Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » A Level diétával ki hány kilót fogyott? Mennyi jött vissza? fórum

A Level diétával ki hány kilót fogyott? Mennyi jött vissza? (beszélgetős fórum)


7. 8e163afeff (válaszként erre: 6. - Erusss)
2010. ápr. 28. 21:09

szia, igen, fehérjediéta után nehéz bármivel is fogyni... sajna a CH-kiiktatás azt eredményezi, hogy utána csak nagyon lassan szabad emelni az adagokat, mert még egy zabszemtől is két kilót szed fel az ember...

Testkontrollozni fogok, ez csak amolyan beindító diéta...

2010. ápr. 27. 23:17

Szió, én amúgy sem eszem kenyeret, bár van súlyfölöslegem...mikor a pirítóst elkezdtem enni, híztam....1 hónapig csináltam, rájöttem, nekem nem vált be....úgyhogy más diéta után néztem..de ismerőseim fogytak vele sokat....próbáld ki, hátha jó lesz :)


bár egész életedben nem ehetsz iylen kajákat, próbálj meg inkább életmódot váltani, mert ezek a divat diéták csak ideig-óráig hatékonyak.....


Sok sikert!

5. 8e163afeff (válaszként erre: 3. - 9d6cbcbded)
2010. ápr. 27. 22:45
Ez engem is érdekelne... mert egy helyen azt olvastam, hogy hatékonyabb, ha szünetet tartunk, a másikon meg, hogy egybe a jobb...
4. 8e163afeff (válaszként erre: 2. - Misz)
2010. ápr. 27. 22:44
Köszi! Láttam, szoptatsz, ha gondolod, nézd meg a testkontrollt, itt van róla fórum is, azt szoptatás alatt is lehet, nagyon egészséges, és szépen lehet vele fogyni. Én egyszer már csináltam, most is vissza akarok térni rá, csak előtte egy barátságosabb indulósúly miatt level-eznék.
2010. ápr. 27. 21:01

sziasztok


mit lehet enni a diéta alatt a hétvégén? vagy érdemes egyben megcsinálni a 3x 5 napot?

2. misz
2010. ápr. 27. 20:46
5 nap, -2,5 kg
2010. ápr. 27. 20:40
Sziasztok, lécci, írjátok ide csak az eredményeket: hány kg súlyfelesleg volt, mennyi ment le és mennyi jött vissza! Köszi előre is!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook