Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Van tapasztalatotok a gyermekmodellkedés terén? fórum

Van tapasztalatotok a gyermekmodellkedés terén? (tudásbázis kérdés)


2009. jan. 20. 14:49

Legyen kedves továbbküldeni az alábbi levelet, az esetlegesen alkalmas gyermekeknek!


Little Miss Hungary 2009 elődöntő


I.állomás Székesfehérvár


Időpont: 2009.március 7. szombat


Szeretnél Magyarország legbájosabb vagy legsármosabb gyermeke lenn?

Szeretnéd képviselni Magyarországot a Little Miss world világversenyen, ne tétovázz szólj a maminak és jelentkezz!



Jelentkezési határidő: 2009.január 31.ig


Szüskéges: 2 perces talentshow /ének, tánc, próza, egyéb kategória, fehér koktél ruha és egy sportos vagány utcai ruha. A koktél ruha térdig érő ruhát jelent. Azért legyen fehér színű, mert győzelem esetén a szalag nagyon szépen mutat rajta.


Zsűritagok között Gyermek modellek, Budapesti ügynökségek képviselői valamint Kiszel Tünde is jelen lesz.


Egy versenyzőnek csak egy elődöntőn kell részt venni.


Korcsoportok: mini: 4-7, little: 8-11, tini: 12-15 éves korig kisfiúk és kislányok jelentkezését várjuk.

A mini kategóriában nem kötelező a talentshow.


Fényképes bemutatkozót kérek az alábbi email címre : bbmodellek@gmail.com

A bemutatkozón a gyermekről 1 évnél nem régebbi fotókat, ajánló ügynökség/óvoda nevét kérem feltüntetni valamint egy rövid bemutatkozót!

Szervező: BridgetB. Modellügynökség Székesfehérvár

20. coline
2008. dec. 19. 14:17
Szerintem is!:)
19. ec63a7fc29 (válaszként erre: 18. - Rotis)
2008. nov. 2. 19:10
Anyám!!! Lehúzás!!!
18. rotis
2008. okt. 26. 23:01

Sziasztok !

Az Én kislányomat is már többször beválogatták,de a végén mindenhol kiderült sajnos , hogy egy csomót kellene fizetni :( (Pl. mindenhol saját portfoliót akartak csinálni sok-sok pénzért )

De ha lesz valakinek jó tapasztalata az is írja le legyen szíves :)

2008. okt. 25. 08:08
Én a nyáron majdnem beleugrottam Pesten, de kiderült 150000 ft-ot kell fizetni. :-(((
16. coline
2008. okt. 24. 17:45

Vasárnap Szegeden volt a válogatás!

Volt valaki Szegedről ezen a válogatáson?

15. coline
2008. okt. 24. 17:39
Az én három gyerekemet, vasárnap vállogadták be, és kérték fel, egy fotózásra!:D Sokat gondolkodtam mi legyen! Csak volt egy vállogatás, amire csak úgy kiváncsiságból mentünk el, és Leo a valóvilágból alkalmasnak találta őket erre! Hát meglepödtem, mert azt hittem elfogult anyuka vagyok!:D Ha esetleg ezzel pénzt keresnének, akkor ez lehet egy alap, amit lekötnénk addig ,amig be nem töltik a felnőtt kort! Ha nem akkor kaptak egy kis önbizalmat! :)
2007. jún. 6. 14:19

És a csecsemőfotózás?

Ha egyébként be lehet illeszteni a napirendjébe?

Erről véleménye van valakinek? Esetleg volt már valakinek a bébije fotózva?

13. Loni
2007. jún. 6. 10:20

Volt egyszer egy film az amerikai kilány szépségkirálynőkről. Egyébként bájos, aranyos kislányokat beöltöztettek hozzájuk egyáltalán nem illő ruhákba. (Egy 9 éves kislány egy mélyen dekoltált csilli-villi ruhában lejtett valami erotikus táncot... Hát szánalmas volt látni szegény gyereket) Agyonra sminkelték őket (műszempilla stb.). És a gyerekeket nagyon megviselte, ha nem ők nyertek stb. Az anyukák pedig rém büszkék voltak a gyerekre. Szörnyű, szánalmas és kiábrándító votl az egész.

Ilyenre biztosan sohasem engedném a gyereket. Attól lehet, hogy nem zárkóznék el, hogy egy sima ruhakatalógusba lefotózzák.

12. birogaby (válaszként erre: 9. - M_Marcsa)
2007. jún. 6. 09:00
Úgy gondolom,kb.16 éves kora körül.Habár elég nehéz dolog ezt így eldönteni,most úgy tûnik,olyan messze van az még.Szerintem nemcsak kortól,hanem a gyerek érettségétôl,gondolkodásmódjától is függ.Lehet 14 évesen is olyan érett,hogy tudjon bizonyos dolgokban egyedül dönteni.
2007. jún. 5. 19:24
Na ne!
2007. jún. 5. 13:40
Sziasztok. Györ környékéröl keresnék 3-4 éves babamodelleket öszi reklámkampány és katalógus fotózása céljából. Részleteket üziben.
9. M_Marcsa (válaszként erre: 7. - Birogaby)
2007. jún. 5. 13:11
Mekkora korától engednéd?
2007. jún. 5. 09:38
Nincs még gyerekem,de ha lenne,nem szeretném hogy modellkedjen.A felhőtlen,gondtalan,boldog gyerekkort "tépném ki" a kis életéből.Nem volna szivem hozzá. Én igy gondolom.
7. birogaby (válaszként erre: 3. - M_Marcsa)
2007. jún. 5. 09:36

A Pampers-tôl én is láttam ezt a felhívást,azon gondolkodtam is,hogy küldeni kéne,de már lejárt a határidô.Ez okés dolog volt,ugyanis itt nem a baba volt a lényeg,mármint nem kinézetre,hanem a mozgásáról kellett videót küldeni,hogy hogyan tanul járni,és arra lehetett szavazni.

Modellkedni én sem vinném,de nem is tiltanám.Mikor már akkora,hogy egyedül tud dönteni ilyen kérdésekben,ha akarja csinálni,megengedném.De addig,amíg én vagyok felelôs érte,én nem vinném.

2007. jún. 5. 09:27
Gratu! mindenki gyermeke gyönyörű!
5. M_Marcsa (válaszként erre: 4. - Erikpipi)
2007. jún. 5. 09:24
Tényleg gyönyörű.
2007. jún. 5. 09:14
A legkissebb állitólag gyönyörű:) de, nem engedném. Még kisgyerek, megszokott napi ritmussal. Jó, ég ki sem bírna egy ilyen fotózást. A legnagyobbat már hívták, ha akarja csinálja, elég érett, hogy eldöntse mit akar. Különben, miért engednéd? Pénzért, vagy hírnév, vagy miért?
2007. jún. 5. 09:09

Ezen a kérdésen gondolkoztam, hogy kiírom fórumba, de megelőztél.

Kaptam a Pampers-től egy üzenetet, hogy küldjek be valamilyen kis videót a babáról.

Akkor tettem el a kérdést magamnak, mire jó az egész.

Az, hogy rgy 1 éves babás videót beküldök, zsűrizik,ok, mert a baba nem aktív szereplője.

Persze, én ELLENZEM a gyerekmodellkedést. Miért? Mert vannak fontosabb és érdekesebb dolgok is ennél. Nem látom az értelmét. Biztos a szülő viszi a gyerekét, hogy valamilyen szinten híres legyen, mert az olyan édi, esetleg kis pénz a házhoz. De, ez KIHASZNÁLÁS. Ha felnőtt, tanult, akkor csinálhatja. Akkor az ő dolga.

Az ő érdekében nem hagynám.

2007. jún. 5. 08:31

Az a kérdésem lényege, hogy van-e itt olyan szülő, akinek a gyermeke modellkedik (persze stúdiónév nélkül), megérte-e, mik a tapasztalatai és egyebek.

Vagy ha nem értesz vele egyet, miért nem és ha egyetértesz, miért támogatod?

2007. jún. 5. 08:30
Van tapasztalatotok a gyermekmodellkedés terén?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook