Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mikor megmozdul a baba! fórum

Mikor megmozdul a baba! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Mikor megmozdul a baba!

2008. okt. 10. 12:28
Én 21.hetesen éreztem előszőr.Nagyon jó érzés.Nyomkodja ki a pocimat csak soha nem tudom mi micsoda!:)
2008. okt. 10. 02:43

Nagyon ari, mikor mocorog a baba az anya hasában. :) A pocakon is látszik mindez. :)

Csodálatos érzés lehet.

2008. okt. 7. 01:12
Csodálatos boldogság az iciri-piciri TESTE:), hogy helyezkedik
2008. márc. 3. 13:01
kinél mikor van akinél négyhonaposkorba van akinél5honap
2007. jún. 10. 19:52

Köszönöm szépen a válaszod,nincs semmi probléma!Még van egy kis ideje a babucinak,júl.5.re vagyok kiírva!De már ezek az utolsó hetek elég nehezek,mint gondolom mindenki másnak!De meg fogja érni,alig várjuk a nagy találkozást!

Üdvözlettel:Mimus

Ui.:és mégegyszer köszönöm!!!

2007. jún. 10. 13:09

Az utolsó hónapban már nem tud annyit forgolódni a magzat és ahogy mozog, az hatással van a méh izomzatára, és megkeményedik a pocak.

Először csak rendszertelenül, majd egyre intenzívebben, egyre hosszabban, sűrűbben.

Amikor eljön az idő, azt mindenki ösztönösen tudni fogja majd.

Üdvözlettel: Pici

3. roobert01 (válaszként erre: 2. - Ppiiccii)
2007. jún. 9. 19:36
Köszönjük szépen a jókívánságaidat!Apás szülés lesz.Már alig várjuk.Nagyon feszül a hasam,talán ez már a szülés egyik jele?
2007. jún. 9. 17:12

Remélem csodálatos élményben lesz részed a szülés során. Ha apás szülés lesz, nincs annál meghittebb, mint amikor az új család összebújva egymást átkarolják.

Ezt bizton állíthatom, mivel szülésznőként dolgozom.

Gyors és könnyű szülést kívánva üdvözöl: Pici

2007. jún. 4. 22:24
Mikor a nővérem terhes volt, akkor engem még nem foglalkoztatott az anyaság! Aztán megismerkedtem a férjemmel és éreztem, hogy kell valami, ami igazán összeköt minket! Terhes lettem! El sem tudtam képzelni, milyen érzés lehet, mikor legelőször megmozdul a baba!

Ugrás a teljes írásra: Mikor megmozdul a baba!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook