Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ha egymásután 2 nap gőzölöm az arcom, hogy nyomkodni tudjam, az inkább árt mint használ? fórum

Ha egymásután 2 nap gőzölöm az arcom, hogy nyomkodni tudjam, az inkább árt mint használ? (tudásbázis kérdés)


2010. ápr. 28. 11:37
Felesleges 1-2 pattanásért mindennap kigőzölni a teljes arcod.Gőz nélkül is ki lehet nyomni.
2010. ápr. 27. 20:34
Nem tudom, hogy hány éves vagy, de ha csak alkalmakként fordul elő egy-egy pattanás, akkor inkább hagyd, hogy leszáradjon.Gyorsíthatod ha valamilyen szesszel bekened, esetleg direkt az ilyen pattanásokra kitalált arc tonic-al kened be..Semmi szín alatt ne nyomkodd,még kigőzőlve sem,mert mély nyomot hagyhat.Ha sűrűn, esetleg állandóan pattanásos a bőröd, akkor kérj tanácsot kozmetikustól.Természetesen ez csak az én véleményem, de én saját tapasztalatból beszélek.55 éves vagyok, és a fiatalkori meggondolatlan pattanás nyomkodás pár heggje meglátszik az arcomon.
2010. ápr. 27. 20:09
Tegnap meggőzöltem magam, mert volt 1-2 kinyomkodni való, de mára is jött. Ma is meggőzölhetem, vagy túlszárítom a bőröm, vagy vmi?
2010. ápr. 27. 20:08
Ha egymásután 2 nap gőzölöm az arcom, hogy nyomkodni tudjam, az inkább árt mint használ?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook