Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ajándék középiskolai ballagásra fórum

Ajándék középiskolai ballagásra (beszélgetős fórum)

13. survivor3 (válaszként erre: 11. - Leeee)
2010. jún. 10. 09:06
Szerintem jó.
12. Basset (válaszként erre: 11. - Leeee)
2010. ápr. 27. 14:53

Szerintem igen... Habár én indítottam a topicot, elvileg gőzöm sincs róla... :) :P

Majd a többiek megmondják... :)

11. leeee
2010. ápr. 27. 14:10
61 éves vagyok. A szomszéd fiu ballag, akivel -a nagy korkülönbség ellenére- baráti a kapcsolatom. Kártyás telefonjára küldött előfizetés alkalmas e ballagási ajándékként? Szép napot kívánva kérek tippeket kérdésemre. Minden más ötletet is szívesen veszek.
2010. ápr. 27. 06:54

Szia


Ha van közös fényképetek,akkor csináltathatnál varázs bögrét.

Úgy kell elképzelni h egy sima fekete bögre,amibe ha forró italt töltesz akkor előbukkan a fénykép.

Ha nincs közös,akkor ha van háziállata róla egy képet..stb

Ezüst ékszer?Bár nem egyedi,de csinos darab.:)

9. Basset (válaszként erre: 8. - Pethoevi)
2010. ápr. 26. 21:44
Annyira nem vagyunk ezeréve közeliek, hogy pénzt adjak... égő lenne...
2010. ápr. 26. 21:38
pénz...az mindig jól jön,nem lehet mellé nyúlni vele... :-)
2010. ápr. 26. 20:35
Ó, kösz! Jó ötletek! :) És talán még szereti is ezeket...
2010. ápr. 26. 20:32

Szia!


Menjél el egy kreatív hobbyba és vegyél ott egy kész ajándékot, vagy kérd meg, h csinálják meg számodra.

2010. ápr. 26. 20:30
ez engem is érdekelne, de majd jövőre...az biztos, hogy pénzt fogok adni ...csak mennyit??
2010. ápr. 26. 20:24
Egyébként nagyon szép, modern és igényes bizsukat is lehet kapni, ha az ismerősöd kedveli az ilyeneket.
2010. ápr. 26. 20:22

Sajnálom, hogy nem vagy kreatív, bár szerintem nem kell nagy kézügyesség ahhoz, hogy a különböző csodaszép, színes gyöngyökből egy egyedi garnitúrát el tudjál készíteni. (karlánc, fülbevaló, nyaklánc).

Nekem is az üzletben mutatták meg a gyöngyfűzés rejtelmeit, azóta nagy imádója vagyok e hobbinak.

2010. ápr. 26. 20:15

Sziasztok!


Már elolvastam pár fórumot hasonló témában, de nem találtam megfelelő választ.

Ajándékon agyalok.


Paraméterek:


1. egy 18 éves lány a gimiből ballag.

2. barátnőm, de mégsem, szóval túlzottan nem ajnározzuk, de szerintem kedveljük egymást, legalábbis én őt nagyon.

3. nem vagyok kreatív, még egy szalvétát se tudok összehajtani, szóval saját cucc kilőve.

4. ...mégis valami egyedivel szeretném meglepni, valamivel, amit mástól talán nem fog kapni - nem egy könyvvel például (bár ez is szuper ajándék és utolsó szalmának ott van).


Help mííííí!

2010. ápr. 26. 20:10
Ajándék középiskolai ballagásra

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook