumból), túl közelről nem ismerem, és nem olyan régen állt helyre a béke a két család között, bár előtte nagyon jóban voltunk. TAnácstalan vagyok, hogy mit ajándékozzunk. Állítólag nem nagyon hord ékszert, azt megtudtam, kis egyszerű, de nagyon okos, értelmes leány, imádja az üvegfestést, de ehhez mindene megvan, sőt még azon is túl. Gondoltam mégis valami minőségi, egyszerű ezüst karkötőre, vagy láncra, de nagyon nem vagyok elájulva az ötletemtől. Esetleg borítékban pénz?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook