Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A leglehetetlenebb helyek ahonnan előkerült tárgy, amit a gyerek eldugott/eljátszott! fórum

A leglehetetlenebb helyek ahonnan előkerült tárgy, amit a gyerek eldugott/eljátszott! (beszélgetős fórum)


1 2
2013. nov. 11. 13:57
video lejátszó. kazettabemeneti nyíláson minden ami befért. kinder játék, kifli maradék,lego stb. a végén betuszkolta a távirányítót,amíg befért.1 éves volt,.
2012. szept. 15. 07:41
oooo,kedvencek koze...en magam tettem el a berlemet,otleteket varok,hol lehet :)
2010. ápr. 28. 19:09
Nálunk jelenleg a szemétkuka. találtunk már benne telefont, távirányítót....az az első, hogy ott keressük, mivel ő még nem mondja, de azért általában megmutatja, ha még emlékszik rá :)))
2010. ápr. 28. 14:43
Látom nem csak az én gyerekem klotyómanóskodik :))))
2010. ápr. 28. 14:23
Nálunk egyik este fürdetni akartam a gyerekeket és sehol sem találtuk a kád lefolyó dugóját.Olyan nagyobb fém dugója van akkor zár le,ha a kád oldalán eltekerjük az a kerek valamit.Nem tudom ,hogy hívják pontosan...Aznap este mindent átkutattunk.Mondtam a férjemnek,hogy megnézte a WC-ben is,mert azt abban mindig nagyon szeretett matatni.Azt mondta,hogy a WC kefével átnézte,de nem találta.Másnap reggel amikor a WC-n üldögéltem,nem hagyott nyugodni a gondolat és mikor már a "nagy dolgoma" is elvégeztem ,akkor felhúztam egy gumikesztyűt és belekotortam a WC-be.Meg is lett a dugó....
2010. ápr. 28. 09:04
sziasztok.nálunk egy évig nem volt meg az autó meg a garázsnyitó kulcs.nem tudta meg mondani a gyerkőc hová rakta,aztán amikor újra elővettük a karácsonyfa díszekkel teli dobozt előbukkant.a blutooth még mindig hiányzik,de az már biztos nem lesz meg.
54. d0860dee94 (válaszként erre: 51. - Russodebby)
2010. ápr. 28. 09:02
:D
53. RytaMyca (válaszként erre: 19. - 35c81b79eb)
2010. ápr. 27. 21:36
Az én kislányom elől is zárni kellett az ajtót, de ő folyamatosan pumpálta, ha nem találtuk, és gyanusan csend volt tuti a wc-ben szorgoskodott.:-))))
2010. ápr. 27. 21:31

Este távirányító keresés....gyerekek már csucsultak, de a kisfiamat megpróbáltam megkérdezni, hol is lehet....válasz: nem tudom.

Majd éjjel felkelt pisilni, és akkor újra megkérdeztem, nem talizott e vele véletlenül.

Nyugodtan odasétált a szekrényhez, kinyitotta és lám, távirányító.

2010. ápr. 27. 19:09
Meglett a pendrive! A szobában volt belekeverve a papírok közé! :)
2010. ápr. 27. 16:28
Tegnap a szennyestartóban találtam meg a kidobásra ítélt újságokat,ezért én voltam a bűnös,a gyerek meg a kisautóját gurította az ágy alá,tudta,hogy ott van,de kiszedni nem tudta.Én is percekig hasaltam az ágy előtt a seprű nyelével..
49. cukoj
2010. ápr. 27. 16:21

Ja, és ami még jobb...

Az ágyneműt kimostam, és az utolsó párnahuzat kihúzásakor koppant valami a mosógépben...

A TV távirányító volt az:)

Az óta is működik:)

48. cukoj
2010. ápr. 27. 16:18

Én rendszeresen elpakolok dolgokat "tutinak hitt" helyekre...

Pl.: a karácsonyi kis házikó mécsestartóba tettem a pendrive-omat...

Ne tudjátok meg meddig kerestem...

Szeptemberben jön a baba, ha ő is ilyen lesz, semmit nem találunk majd:)

2010. ápr. 27. 16:17
Én kicsinek nagyon pakolós voltam, egy időben a csomag kávét (meg ami fényes volt) dugtam be a párna vagy az ágy alá, szennyestartóba, mosógépbe, sütőbe, radiátor mögé, később pedig lett egy "kincsesládám". :)
2010. ápr. 27. 16:06

Biztos, hogy ő rakta el?? :-)

Én hétvégén a telefonomat nem találtam, már sík ideg voltam, hogy valaki kivette a farmerom zsebéből (mindig oda teszem, ha leveszem, akkor is).

Ha ki is esett volna, az 2 méteres körzetben lenne.

Végül a lányom találta meg az ágyában. Este későn mentem haza, és mindig betakargatom őket. Valószínűleg már annyira kómás voltam, hogy letettem, és azt is betakartam.


De volt már távirányító a hűtőben, anyumék lakáskulcsa a párom melegítőfelsőjének a zsebében stb. Megesik az ilyen, ha pl. fáradt az ember!

45. benvik
2010. ápr. 27. 15:24
Szinte felsorolhatatlan a lista:-) Kulcs az összecsukott babakocsi közé gyömöszölve (napokig kerestem, amíg ki nem nyitottam a babakocsit), férjem fél szerszámosládája eldugdosva a babaházban, játéktartóiból is sokszor kerülnek elő kincsek stb. Érdemes négykézlábra ereszkedni, és úgy körbejárni a lakást. Rengeteg új, számunkra ismeretlen rejtekhelyet lehet felfedezni:-)
44. katus3
2010. ápr. 27. 15:12

Férjem is vitt már a munkahelyre a táskájában kislabdát,kisautót.

Én a gyurmát szoktam a sütőből kiszedni.:-)

2010. ápr. 27. 14:57
Egy szép téli napon egy órán át kerestem a kocsikulcsot, amikor már biztos volt, hogy elkéstem, a taxi lent várt, felhúztam a csizmámat és lőőőőőn ;)
2010. ápr. 27. 14:36
Haloszoba, agy, matrac, matrac es racs között elektromos fogkefe. Sokaig kerestük:-)))
41. d0860dee94 (válaszként erre: 25. - Mimmo33)
2010. ápr. 27. 14:17

:D

mi folyton zsarolunk és alkudozunk...


ha jó leszel, akkor kapsz

ha szót fogadsz, esetleg

engedd el, különben nem kapsz

és társai...


egyszer a kocsikulcsot "súgárította" meg a gyerek úgy izomból és én épp a megküldött kulcsocska röppályájának közelében álltam és nem volt a becsapódáskor olyan zaj, amit elvártam volna, csak egy halkabb pukkanás szerű... ( a padló azon a részen nem parkettás, hanem burkolólapok vannak letéve) és a gyermekem szállítmányozóeszköze (babakocsi)ott parkírozott a közvetlen közelben...


A gyerek a babakocsi alsó - pakolós részébe battta bele véletlenül a kulcsot....asszem volt benne egy szatyor is...

ha nem vagyok pont ott, tuti kereshettük volna mi is...

40. giga455 (válaszként erre: 38. - Ac808a6b30)
2010. ápr. 27. 14:17

Na rosszul esne ha nekiugrana...

a kalapálást már így is megtanulta apától. A játék kalapáccsal leverte a falat a szobában :(

39. tündér74 (válaszként erre: 16. - Ac808a6b30)
2010. ápr. 27. 14:17
Nálunk meg a kisfiam a gumicsizmáját a sütőbe szokta eldugni. Szerencsére a sütőt még nem tudja bekapcsolni.
38. ac808a6b30 (válaszként erre: 30. - Giga455)
2010. ápr. 27. 14:15
Tanulta, hogy kell szétszedni
37. botond75 (válaszként erre: 33. - Marjann)
2010. ápr. 27. 14:13
:DDD
36. adfa0d8bdb (válaszként erre: 34. - Russodebby)
2010. ápr. 27. 14:12
Ja, a nappaliról jut eszembe: találtam már a vázában is cumit! :)
2010. ápr. 27. 14:12
Szemöldökcsipesz a játék furógép belsejébe. Szét kellett csavarozni, hogy kiszedjem.
2010. ápr. 27. 14:10
A fürdő ajtó az kulccsal zárva van,a konyhából is ki van zárva ráccsal és az ő hálószobájából is. A nappali az ő területe és ha bent vagyunk a mi "hálónkban" csak akkor lehet bent és innen tűnt el az a vacak is. Amúgy én is a kukára ggondoltam,hogy itt beledobta/bele esett én meg kiürítettem a nagy kukánkba és kiobtam. :(
2010. ápr. 27. 14:06
Szülők óvszerei a fél éves öccs zoknisfiókjában? (unokaöcsém)
2010. ápr. 27. 14:06
Régen a hátizsákomba is rendszeresen "bepakolt" a gyerek! :)
2010. ápr. 27. 14:01
A videó-lejátszóban 1x cumi ...1x linzerkarika... )))
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook