Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Sziasztok! Tudtok olyan pillanatragasztót, ami nem káros az egészségre? fórum

Sziasztok! Tudtok olyan pillanatragasztót, ami nem káros az egészségre? (tudásbázis kérdés)


14. Mindy1982 (válaszként erre: 13. - Badonyimariaeva)
2010. ápr. 29. 15:42

Uhhh, ez tényleg durva!!! Fogékszer pill.ragasztóval.

Igen, inkább visszamegyek, biztos, ami biztos!

Lassan egyébként lesz a fogbeültetésem, csak hát addig is...

Jajj, egyébként attól is eléggé félek, azt hiszem indítok is egy fórumot...

Köszi a tippeket!

13. badonyimariaeva (válaszként erre: 12. - Pocok:))
2010. ápr. 28. 21:34

Hát persze!

azt hiszik, hogy szebb a mosolyuk, ha ékszer van a fogaikon.

De ez még hagyján, de pillanatragasztóval rögzíteni, ez valóban felelőtlenség.

12. Pocok:) (válaszként erre: 10. - Badonyimariaeva)
2010. ápr. 28. 15:39
milyen hülyeségre képesek az emberek,az agyam elmegy.Mintha egy fogékszer visszarakás oly létfontosságú lenn...váááá
11. Pocok:) (válaszként erre: 2. - Mindy1982)
2010. ápr. 28. 15:38

Nem ajánlom,mert ha egyszer összepillanatragsztózod soha semmivel nem lehet javitani mert a pórusokba befolyik és utána mi sem tudunk vele semmit kezdeni.

Menj vissza!

10. badonyimariaeva (válaszként erre: 9. - Mindy1982)
2010. ápr. 28. 15:30

Jól teszed.

Az egyik ismerősöm, pillanatragasztóval ragasztotta fel mindig a fogékszert, teljesen kiakadtam!

Most van valami rejtélyes bélpanasza, hiába mondtam neki, hogy ne csináljon ilyen butaságot, nem hallgatott rám.

9. Mindy1982 (válaszként erre: 8. - Badonyimariaeva)
2010. ápr. 27. 09:09
Igazából csak egy pici darabot kellene összeragasztani, úgy kell elképzelni, hogy letörött belőle egy pici rész. Viszont valószínüleg megvárom vele a dokit, nehogy tényleg vmi káros dolog elkezdjen lebomlani a számban...
2010. ápr. 26. 17:44

Pillanatragasztó káros lehet, ha a fogad szeretnéd visszaragasztani vele.

Én a helyedben nem tenném, várd meg a fogorvost!

7. Mindy1982 (válaszként erre: 5. - 57aa4ea1e8)
2010. ápr. 26. 13:37
Köszi, na ez pl. eszembe sem jutott... :)
6. Mindy1982 (válaszként erre: 4. - Sylvia81)
2010. ápr. 26. 13:36

:)

Köszi szépen, azért mindenképp meg fogom nézni/kérdezni.

2010. ápr. 26. 13:32
Max a műkörömragasztó. De ha nem csiszolod meg a ragasztandó felületet, meg portalanítani kell, és teljesen megszárítani, akkor elenged a ragasztó.
4. Sylvia81 (válaszként erre: 3. - Sylvia81)
2010. ápr. 26. 13:30

Uppsz, arra lehet, hogy nem jó...

Mindenesetre, ha mégis, azt mondta anyós, hogy vékonyabb csíkban ragaszt, mint a pill.rag.

2010. ápr. 26. 13:29

Szia!


Jó kérdés...

A pillanatragasztó alapvető tulajdonsága, hogy az oldószer marha gyorsan elillan belőle, tehát semmiképp nem lehet pl. vízbázisú. :(

Esetleg kérdezz rá arra valami barkácsboltban, hogy van valami, talán folyékony üveg a neve, vagy vízüveg, vagy ilyesmi, hogy abban mi van... Németül asszem Wasserglas-nak hívják, ilyen nagy barkácsboltokban, mint pl. a Pr.., O.., Bau... lehet kapni - bár én még nem kerestem, anyós mondta.

2010. ápr. 26. 13:27

Sajnos nemrég "kiütöttem" az egyik első fogam, most várnom kell a beültetésre, addig kaptam kivehetős, ínyre illeszkedő ideiglenes fogat, aminek az első "íny" részéből letörött egy darab. Ezt szeretném megragasztani, és ehhez keresek az egészségre nem káros ragasztót, de a neten eddig nem találtam...

Köszi a segítséget!

2010. ápr. 26. 13:24
Sziasztok! Tudtok olyan pillanatragasztót, ami nem káros az egészségre?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook