Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Véleményeteket kérném CSEPELI óvodákról fórum

Véleményeteket kérném CSEPELI óvodákról (beszélgetős fórum)


2010. ápr. 28. 10:33
Nincs mit, nagyon szívesen!
7. dio222 (válaszként erre: 6. - 6f7760b318)
2010. ápr. 28. 10:29
Köszönöm szépen a segítségedet!!
6. 6f7760b318 (válaszként erre: 5. - Dio222)
2010. ápr. 28. 09:49

Nem, én nem Borsi vagyok.

Bejönni az oviba bármikor lehet, de ezt sztem egyeztesd az igazgatónővel, ahogyan a beíratást is. 427-0194 a számuk. Itt kérd az ovit, és ha kapcsoltak, akkor a vezetőt. Nagyon kedves Hölgy, nyugodtan kérdezz tőle bármit.

2010. ápr. 28. 09:33

Szeretném megkérdezni, hogy te nem Borsi Beatrix vagy-e? Csak mert, akkor együtt jártunk főiskolára. :)

Az én kislányom jövő februárban lesz hároméves. Úgy tudom, hogy ha betölti, akkor mehet oviba. De már olyat is hallottam, hogy hamarabb felveszik, ha szobatiszta. Én jövő szeptemberben akarnám beadni, akkor szerinted mikor kell beíratni? Illetve van-e ott olyan, nyílt nap? Lehet-e nézelődni, ismerkedni?

4. 6f7760b318 (válaszként erre: 3. - Dio222)
2010. ápr. 28. 09:15
A bölcsödei része az ÁMK-nak sem a legjobb, bár ott én a gondozó nénivel voltam gondban. AZtán vele is megbékéltünk. Viszont hogy ha ilyen csoportba szeretnéd iratni a gyerkőcöt, akkor nagyon korán jelezned kell a vezetőségnek a szándékodat, hogy legyen hely, mert évente egy olyan csoport indul, akik így vannak. A többiek vegyes csoportba kerülnek. Az én fiam is normálban van, mert én sem akartam a vegyes csoportot. Így ő a legkisebb a töbiek között, de hozza ugyanazt a szintet, mint a nagyobbak. MIvel azt hiszem május a születési korhatár ő meg júliusi, van akivel majdnem egy év van köztük, de ez elhanyagolható. (Azért mégsem 3 év)
3. dio222 (válaszként erre: 2. - 6f7760b318)
2010. ápr. 28. 09:02
Köszi a választ! :) Igen, sejtettem, hogy nem nagyon van már korcsoportos óvoda, de én a vegyes csoportot nem tartom túl jó dolognak. Jó, hogy mondod az ÁMK-t, az nincs is annyira messze nekünk, és amiket írsz, az nagyon szimpatikus. Ilyet szeretnék. Csillagtelep egy kicsit már kiesik nekünk, de ezt is vállalnám, mert az ovi nagyon fontos szerintem egy kisgyerek életébe. A Karácsony S. utcai bölcsibe járunk, vannak ám itt nagyon aranyos gondozónők, de nekünk nem volt szerencsénk sajnos... :(
2. 6f7760b318 (válaszként erre: 1. - Dio222)
2010. ápr. 28. 08:55

Szia!


Megkérdezhetem, hogy melyik bölcsibe jártok?

A csepeli ovik nagy része nem korcsoportos.Az ÁMK-ban létezik olyan csoport, ahol csak a saját korosztálya van. Rengeteg verset tanulnak, mesét hallgatnak. Járnak színházba, és nagyon sok a játék, valamint az udvaron sem csak egy homokozó van, hanem jobbnál-jobb játékok, hatalmas területen! Nekem ez nagyon fontos volt. Még csillagtelepen ismerek olyan ovit, ahol nagyon jó a nevelés, a játékok hasonló szinten vannak, mint az ÁMK-ban, azonban ott a versek, mesék száma jóval kevesebb!

2010. ápr. 28. 08:51
Sziasztok! Kislányom jövőre lesz ovis. Most bölcsibe jár, és sajnos nincs igazán szerencsénk a csoporttal. Ezért már jó előre szeretnék tájékozódni a csepeli ovik terén. Kíváncsi lennék a véleményetekre! Hagyományos, NEM vegyes csoportos ovit szeretnék, ahol kedvesek a gondozónők, és igazi szeretettel viszonyulnak a gyerekekhez, ahol mondókákat verseket tanulnak. Egyáltalán létezik még ilyen? Ráadásul jó lenne, ha valahol a városközpontban lenne Csepelen. Előre is köszönöm a véleményeket!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook